« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Karol Łasiewicki Sportowcem Roku 2020 (wideo)

Kapituła plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie zdecydowała, że najbardziej zaszczytne wyróżnienie trafi do Karola Łasiewickiego. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka zanotował wyraźny progres, czego efektem były kolejne dwie zawodowe walki.


Reprezentant Fight Academy Ostrołęka, dzięki swojej ciężkiej pracy, otrzymał szansę kolejnych walk na zawodowym ringu. W czerwcu 2020 r. zawodnik mieszkający obecnie na terenie gminy Lelis odniósł zwycięstwo podczas gali HFO - Aim High. Podopieczny trenera Arkadiusza Ludwiczaka przed czasem pokonał cięższego od siebie Rafała Korczaka w walce w formule K1 w kategorii wagowej -93 kg. 

Gala w studiu TVP Sport była nietypowa, bo bez udziału kibiców. Mimo to reprezentant Fight Academy Ostrołęka spisał się rewelacyjnie i nie czekał długo na kolejną propozycję walki.

Reklama

Kolejna oferta była z tych, których się nie odrzuca. Karol Łasiewicki otrzymał szansę walki podczas gali Fen 29. 28-latek pochodzący z Sypniewa trafił na bardzo wymagającego rywala Mateusza Kopcia z Jenel Fight Club. Mimo że prowadził po dwóch rundach, to w kolejnym starciu doznał kontuzji łuku brwiowego, a następnie otrzymał silne uderzenia na kolano i musiał zrezygnować z dalszej rywalizacji. Zawodnik Fight Academy Ostrołęka pozostawił po sobie jedna świetne wrażenie i z pewnością może oczekiwać kolejnych szans na zawodowe pojedynki w 2021 roku. 

- Zdecydowałem w tym tygodniu, że wezmę udział w Mistrzostwach Polski, które odbędą się pod koniec marca - mówi Karol Łasiewicki. - To najważniejsza impreza sportowca w kickboxingu, dlatego muszę zbić kilka kilogramów i przygoować się do niej jak najlepiej. Muszę jechać i zdobyć medal, a najlepiej mistrzowski tytuł.

Odsłon: 3184
Komentarzy: 1
14:11, 01.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

» Wasze komentarze

xzd @ 14:51, 01.03.2021r. IP: *.*.172.1

Wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd panie Prezydencie i przychylna Prezydentowi Rado Miasta, nagradzacie z prezydentem uczni, nauczycieli, sportowców a w dniach Krwiodawstwa aż do chwili obecnej zapomnieliście o Honorowych Dawcach Krwi, którzy honorowo i bezinteresownie oddali po 50 000 ml oraz 70 000 ml najcenniejszego leku jakim jest krew ludzka. Jeszcze raz WSTYD panie i panowie Radni oraz panie Prezydencie

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo