« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kornelia, Eliasz, Dominik i Kacper z pierwszym miejscem

Czwórka reprezentantów Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wzięła udział w III Halowych Zawodach Kontrolnych WMOZLA. Dla trójki zawodników był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Halowymi Mistrzostwami Polski do lat 18. Podopieczni Bartosza Witkowskiego i Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej spisali się bardzo dobrze.


Kornelia Szymczyk w biegu na 300 metrów uzyskała czas 44,45 s, co oznacza jej nowy halowy rekord życiowy. 17-latka ćwicząca u Witkowskiego zajęła pierwsze miejsce w grupie do lat 18. Zwycięstwo w tej samej grupie wiekowej odniósł Eliasz Napiórkowski, który w wyścigu na 60 metrów uzyskał czas 7,43 s. W eliminacjach podopieczny Witkowskiego pobiegł o 0,07 s słabiej.

Reklama

W stolicy zaprezentowała się również dwójka podopiecznych Pauliny Pawłowskiej-Żbikowskiej. Dominik Kowalczyk wygrał w grupie do lat 18 w biegu na 1000 metrów z czasem 2:44,42 s. Dla 17-latka to nowy halowy rekord życiowy. "Życiówkę" zanotował również Kacper Piórkowski. 18-latek w biegu na 600 metrów zanotował czas 1:36,69 s.

Odsłon: 1899
Komentarzy: 0
09:11, 07.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyły zapisy na bieg!

Ruszyły zapisy na bieg!

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce serdecznie zaprasza do zapisów na Bieg Wirtualny z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który honorowym patronatem objęli prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik i przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki.

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i infrastruktury technicznej w Ostrołęce serdecznie zaprasza do udziału w Wirtualnym Biegu z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Rywalizacja odbywać się będzie w dniach 27 marca - 4 kwietnia.

Budziłek: Przeszkodami byli spacerowicze, łabędzie i mewy. Poczułam się jak 'Struś Pędziwiatr'

Budziłek: Przeszkodami byli spacerowicze, łabędzie i mewy. Poczułam się jak "Struś Pędziwiatr"

Świetny wynik zanotowała zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Wychowanka Dariusza Dąbrowskiego wystąpiła w "Sopockiej Zimie". Martyna Budziłek wróciła do domu ze złotym medalem. Utalentowana biegaczka wystąpiła na dystansie 4 kilometrów i odniosła bezapelacyjne zwycięstwo. Drugą rywalkę wyprzedziła o ponad dwie minuty. Sportsmenka pochodząca z Kadzidła pomimo porywistego wiatru na sopockiej plaży osiągnęła czas 16 minut i 16 sekund.

Kornelia Rusiłowicz z wygraną

Kornelia Rusiłowicz z wygraną

Obiekt Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie był areną halowych zawodów lekkoatletycznych dla dzieci pod nazwą "Warszawska Liga Lekkoatletyczna". Wzięło w nich udział pięcioro najmłodszych zawodników i zawodniczek prowadzonych przez Dariusza Dąbrowskiego. Wszyscy wystartowali na 300 metrów.

Żebrowska z nagrodą. Wiemy ile otrzymała od starosty

Żebrowska z nagrodą. Wiemy ile otrzymała od starosty

21 lutego wielki sukces odniosła zawodniczka pochodząca z Lelisa. Magdalena Żebrowska wywalczyła złoty medal w skoku w dal podczas 65. Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbyły się w Toruniu. Podopieczna Roberta Nazarkiewicza występująca w barwach AZS AWF Katowice odnotowała swój największy sukces w karierze. Teraz została doceniona przez władze samorządowe. Okolicznościową nagrodę 25-latce przyznał starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo