« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 17 września 2021 r., imieniny Franciszka, Hildegardy, Roberta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trójka podejmie lidera

Przed piłkarzami ręcznymi Trójki duże wyzwanie. Ostrołęczanie zmierzą się u siebie z AZS UMCS Lublin. Podopieczni Rafała Niećko będą chcieli zanotować szóstą wygraną w sezonie. Nie będzie łatwo, gdyż rywale to lider II ligi (grupa słabsza).


 

- Zdajemy sobie sprawę, że czeka nas trudna przeprawa. Lublinianie przewodzą stawce. My chcemy zagrać mocno w obronie i skutecznie w ataku. Plan jest prosty tylko trzeba go realizować i wykonać. Nie znamy przeciwnika, bo nie graliśmy jeszcze z nimi, jednak wyniki mogą mówić o ich sile. Co ciekawe, nie mierzyliśmy się jeszcze z tym zespołem, a mecz z pierwszej rundy odbędzie się w późniejszym terminie - mówi Dawid Potępa.

Reklama

20-letni rozgrywający Trójki pojawił się w zespole w tym sezonie i jest wyróżniającą się postacią ostrołęczan. - Czuję, że w każdym spotkaniu jestem w stanie pomóc zespołowi. Nie gram tak, jakbym tego chciał, ale staram się ile tylko mogę. Sądzę, że z meczu na mecz jest coraz lepiej. Zgrywam się z ekipą i w przyszłości powinno być jeszcze lepiej - dodaje gracz rodem z Ciechanowa.

Reklama

Mecz Trójki z AZS UMCS Lublin zostanie rozegrany przy pustych trybunach 13 lutego. Początek o godz. 17:00. Spotkanie będzie można śledzić na żywo na portalu społecznościowym ekipy z Ostrołęki.

Odsłon: 4132
Komentarzy: 0
13:07, 12.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gabriel, Adam, Krzysztof, Maciej i Kacper w reprezentacji Mazowsza

Gabriel, Adam, Krzysztof, Maciej i Kacper w reprezentacji Mazowsza

W dniach 10-12 września w Ciechanowie odbyło się zgrupowanie kadry województwa mazowieckiego w piłce ręcznej chłopców z rocznika 2007. Wśród najlepszej "dwudziestki" na Mazowszu znalazło się aż pięciu reprezentantów Diamentu Ostrołęka. Wszyscy znaleźli się w ścisłej reprezentacji.

Trójka trzecia. Wyróżnienie dla Kaczyńskiego

Trójka trzecia. Wyróżnienie dla Kaczyńskiego

Juniorzy młodsi Trójki Ostrołęka od 10 do 12 września walczyli podczas Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej we Włocławku. Podopieczni Radosława Żebrowskiego wywalczyli trzecie miejsce.

Szczypiorniak przed Trójką. Ludwiczak królem. Skowroński najlepszym bramkarzem (zdjęcia)

Szczypiorniak przed Trójką. Ludwiczak królem. Skowroński najlepszym bramkarzem (zdjęcia)

Z udziałem trzech zespołów odbył się XVIII Memoriał Zbigniewa Majewskiego w piłce ręcznej. Trójka Ostrołęka gościła w swojej hali ekipy Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka oraz SPR Nowe Piekuty. Miejscowi zajęli drugie miejsce. 

Rzucając bramki uczczą pamięć Majewskiego

Rzucając bramki uczczą pamięć Majewskiego

Trzy drużyny wystąpią w XVIII Memoriale im. Zbigniewa Majewskiego w piłce ręcznej. Zmagania odbędą się 11 września w hali III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej przy ul. Ks. Franciszka Blachnickiego. W turnieju zmierzą się: Trójka Ostrołęka, Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka oraz SPR Nowe Piekuty.

Niegościnni gospodarze (zdjęcia, wideo)

Niegościnni gospodarze (zdjęcia, wideo)

Zwycięstwem Trójki zakończył Międzynarodowy Turniej I Masters Handball Cup - Ostrołęka 2021. W stawce było pięć drużyn masters (mężczyźni powyżej 35 lat). Rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdym". Najlepszym bramkarzem zmagań został uznany Marcin Prorok z ekipy gospodarzy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo