« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Zacznij przygodę z Koroną

Rusza nabór do drużyny piłkarskiej Korony Ostrołęki. Szkoleniowcem zespołu złożonego z dzieci urodzonych w 2015 i 2016 roku będzie Paweł Buczek. Już dzisiaj możesz zapisać swoją pociechę do klubu. Może w przyszłości z Jasia czy Maciusia wyrośnie drugi Robert Lewandowski?


 

Zajęcia będą odbywać trzy razy w tygodniu: poniedziałki o godz. 17:00, środy o godz. 17:30 i piątki o godz. 17:00 w hali ZSZ nr 3 przy ul. Jaracza 5. Start treningów już w marcu. Więcej informacji można uzyskać u szkoleniowca pod nr tel. 795 748 187 oraz

Reklama

Klub zapewnia: profesjonalny sprzęt treningowy, dostęp do doskonałych obiektów sportowych, udział w turniejach lokalnych, ogólnopolskich, międzynarodowych oraz rozgrywkach prowadzonych przez Mazowiecki Związku Piłki Nożnej oraz udział w obozach sportowych.

Reklama

- W naszym klubie stawiamy na propagowanie zdrowego trybu życia oraz wychowanie poprzez sport. Już od najmłodszych lat warto zaszczepić w dzieciach prawidłowe nawyki żywieniowe i miłość do sportu. Zajęcia w najmłodszych grupach mają charakter ogólnorozwojowy, a piłka jest tylko dodatkiem. Proporcje oczywiście zmieniają się z wiekiem. Zapewniamy profesjonalny sprzęt treningowy, udział turniejach. Z pewnością zorganizujemy regularne spotkania z dietetykiem zarówno dla rodziców, jak i naszych młodych podopiecznych. Ze swojej strony gwarantuję, że dzieci z każdych zajęć wyjdą zmęczone, ale z uśmiechem na twarzy - mówi Paweł Buczek, trener Korony.

Odsłon: 3400
Komentarzy: 1
10:50, 01.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Mamy świetne informacje. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz pismem Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 16 kwietnia 2021 roku wszystkie dotychczas zawieszone rozgrywki prowadzone przez związek zostaną wznowione z dniem 19 kwietnia 2021 roku. 

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Jaki wynik typują nasi ludzie sportu?

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Już dzisiaj rozpocznie się kolejna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju - Ekstraklasa. Od piątku do poniedziałku odbędzie się osiem spotkań. Jak typują wyniki spotkań ludzie z naszego regionu? Kto trafi najwięcej dokładnych wyników? Zabawa, czas start!

Kto z kim w IV lidze?

Kto z kim w IV lidze?

18. seria IV ligi już w sobotę. Co ciekawe, siedem spotkań odbędzie się jednego dnia. KS CK Troszyn zagra na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki. Jak wyglądają pozostały pary drużyn? Jak wygląda tabela. Wszystko poniżej.

 

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Czy szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników?

 

» Wasze komentarze

Joanna @ 10:18, 02.03.2021r. IP: *

Polecam trener cudny.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo