« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zespół z Rzekunia lepszy od Narwi II

Czwarty sparing mają za sobą gracze Rzekunianki Rzekuń. Wicelider Klasy A wygrał w Ostrołęce z młodzieżą Narwi. Hat-trickiem dla podopiecznych Bartłomieja Jezierskiego popisał się Bartosz Pędzich. Jednego gola dołożył Artur Abramczyk. Dla pokonanych trafił Szymon Szczepanek.


 

- Dla nas to pożyteczny sprawdzian. Graliśmy z dobrze wyszkoloną młodzieżą Narwi. To fajni technicznie chłopcy, którzy chcieli grać wysoko. Dla nas było to dobre, bo mogliśmy się sprawdzić w tym wariancie. Dużym minusem są kontuzje. Urazu doznał Konrad Sobotka i dołączył do pokaźnego grona zawodników, z których nie będę mógł skorzystać w najbliższym czasie. Martwi mnie to. Mamy ich za dużo - mówi Bartłomiej Jezierski.

Reklama

Szkoleniowiec ma nadzieję, że część graczy wróci do zdrowia. W tym momencie niezdolni do gry są: Damian Szymczyk, Adrian Wołejszo, Arkadiusz Il, Przemysław Olbryś oraz Sobotka.

Narew II Ostrołęka - Rzekunianka Rzekuń 1:4 (1:2)
Bramki: Szczepanek - Pędzich x3, Abramczyk.
Narew II: Pędzich - Jankowski, Gocłowski, Bolc, Madrak, Kruczyński, Grudziński, Dmochowski, Sokołowski, Szczepanek, Olbryś. Ponadto grali: H. Sadłowski, Klec, Grala, Dąbkowski.
Rzekunianka: Skierkowski - Białczak, Dasiak, Abramczyk, Sz. Kaczyński, M. Kaczyński, Karczewski, Lutrzykowski, Trzciński, Pędzich, Sobotka. Ponadto grali: Rymek, Chmielewski, Podgajny, Jaroszewski.

Reklama

"Struś" znów z hat-trickiem
Zespół z Rzekunia rozegrał grę kontrolną również z ŁKS Łomża. Rzekunianka ograła juniorów biało-czerwonych 6:3.

Rzekunianka Rzekuń - ŁKS Łomża 6:2
Bramki: Pędzich x3, Sobotla, Trzciński, M. Kaczyński.
Rzekunianka: Rymek - Białczak, Dasiak, Abramczyk, Chmielewski, Obuchowicz, Wierzbowski, M. Kaczyński, Trzciński, Pędzich, Sobotka. Ponadto grali: Sz. Kaczyński, A. Il, Puścian, Jaroszewski,

Odsłon: 6707
Komentarzy: 1
13:02, 24.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Mamy świetne informacje. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz pismem Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 16 kwietnia 2021 roku wszystkie dotychczas zawieszone rozgrywki prowadzone przez związek zostaną wznowione z dniem 19 kwietnia 2021 roku. 

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Jaki wynik typują nasi ludzie sportu?

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Już dzisiaj rozpocznie się kolejna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju - Ekstraklasa. Od piątku do poniedziałku odbędzie się osiem spotkań. Jak typują wyniki spotkań ludzie z naszego regionu? Kto trafi najwięcej dokładnych wyników? Zabawa, czas start!

Kto z kim w IV lidze?

Kto z kim w IV lidze?

18. seria IV ligi już w sobotę. Co ciekawe, siedem spotkań odbędzie się jednego dnia. KS CK Troszyn zagra na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki. Jak wyglądają pozostały pary drużyn? Jak wygląda tabela. Wszystko poniżej.

 

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Czy szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników?

 

» Wasze komentarze

Ja @ 21:45, 24.02.2021r. IP: *

A gdzie Saku? W Kadzidle?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo