« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Przywieźli worek medali i drugie miejsce drużynowo

W minioną sobotę zawodnicy Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate wzięli udział w turnieju karate shinkyokushin dla dzieci i młodzieży o Puchar Krainy Wielkich Jezior, który odbył się w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku. Już po raz ósmy raz młodzi karatecy z północno-wschodniej Polski mieli okazję rywalizować w stolicy polskiego żeglarstwa. 


Na słowa uznania zasługuje organizator zawodów sensei Rafał Graca, który w tak trudnym dla wszystkich czasie podjął się próby przygotowania wymagającej imprezy, gdzie mimo reżimu sanitarnego wszystko przebiegało w bardzo sprawny i bezpieczny sposób. Turniej obfitował w wiele ciekawych walk w wykonaniu zawodników MKKK, którzy finalnie zdobyli drugie miejsce drużynowo. Sensei Artur Prusiński i sensei Marian Zając traktują ten wynik jako ogromny sukces, ponieważ do Giżycka przyjechały najsilniejsze ekipy z: Podlasia, Warmii i Mazur oraz Mazowsza. 

Reklama

Dorobek medalowy zawodników MKKKK to pięć złotych medali, osiem srebrnych medali i 16 brązowych medali. Opiekunami licznej grupy byli: sensei Artur Prusiński, sensei Marian Zając, sensei Kinga Przybyłek, sensei Wojciech Domański senpai Kinga Kot oraz senpai Sebastian Jankowski. 

Reklama

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Marcin Domian, Kacper Brzuzy, Bartek Jaworski, Szymon Brzuzy, Jan Kołakowski. Srebrne krążki odebrali: Aleksandra Malicka, Olaf Dasiak, Dominik Domian, Nikodem Kowalczyk, Szymon Pokwapisz, Julia Nowak, Małgorzata Kozłowska, Miłosz Biedrzycki.

Reklama

Z brązu cieszyli się: Oliwia Prusik, Amelia Dobrzyńska, Maria Napiórkowska, Dominik Nakielski, Szymon Nalewajk, Nela Mosakowska, Amelia Głażewska, Kevin Gorzęba, Dawid Dądera, Stanisław Ryl-Świderski, Wiktoria Jaworska, Adam Dziadak, Oliwia Jankowska, Aleksandra Pruszkowska, Jakub Rytelewski, Kacper Niedzielski.

Odsłon: 4338
Komentarzy: 2
10:20, 03.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żarnoch: Arbitrzy to całkowita porażka. Okradli mnie

Żarnoch: Arbitrzy to całkowita porażka. Okradli mnie

Według sędziów Paweł Żarnoch z Ostrołęki zremisował w swojej drugiej bokserskiej walce zawodowej z Wołodymirem Jeromienko podczas gali Challenger’s Boxing Night 1. 27-latek nie mógł pogodzić się z decyzją arbitrów. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszego miasta na "gorąco".

Remis Żarnocha. Czy słusznie?

Remis Żarnocha. Czy słusznie?

Na gali Challenger’s Boxing Night 1 organizowanej w Warszawie Paweł Żarnoch mierzył się z Wołodymirem Jeromienko. Pojedynek odbył się w kategorii półśredniej. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego i były podopieczny Zbigniewa Stodulskiego zakończył bój remisem z zawodnikiem z Ukrainy.

 

Erpszt przed dużą szansą. Wygra ze Słoniewskim?

Erpszt przed dużą szansą. Wygra ze Słoniewskim?

W sierpniu skończy 16 lat. Jest wychowankiem Zbigniewa Stodolskiego w Champion Ostrołęka. Już 10 kwietnia wyjdzie na ring podczas Challenger's Boxing Night by GIA w Warszawie. Jego rywalem będzie Jakub Słoniewski z Red Gloves Warszawa. Przed Maciejem Erpsztem duże wyzwanie. Walka będzie odbywać się w kategorii kadetów.

Żarnoch: Wiem, że muszę wyjść na ring i wygrać

Żarnoch: Wiem, że muszę wyjść na ring i wygrać

Przed Pawłem Żarnochem z Ostrołęki druga walka zawodowa. Wychowanek trenera Mieczysława Mierzejewskiego w premierowym występie pokonał Radosława Rudiuka. Teraz były podopieczny Zbigniewa Stodulskiego, a obecnie szkolony przez Jarosława Kabata zawodnik spotka się z Wołodimirem Yeromenko. Przeciwnik, podobnie jak Paweł ma na koncie jedną walką i to wygraną.

 

Zyśk otarł się o śmierć. 'Życie przeleciało mi przed oczami'

Zyśk otarł się o śmierć. "Życie przeleciało mi przed oczami"

Dwa tygodnie temu Przemysław Zyśk miał mało śmieszne zdarzenie. Leżał na ziemi w domu klientów, a w rękach miał przewody pod napięciem. Mężczyzna kopnął go w rękę. Udało się! Bokser trafił na SOR. Wszystko skończyło się pozytywnie, chociaż nasz reprezentant miał chwile grozy.

» Wasze komentarze

Ja @ 10:28, 03.03.2021r. IP: *.*.18.226

Brawo!

Madka @ 11:21, 03.03.2021r. IP: *.*.93.189

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo