« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Igor Rostkowski Sportowym Odkryciem Roku 2020 (wideo)

Igor Rostkowski to wielki talent Uczniowskiego Klubu Sportowego Olimp. Wychowanek trener Edyty Zyśk jest nie tylko najlepszym zawodnikiem w swoim roczniku, ale dostąpił też zaszczytu występu w reprezentacji Polski do lat 15. 


13-latek wystąpił w turnieju siatkówki Wawelskiego Smoka w Krakowie i zaprezentował się z bardzo dobrej strony. W stolicy województwa małopolskiego reprezentacja Polski U-15 zajęła drugie miejsce. Wygrała Resovia Rzeszów, zaś trzecie miejsce zajęło Metro Warszawa. Wychowanek trener Edyty Zyśk rozpoczął swoją przygodę z siatkówką pięć lat temu, uczęszczając na zajęcia Akademii Piłki Siatkowej im. Arkadiusza Gołasia, gdzie trenerzy Olimpu szybko dostrzegli jego talent. 

Zawodnik wielokrotnie powoływany na konsultacje kadry Mazowsza, campy, zaś w sierpniu 2020 roku dostąpił zaszczytu i pojechał na obóz reprezentacji Polski do lat 15, który odbył się w Kielnarowej pod Rzeszowem. Szkoleniowcy Olimpu podkreślają, że to dobrze zapowiadający się młodzieniec, który występuje na pozycji przyjmującego, ale potrafi także dobrze odnaleźć się jako rozgrywający. Wielokrotnie pokazuje, że jest wszechstronny i zdeterminowany, aby ciężką pracą osiągać największe sukcesy.

Reklama

Sportowym Odkryciem 2020 Kapituła Plebiscytu uznała Igora Rostkowskiego.
- Cieszę się bardzo, że udało mi się we wrześniu wystąpić w barwach reprezentacji Polski - podkreśla Igor Rostkowski. - Dalej pracujemy ciężko, aby zdobywać kolejne sukcesy. Marzę, aby zostać zawodowym siatkarzem i w przyszłości chciałbym wystąpić w siatkarskiej reprezentacji w drużynie seniorów.

Odsłon: 1940
Komentarzy: 1
15:00, 02.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

» Wasze komentarze

Nauczyciel z trójki @ 14:45, 03.03.2021r. IP: *.*.148.32

Brawo Igor, gratuluję osiągnięć sportowych i wierzę, że przed Tobą wiele sukcesów. Życzę zdrówka:)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo