« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Katarzyna Orlicka Trenerem Roku 2020 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie Trenerem Roku 2020 uznała Katarzynę Orlicką. Właśnie mija dwudziestolecie pracy trenerskiej, a włożoną pasję i zaangażowanie widać na każdym kroku. To dzięki temu tancerze od lat notują bardzo wartościowe wyniki. 


Katarzyna Orlicka to Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, na kierunku trenerskim z tańca sportowego. Trenerka posiada mistrzowską klasę sportową oraz mistrzowską międzynarodową klasę S w sportowym tańcu towarzyskim. 

Od 2001 r. z sukcesami prowadzi Uczniowski Klub Sportowy Atria, w którym ciężko trenowało wiele par, w tym tancerze, którzy uzyskali mistrzowskie klasy sportowe oraz mistrzowską międzynarodową klasę taneczną S.

Reklama

Trenerka między innymi finalistów Mistrzostw Polski, finalistów Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski, Mistrzów Mazowsza, Mistrzów Polski Południowej, zdobywców Pucharu Mazowsza, medalistów Grand Prix Polski Ekstraklasy FTS, medalistów zawodów ogólnopolskich, czołowych par Federacji Tańca Sportowego, zawodników kadry Polski. Wielu jej zawodników związało swoją pracę zawodową ze sportem, jak również sportem tanecznym.

- Wszystko to wzięło się z pasji, bo bardzo lubię pracować z dziećmi - podkreśla trener Katarzyna Orlicka. - Robię to co lubię i wychodzi. Ciągle dzieciaki chcą przychodzić do mnie na zajęcia i to mnie największy sukces. W 2021 roku mamy sporo planów, a najważniejsze w pierwszej części roku będą Mistrzostwa Polski.

Odsłon: 3474
Komentarzy: 1
14:10, 01.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

» Wasze komentarze

J @ 14:40, 01.03.2021r. IP: *

Gratuluję pani Kasiu Życzę najlepszych sukcesów. Pozdrawiam

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo