« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Narciarski Bieg Charytatywny dla Adama

Już 7 lutego odbędzie się Narciarski Bieg Charytatywny dla Adama Kaczyńskiego, który od pierwszych lat życia zmaga się z mukowiscytozą. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rywalizacji, a przy tym do pomocy potrzebującemu mieszkańcowi naszego powiatu.


 

Początek planowany jest na 10:00 przy Szkole Podstawowej w Przystani. W związku z obostrzeniami sanitarnymi związanymi z pandemią koronawirusa, każdy uczestnik będzie startował indywidualnie.

Reklama

Bieg zostanie rozegrany na pięciokilometrowej pętli. Uczestnicy będą mieli do wyboru jedno bądź dwa okrążenia. Jak przyznają organizatorzy, nie jest przewidywany pomiar czasu oraz klasyfikacja końcowa. Przed startem każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal i numer startowy.

Za odbiór pakietu (medal + numer) obowiązuje wpłata w wysokości 50 zł przekazana w całości na leczenie Adama. Będą mile widziane większe wpłaty. Osoby, które nie posiadają nart biegowych mają możliwość uczestnictwa w biegu na nogach.

Reklama

Więcej informacji można uzyskać u Wojciecha Zarzyckiego pod nr tel. 509 964 070.

Odsłon: 4622
Komentarzy: 1
10:30, 05.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Justyna Jasko z dwoma złotymi medalami (zdjęcia)

Justyna Jasko z dwoma złotymi medalami (zdjęcia)

Fenomenalny start Justyny Jasko. Pracownica siłowni West Site Fitness Ostrołęka wywalczyła dwa złote medale podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, które w miniony weekend odbyły się w Kielcach. 27-latka podopieczna Adriana Cyronka zaliczyła zwycięstwa w dwóch kategoriach.

Kulesza dziewiąty w kraju

Kulesza dziewiąty w kraju

Zamojski pomost gościł najlepszym sztangistów i sztangistki podczas Mistrzostw Polski do lat 20. W zmaganiach wziął udział Marcin Kulesza, który rywalizował w kategorii do 96 kg. 19-latek prowadzony przez Władysława Niedźwieckiego spisał się na plus.

Zawrócili, ale i tak podejmą wyzwanie (zdjęcia)

Zawrócili, ale i tak podejmą wyzwanie (zdjęcia)

Krutyń Challenge 2021, czyli kolejna dawka emocji na wodzie w kajakach szlakiem Krutyni zakończyło się nieco przedwcześnie. Pierwsze wyzwanie w kajakach odbyło się na Omulwi. Po podjęciu wspólnej decyzji przygodę zakończono na 56 km na Jeziorze Mokrym.

Krystian Łuba z brązem

Krystian Łuba z brązem

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 23 lat w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście sali sportowej WLKS przy ul. Kazimierzowskiej rywalizowało 39 zawodników i 22 zawodniczki. Do rywalizacji w tej kategorii wiekowej z UKS Atleta Ostrołęka przystąpili: Wiktor Trzciński, Dominik Kulesza, Marcin Kulesza i Krystian Łuba. 

Wyzwanie - Kajaki na wodę po przygodę

Wyzwanie - Kajaki na wodę po przygodę

Lubicie ekstremalne wyzwania? Jezioro, rzeka, kajak, super atmosfera i przygoda, tu nie ważna jest pogoda! Centrum Szkoleń Specjalistycznych ORION zaprasza na kolejna dawkę emocji w kajaku. Spływ pod nazwą „Szlakiem Krutyni wiosna – 2021” odbędzie się w 24 kwietnia. Start planowany jest wczesnym rankiem ok. godz. 5:30 w miejscowości Zyndaki, na północnym brzegu niewielkiego jeziora Zyndackiego z metą we wsi Iznota po pokonaniu ok. 101 km.

» Wasze komentarze

Waco @ 18:25, 05.02.2021r. IP: *.*.139.13

Ja też zbieram dla Adasia

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo