« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 września 2021 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zmienne nastroje zespołu Radosława Blocha

Młodzi szczypiorniści Diamentu Ostrołęka rozegrali kolejny turniej w ramach Warszawsko-Mazowieckiej Ligi Młodzików. Podopieczni Radosława Blocha walczyli w Ciechanowie w zmaganiach zorganizowanych przez UKS Nike.


Ostrołęczanie w pierwszym starciu ulegli gospodarzom 20:25, zaś w drugim okazali się lepsi od Akademii Sportu Wesoła. Nasi wygrali 25:20, prowadząc do przerwy 14:9.
- Zagraliśmy dobry mecz z miejscowymi. Wynik remisowy utrzymywał się do 30 minuty spotkania. Później rywale, głównie za sprawą dobrej dyspozycji bramkarza odskoczyli na kilka bramek. Cieszę się z postawy chłopców, bo podjęliśmy walkę z zespołem, który dysponował zdecydowanie lepszymi warunkami fizycznymi - mówi Radosław Bloch, szkoleniowiec Diamentu.

Reklama

Jak podkreśla trener młodych szczypiornistów, mecz z Akademią Sportu Wesoła toczył się pod dyktando naszych. - Osiągnęliśmy identyczny wynik jak z Nike, ale to my wyszliśmy zwycięsko z tego spotkania. Od początku do końca kontrolowaliśmy wynik zawodów - dodaje.

Reklama

Nike Ciechanów - Diament Ostrołęka 25:20 (12:12)
Diament: Mulawka, Głażewski - Żebrowski 2, K. Minota 1, M. Minota 2, Szelkowski 1, Bieniek 3, Podolak 2, Woś 4, Jędrzejewski 5, Sienkiewicz, Damięcki, Czartoryski.

AS Wesoła - Diament Ostrołęka 20:25 (9:14)
Diament: Mulawka, Głażewski - Żebrowski 3, K. Minota 2, M. Minota 1, Szelkowski 1, Aleksiejuk, Bieniek 10, Podolak, Woś 6, Jędrzejewski 1, Sienkiewicz, Damięcki 1, Czartoryski.

Wyniki turnieju 
Nike Ciechanów - Diament Ostrołęka 25:20
AS Wesoła - MUKS 21 Płock 13:24
AS Wesoła - Diament Ostrołęka 20:25
Nike Ciechanów - MUKS 21 Płock 20:18

Odsłon: 4257
Komentarzy: 1
18:27, 02.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gabriel, Adam, Krzysztof, Maciej i Kacper w reprezentacji Mazowsza

Gabriel, Adam, Krzysztof, Maciej i Kacper w reprezentacji Mazowsza

W dniach 10-12 września w Ciechanowie odbyło się zgrupowanie kadry województwa mazowieckiego w piłce ręcznej chłopców z rocznika 2007. Wśród najlepszej "dwudziestki" na Mazowszu znalazło się aż pięciu reprezentantów Diamentu Ostrołęka. Wszyscy znaleźli się w ścisłej reprezentacji.

Trójka trzecia. Wyróżnienie dla Kaczyńskiego

Trójka trzecia. Wyróżnienie dla Kaczyńskiego

Juniorzy młodsi Trójki Ostrołęka od 10 do 12 września walczyli podczas Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej we Włocławku. Podopieczni Radosława Żebrowskiego wywalczyli trzecie miejsce.

Szczypiorniak przed Trójką. Ludwiczak królem. Skowroński najlepszym bramkarzem (zdjęcia)

Szczypiorniak przed Trójką. Ludwiczak królem. Skowroński najlepszym bramkarzem (zdjęcia)

Z udziałem trzech zespołów odbył się XVIII Memoriał Zbigniewa Majewskiego w piłce ręcznej. Trójka Ostrołęka gościła w swojej hali ekipy Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka oraz SPR Nowe Piekuty. Miejscowi zajęli drugie miejsce. 

Rzucając bramki uczczą pamięć Majewskiego

Rzucając bramki uczczą pamięć Majewskiego

Trzy drużyny wystąpią w XVIII Memoriale im. Zbigniewa Majewskiego w piłce ręcznej. Zmagania odbędą się 11 września w hali III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej przy ul. Ks. Franciszka Blachnickiego. W turnieju zmierzą się: Trójka Ostrołęka, Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka oraz SPR Nowe Piekuty.

Niegościnni gospodarze (zdjęcia, wideo)

Niegościnni gospodarze (zdjęcia, wideo)

Zwycięstwem Trójki zakończył Międzynarodowy Turniej I Masters Handball Cup - Ostrołęka 2021. W stawce było pięć drużyn masters (mężczyźni powyżej 35 lat). Rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdym". Najlepszym bramkarzem zmagań został uznany Marcin Prorok z ekipy gospodarzy.

» Wasze komentarze

Kibic @ 17:46, 03.02.2021r. IP: *.*.56.170

Chłopaki! Mimo ograniczeń związanych z pandemią, kibice ciągle są z Wami.
Diament to jest potęga!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo