« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 5 marca 2021 r., imieniny Adriana, Fryderyka, Oliwii

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gadomski nie do końca zadowolony

Daniel Gadomski (pierwszy z lewej) zajął siódme miejsce w mistrzostwach
Daniel Gadomski (pierwszy z lewej) zajął siódme miejsce w mistrzostwach
(fot. Michał Laudy)

W 65. PZLA Mistrzostwach Polski wziął udział również zawodnik rodem z Kadzidła. W Toruniu Daniel Gadomski reprezentujący barwy AZS AWF Warszawa zaprezentował się z dobrej strony, jednak to zabrakło do wysokiego miejsca. 


 


W eliminacjach wychowanek UKS Siódemka Ostrołęka  uzyskał czas 1:51,84 s i z piątego miejsca wywalczył awans do biegu finałowego. W nim "zbił" wynik do 1:51,33 s, jednak to wystarczyło do zajęcia siódmej pozycji.

Reklama

- Sezon halowy to dla mnie etap przejściowy w przygotowaniach do sezonu letniego. Wynik nie satysfakcjonuje mnie w stu procentach, jednak nie mam sobie nic do zarzucenia. Na tyle było mnie stać w tym starcie. Najważniejsze, że zdobyłem kolejne doświadczenie oraz informację nad czym  muszę pracować, aby w sezonie letnim być w jeszcze lepszej dyspozycji - mówi 22-letni wychowanek Dariusza Dąbrowskiego.

Reklama

Niespodziewanie mistrzem Polski został Patryk Dobek z MKL Szczecin - 1:47,12 s, który na finiszu pokonał faworyta Adama Kszczota z RKS Łódź oraz Mateusza Borkowskiego z tego samego klubu - 1:47,88 s.

Odsłon: 2687
Komentarzy: 0
21:19, 22.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Budziłek dziesiąta w kraju

Budziłek dziesiąta w kraju

Zakończył się wyścig na 3000 m podczas 65. PZLA Mistrzostw Polski. W Toruniu na starcie pojawiły się dwie przedstawicielki z naszego powiatu: Martyna Budziłek z UKS Siódemki Ostrołęka oraz Katarzyna Butler, która niedawno przeniosła się z Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki do LKS Maków Mazowiecki.

Żebrowska najlepsza w kraju!

Żebrowska najlepsza w kraju!

Wielki sukces zawodniczki pochodzącej z Lelisa. Magdalena Żebrowska wywalczyła złoty medal w skoku w dal podczas 65. Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które odbywają się w Toruniu. Podopieczna Roberta Nazarkiewicza występująca w barwach AZS AWF Katowice odnotowała swój największy sukces w karierze.

Katarzyna Butler chce sięgać po marzenia

Katarzyna Butler chce sięgać po marzenia

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki dzisiaj o godz. 17:20 wystartuje w biegu na 3000 m podczas 65. Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. Zawodniczka LKS Maków Mazowiecki legitymuje się wynikiem 10:12,19 s. 20-latka ma nadzieję na dobry występ w najważniejszych zawodach w hali w tym roku.

Piąte miejsce Moszczyńskiego

Piąte miejsce Moszczyńskiego

Pierwszy zawodnik z naszego powiatu ma za sobą start podczas 65. PZLA Halowych Mistrzostw Polski w Toruniu. W konkursie skoku wzwyż zaprezentował się Sebastian Moszczyński, który niedawno zamienił Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki na Podlasie Białystok. Podopieczny Roberta Nazarkiewicza zbliżył się do rekordu życiowego, jednak nie pozwoliło mu to na wywalczenie miejsca na podium.

Budziłek: Będę walczyć sama ze sobą

Budziłek: Będę walczyć sama ze sobą

Jedyną zawodniczką reprezentującą ostrołęcki klub podczas 65. PZLA Halowych Mistrzostw Polski będzie Martyna Budziłek. 25-latka w Toruniu powalczy na dystansie 3000 m. Podopieczna Dariusza Dąbrowskiego z UKS Siódemki ma nadzieję na dobry wynik i zaprasza wszystkich do oglądania i kibicowania przez telewizorami na kanale TVP Sport.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo