« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dwie Izy z pierwszym miejscem

Ekipa UKS Siódemka Ostrołęka wzięła udział w III Halowych Zawodach Kontrolnych WMOZLA w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Dwie zawodniczki z naszego miasta cieszyły się z wygranych.


 

W biegu na 60 metrów przez płotki w grupie do 16 lat Izabela Roicka w eliminacjach poprawiła "życiówkę" o 0,05 s, przebiegając ten dystans w czasie 9,90 s. W finale "urwała" jeszcze 0,1 s i zwyciężyła z czasem 9,80 s.

Reklama

Izabela Marcińczyk triumfowała z wyraźną przewagą w biegu na 600 m, osiągając czas 1:43,99 s. Iza o ponad sekundę poprawiła swój rekord życiowy.

Czwarte miejsce w grupie do lat 18 wywalczyła Małgorzata Wierzbowska, która w biegu na 600 metrów uzyskała czas 1:49,58 s. Szymon Sala był piąty w wyścigu 16-latków na 600 metrów z czasem 1:48,27 s. Klaudia Prażych była szósta w biegu na 600 metrów kobiet. Jej wynik to 1:55,21 s.

Reklama

W tym samym czasie w Toruniu startowała Martyna Budziłek, która w biegu na 1500 metrów osiągnęła drugi w swojej karierze wynik na tym dystansie - 4:50,85 s. 

Odsłon: 2555
Komentarzy: 1
09:55, 07.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ruszyły zapisy na bieg!

Ruszyły zapisy na bieg!

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce serdecznie zaprasza do zapisów na Bieg Wirtualny z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu, który honorowym patronatem objęli prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik i przewodniczący Rady Miasta Wojciech Zarzycki.

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Wirtualny Bieg z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Miejski Zarząd Obiektów Sportowo-Turystycznych i infrastruktury technicznej w Ostrołęce serdecznie zaprasza do udziału w Wirtualnym Biegu z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Rywalizacja odbywać się będzie w dniach 27 marca - 4 kwietnia.

Budziłek: Przeszkodami byli spacerowicze, łabędzie i mewy. Poczułam się jak 'Struś Pędziwiatr'

Budziłek: Przeszkodami byli spacerowicze, łabędzie i mewy. Poczułam się jak "Struś Pędziwiatr"

Świetny wynik zanotowała zawodniczka Siódemki Ostrołęka. Wychowanka Dariusza Dąbrowskiego wystąpiła w "Sopockiej Zimie". Martyna Budziłek wróciła do domu ze złotym medalem. Utalentowana biegaczka wystąpiła na dystansie 4 kilometrów i odniosła bezapelacyjne zwycięstwo. Drugą rywalkę wyprzedziła o ponad dwie minuty. Sportsmenka pochodząca z Kadzidła pomimo porywistego wiatru na sopockiej plaży osiągnęła czas 16 minut i 16 sekund.

Kornelia Rusiłowicz z wygraną

Kornelia Rusiłowicz z wygraną

Obiekt Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie był areną halowych zawodów lekkoatletycznych dla dzieci pod nazwą "Warszawska Liga Lekkoatletyczna". Wzięło w nich udział pięcioro najmłodszych zawodników i zawodniczek prowadzonych przez Dariusza Dąbrowskiego. Wszyscy wystartowali na 300 metrów.

Żebrowska z nagrodą. Wiemy ile otrzymała od starosty

Żebrowska z nagrodą. Wiemy ile otrzymała od starosty

21 lutego wielki sukces odniosła zawodniczka pochodząca z Lelisa. Magdalena Żebrowska wywalczyła złoty medal w skoku w dal podczas 65. Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbyły się w Toruniu. Podopieczna Roberta Nazarkiewicza występująca w barwach AZS AWF Katowice odnotowała swój największy sukces w karierze. Teraz została doceniona przez władze samorządowe. Okolicznościową nagrodę 25-latce przyznał starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.

» Wasze komentarze

Aneta @ 21:34, 08.02.2021r. IP: *

Brawo Iza Marcińczyk!

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu



Najnowsze wideo