Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

SPS Volley rozbił Błonie. Szybko miło i przyjemnie (zdjęcia, wideo)

Dziesiąta wygrana w sezonie siatkarzy z Ostrołęki. Podopieczni Arkadiusza Piasty nie mieli większych problemów w starciu z Olympem Błonie. O przewadze naszych niech świadczy fakt, że rywale zdołali w trzech setach zdobyć zaledwie 26 punktów.

- To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Od samego początku narzuciliśmy swój styl gry i nie daliśmy większych szans przeciwnikom. W tym meczu szanse dostał każdy z zawodników. Mamy pewne i trzy punkty - mówi Damian Kwiatkowski, środkowy SPS Volley.

SPS Volley Ostrołęka - Olymp Błonie 3:0 (25:7, 25:15, 25:14)
SPS Volley: Kadłubowski, Murawski, Kwiatkowski, Kawiecki, D. Zalewski, Wojs, Murzyn (libero) oraz Szewczyk, Kułas, Dąbkowski, Skiba, Dmochowski.

SPS Volley Ostrołęka - Olymp Błonie

Więcej zdjęć: SPS Volley Ostrołęka - Olymp Błonie

Odsłon: 1533
21:09, 20.02.2021r.

SPS Volley się nie zatrzymuje. Mamy lidera!

Jedenasta wygrana w dwunastym spotkaniu w wykonaniu siatkarzy z Ostrołęki. Podopieczni Arkadiusza Piasty nie mieli większych problemów z pokonaniem GOSiR Mrozy. Przed naszymi zawodnikami bardzo ważny tydzień. W weekend zmierzą się z Huraganem Wołomin.

Ostrołęczanie chcą dziesiątej wygranej

Po kilkunastodniowej przerwie na boisko wrócą siatkarze SPS Volley. Podopieczni Arkadiusza Piasty we własnej hali podejmą Olymp Błonie. W pierwszym spotkaniu wyjazdowym Łukasz Kadłubowski i spółka wygrali 3:0 (25:23, 25:15, 26:24). Czy tym razem będzie podobnie?

Kadetki Nike z utrzymaniem

W kolejnym sezonie kadetki Nike Ostrołęka będą grały w najwyższej klasie rozgrywkowej siatkówki w województwie mazowieckim. Podopieczne Dariusza Werpachowskiego zakończyły rozgrywki na miejscach 7-8. - Apetyt rósł w miarę jedzenia - mówi szkoleniowiec.

Dziewiąta wygrana. Wicelider

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka poradzili sobie w Ząbkach z przedostatnią drużyną w tabeli. Podopieczni Arkadiusza Piasty zwyciężyli Siatkarza w czterech setach.

SPS Volley jedzie do Ząbek

Przed siatkarzami z Ostrołęki dziesiąty mecz w sezonie. Podopieczni Arkadiusza Piasty powalczą z Siatkarzem Ząbki. Nasi gracze będą chcieli odnieść dziewiąte zwycięstwo w IV lidze.