« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ziemak: Nie piję alkoholu, ale na szampana się skuszę

(fot. Tomasz Mrozek)

Jak informowaliśmy kilka dni temu, kolejnym zawodnikiem, który związał się z Narwią Ostrołęka jest Bartłomiej Ziemak. Wcześniej do drużyny Andrzeja Sieradzkiego trafili: Damian Drężewski, Mateusz Nakielski i Kamil Jagielski. Zapraszamy na pierwszy wywiad z nowym graczem wicelidera Klasy Okręgowej.


Rozmowa z Bartłomiejem Ziemakiem, nowym zawodnikiem Narwi Ostrołęka
Nie piję alkoholu, ale na szampana się skuszę

Dlaczego Narew?
- Miałem kontakt z trenerem Andrzejem Sieradzkim. Ostatnio występowałem w trzecioligowym Huraganie Morąg. Działo się nie tak, jak powinno. Wycofał się główny sponsor i zaczęły się problemy. Nie chciałem jeździć na testy. Miałem okazję pokazać się na drugim końcu Polski. Wolałem zrobić coś dla siebie, dla miasta i wróciłem do Narwi.

Reklama

Twoje przyjście to sygnał, że Narew ma być jeszcze silniejsza niż jesienią...
- Nie mi to oceniać, ale chciałbym, by właśnie tak się stało. Mamy pozycję wicelidera w Klasie Okręgowej, a wszyscy wiedzą, że to nas nie zadowala. Liczymy na mistrza i radość po ostatnim meczu w sezonie.

Na jakiej pozycji czujesz się najlepiej?
- Jestem takim "zapchajdziurą" w piłkarskim slangu. Mogę grać na boku obrony, pomocy, w środkowej części boiska. Czuje się dobrze na tej ostatniej pozycji. 

Wróciłeś do Ostrołęki i do domu rodziców?
- Nie. Jestem na etapie poszukiwania mieszkania, które chcę wynająć. Obecnie pomieszkuję u siostry. Jeszcze chwila i będę samodzielny.

Jaki zespół Narwi zastałeś?
- To silna ekipa. Mamy solidną kadrę. Perspektywa Narwi jest optymistyczna. Myślałem, że będzie to wyglądało gorzej. Jestem pozytywnie zaskoczony. W tym momencie jesteśmy drużyną na czub czwartej ligi. Mamy znakomite warunki do pracy, trenerów z dużym pojęciem i pomysłem. Pozostaje tylko trenować i skupić się na codziennej pracy. Będziemy robić wszystko, by wywalczyć awans. To plany dalekosiężne. Teraz najważniejszy jest ostatni sparing i inauguracja rundy wiosennej.

Reklama

Pamiętasz któregoś z zawodników jeszcze z czasów Twoich początków?
- Oczywiście. Piotr Strzeżysz i Wojciech Skorupka. Przychodziłem na stadion oglądać mecze, chociaż do końca nie znałem się na piłce. Minęło sporo lat, a teraz dzielę z nimi szatnię. To piękne uczucie. Mogę obserwować ich, a przede wszystkim się uczyć.

Co może dać Bartek Ziemak naszemu zespołowi?
- Obiecuję, że zostawię serce na boisku. Wierzę, że nie zejdę poniżej pewnego poziomu.

Wróciłeś do Ostrołęki sam, czy z jakąś panią?
- Moja Iza studiuje w Warszawie. Pochodzi z Przedcza, a poznaliśmy się w Płocku. Grałem w Wiśle, zaś ona w piłkę ręczna w płockim SMS.

Zwiedziłeś kilka klubów: Wisła Płock, ŁKS Łomża, Huragan Morąg i Broń Radom. Gdzie czułeś się najlepiej?
- Właśnie w ostatniej z wymienionych ekip.

Pijesz alkohol?
- Okazjonalnie. Jeśli już to lampkę wina.

Reklama

20 czerwca po ostatniej kolejce zrobisz wyjątek?
- Bardzo bym chciał awansu. Gdyby była okazja, zapewne skusiłbym się na szampana.

 

Odsłon: 8479
Komentarzy: 7
19:37, 02.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Mamy świetne informacje. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz pismem Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 16 kwietnia 2021 roku wszystkie dotychczas zawieszone rozgrywki prowadzone przez związek zostaną wznowione z dniem 19 kwietnia 2021 roku. 

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Jaki wynik typują nasi ludzie sportu?

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Już dzisiaj rozpocznie się kolejna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju - Ekstraklasa. Od piątku do poniedziałku odbędzie się osiem spotkań. Jak typują wyniki spotkań ludzie z naszego regionu? Kto trafi najwięcej dokładnych wyników? Zabawa, czas start!

Kto z kim w IV lidze?

Kto z kim w IV lidze?

18. seria IV ligi już w sobotę. Co ciekawe, siedem spotkań odbędzie się jednego dnia. KS CK Troszyn zagra na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki. Jak wyglądają pozostały pary drużyn? Jak wygląda tabela. Wszystko poniżej.

 

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Czy szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników?

 

» Wasze komentarze

Adi @ 09:52, 03.03.2021r. IP: *.*.43.192

Bardzo, bardzo dobry zawodnik. Oby zawsze podchodził z taką pokorą do gry, do rywali i do siebie samego, to da nam dużo radości

hahahaha @ 13:33, 03.03.2021r. IP: *.*.213.1

ponad 50 000 miasto ma "wicelidera Klasy Okręgowej" ZAORAĆ całkowicie piłkę nożną w Ostrołęce żeby wstydu nie przynosiła

do hahaha @ 13:37, 03.03.2021r. IP: *.*.43.192

morda, kapciu

do hahaha @ 17:19, 03.03.2021r. IP: *.*.103.88

Kolego jak widzisz właśnie wszystko idzie w dobrym kierunku aby to zmienić więc trzymaj kciuki i kibicuj a nie hejtujesz.

Ppp @ 19:52, 03.03.2021r. IP: *.*.1.13

Ooo to jak nie pijesz alkoholu to sie nie odnajdziesz w szatni narwi kolezko.

Ppp @ 19:54, 03.03.2021r. IP: *.*.1.13

Ogolnie to jak wyglada transfer na takim szczebpu rozgrywek? Za paczke szlugow i browar?

Mam nadzieje ze za taka kopanine i treningi jak na wuefie nie dostaja zadnej pensji tylko jest to wszystko dla hobby?

do ppp @ 23:13, 03.03.2021r. IP: *.*.237.83

O kolego zdziwiłbyś się, jakie pieniądze funkcjonują nawet na takim poziomie!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo