« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Sportowiec Roku 2020: Kapituła przyznała wyróżnienia 

Dziesięciu członków kapituły plebiscytu Sportowiec Roku 2020 zdecydowało o przyznaniu specjalnych wyróżnień dla najlepszych sportowców. Ostateczne decyzje zapadły w piątkowe popołudnie, a całe posiedzenie odbyło się zdalnie.


Do rywalizacji o miano Sportowca Roku 2020 przystąpiło 66 sportowców z Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej i przyległych powiatów. Czytelnicy portalu Moja-Ostroleka.pl, OstrowMaz24.pl, a także Telewizji Kablowej Esprit mogli oddawać głosy za pośrednictwem SMS. 

W sumie oddanych zostało 13 851 głosów. Największe poparcie Czytelników otrzymał siatkarz SPS Volley Łukasz Kadłubowski. Kolejne miejsca zajęli Adam Laskowski, Amelia Skowrońska, Filip i Klada Radeccy, Olga Boruch, Martyna Budziłek, Paweł Goździewski, Paweł Staśkiewicz, Julia Kaczorowska, a dziesiątkę domknęła Ewelina Peczyńska.

Reklama

Swoje wyróżnienia przyznała także kapituła w składzie: Prezydent Miasta Ostrołęki Łukasz Kulik, Starosta Powiatu Ostrołęckiego Stanisław Kubeł (podczas kapitułu wraz z wicestarostą Krzysztofem Parzychowskim), dyrektor Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Delegatura w Ostrołęce Mariusz Popielarz, Burmistrz Ostrowi Mazowieckiej Jerzy Bauer, prezes Zakładu Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Bartłomiej Pieńkowski, dyrektor JBB Bałdyga Mariusz Rynkiewicz, prezes zarządu Konkret sp. z o.o Marcin Śpiewak, redaktor naczelny portalu Moja Ostrołęka Krzysztof Chojnowski, redaktor naczelny portalu OstrowMaz24.pl Cezary Gołaś oraz dyrektor Wydziału Działalności Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Ostrołęki Arkadiusz Dobkowski. 

Kapituła zdecydowała o wyróżnieniach w kategoriach: Sportowiec Roku 2020, Sportowe Odkrycie Roku 2020, Trener Roku 2020, Działacz Roku 2020, Impreza Roku 2020, Drużyna Roku 2020 i Animator Sportu Roku 2020. Dodatkowo tradycyjnie swoje wyróżnienia przyznają redakcje portalu Moja Ostrołęka i OstrowMaz24.pl

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną nagrody wszystkim sportowcom, trenerom i działaczom zostaną wręczone indywidualnie w ostatnim tygodniu lutego.

Odsłon: 5126
Komentarzy: 6
11:39, 15.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

» Wasze komentarze

Henry @ 15:23, 15.02.2021r. IP: *.*.158.246

Animator roku 2020!?
Radomir!?

Lelisiak @ 06:56, 16.02.2021r. IP: *.*.10.145

Chyba na szklankę roku 2020?!

... @ 08:39, 16.02.2021r. IP: *.*.178.3

super artykuł podano cały skład kapituły wraz kolegami i z sekretarkami, a nie podano kogo ta kapituła wybrała...
widać ważniejsza reklama członów kapituły niż rzetelna informacja o sportowcach... ech...

kib @ 10:59, 16.02.2021r. IP: *.*.168.6

Sportowiec roku w kategorii wspinaczka posadowa- ekspert!

Kibic @ 14:04, 19.02.2021r. IP: *

Brawo Volley

Adam @ 17:16, 19.02.2021r. IP: *.*.125.206

większość tych ludzi z głosami nie osiągnął za wiele...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo