« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Dziesięć goli Narwi z Rzekunianką (zdjęcia, wideo)

Mało kto spodziewał się takiej strzelaniny w derbach powiatu ostrołęckiego. Wicelider Klasy Okręgowej nie dał szans drugiej drużynie Klasy A. Narew rozbiła aż 10:1 Rzekuniankę. Rzadkim wyczynem popisał się Przemysław Olesiński. Najskuteczniejszy napastnik ostrołęczan w rundzie jesiennej zdobył pięć goli w ciągu 27 minut. Co ciekawe, hat-tricka skompletował w ciągu 180 sekund.


- Dostaliśmy dobrą lekcję, z której mam nadzieje w przyszłości skorzystamy. Na pewno trzeba pochwalić chłopaków, bo wiem ile ich kosztował zdrowia ten sparing, mając na zmianę do pola tylko trzech zawodników. W sobotę gramy kolejny test-mecz, a więc nie ma czasu na rozpamiętywanie tego, co już było. Czeka nas krótką rozmowę na piątkowym treningu i pracujemy dalej - mówi Bartłomiej Jezierski, opiekun Rzekunianki.

Narew Ostrołęka – Rzekunianka Rzekuń 10-1 (4-1)
Bramki: Jagielski 20', 34', Nakielski 40', Karwowski 45', Turek 57', Olesiński 59', 70', 73' (k), 74', 76' - Karczewski 39'
Narew: A. Drężek - Banach, Ochrimenko, Dąbrowski, Skorupka, Kubeł, Strzeżysz, Drężewski, Karwowski, Nakielski, Jagielski. Ponadto grali: Stepnowski - Jastrzębski, Olesiński, Niedźwiecki, Turek, K. Drężek, Ziemak, Białobrzeski, Borkowski, Bieńkowski.
Rzekunianka: Rymek, Białczak, Dasiak, Abramczyk, Obuchowicz, Sz. Kaczyński, Wierzbowski, Karczewski, Lutrzykowski, M. Kaczyński, Pędzich. Ponadto grali: Skierkowski, Puścian - Jaroszewski, Chmielewski, Trzciński.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Narew Ostrołęka - Rzekunianka Rzekuń

Więcej zdjęć: Narew Ostrołęka - Rzekunianka Rzekuń

Odsłon: 8552
Komentarzy: 0
10:19, 25.02.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Jaki wynik typują nasi ludzie sportu?

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Już dzisiaj rozpocznie się kolejna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju - Ekstraklasa. Od piątku do poniedziałku odbędzie się osiem spotkań. Jak typują wyniki spotkań ludzie z naszego regionu? Kto trafi najwięcej dokładnych wyników? Zabawa, czas start!

Kto z kim w IV lidze?

Kto z kim w IV lidze?

18. seria IV ligi już w sobotę. Co ciekawe, siedem spotkań odbędzie się jednego dnia. KS CK Troszyn zagra na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki. Jak wyglądają pozostały pary drużyn? Jak wygląda tabela. Wszystko poniżej.

 

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Czy szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników?

 

Jak rozumieć rozporządzenie w ramach sportu?

Jak rozumieć rozporządzenie w ramach sportu?

Właśnie pojawiło się rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów  zakazów w związku w wystąpieniem stanu epidemii. Co z niego wynika?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo