Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

GUKS lepszy od Świtu

Zespół z Baranowa ma za sobą drugi mecz kontrolny w tym okresie przygotowawczym. Podopieczni Damiana Dąbrowskiego ulegli 0:3 GUKS Krasnosielc. W sobotę o godz. 15:30 przedstawiciele Klasy B z powiatu ostrołęckiego zmierzą się u siebie z Orłem Sypniewo.

- Rywale postawili nam trudne warunki gry. W ciągu pierwszych pół godziny nie stworzyliśmy sobie żadnej dogodnej okazji. Przeciwnicy raz po raz podchodzili pod naszą bramkę. Dzielnie bronił nasz golkiper, w paru sytuacjach pomogło szczęście. Zabrakło go w 31 minucie. Gościom prowadzenie dał trener Tomasz Urbański. Dwie minuty później w sytuacji sam na sam Brodowski nie zdobył bramki. Goście tworzyli do końca tej połowy jeszcze cztery sytuację. Raz nas uratował słupek - mówi Damian Dąbrowski, trener zespołu z Baranowa.

Świt miał dwie dobre okazje, jednak bramkarz odbił uderzenie Gąski, a po chwili wyszedł obronną ręką ze starcia z Brodowskim. Przyjezdni prowadzili różnicą dwóch goli w 56 minucie, zaś po godzinie wygrywali 3:0.

Świt Baranowo - GUKS Krasnosielc 0:3 (0:1)
Bramki: Urbański, Pragacz, Daliga.
Świt: Grabowski - D. Olender, Dąbrowski, S. Ogonowski, Michalak, Tabaka I, W. Gąska, K. Olender, Brodowski, Dawid, Dobrzyński oraz Zarjewski, Jurewicz, Wołosz, P. Ogonowski, Gacioch.