« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 20 września 2021 r., imieniny Eustachego, Filipiny, Faustyny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Pewny triumf i wysoka porażka Trójki

(fot. Victoria Piaseczno)

Kolejne dwa mecze w Warszawsko-Mazowieckiej Lidze Młodzików w piłce ręcznej mają gracze Trójki Ostrołęka. Tym razem podopieczni Radosława Żebrowskiego wybrali się do Płocka na zmagania zorganizowane przez miejscową Wisłę.


 

Młodzi ostrołęczanie rozpoczęli walkę w zmaganiach od wygranej ze Szczypiorniakiem Rusiec. - To był bardzo dobry, równy mecz w naszym wykonaniu, choć nie należał do łatwych. W pierwszym spotkaniu z tym przeciwnikiem u siebie wygraliśmy dwoma bramkami, więc nastawialiśmy się na równy bój. Chłopcy stanęli na wysokości zadania i zwyciężyliśmy pięcioma trafieniami - mówi szkoleniowiec.

Reklama

Gracze Trójki w drugim meczu przegrali dosyć wysoko z faworyzowaną Wisłą Płock, która jest liderem rozgrywek z siedmioma wygranymi w ośmiu starciach. - Mimo, że dochodziliśmy do dobrych pozycji rzutowych, zagraliśmy bardzo nieskutecznie. To spowodowało, że przeciwnik odjechał nam i przegraliśmy wyraźnie. Z gry w tym turnieju możemy być zadowoleni. Wróciliśmy do domów z podniesionymi głowami i kolejnymi punktami w ligowej tabeli. Dalej możemy walczyć czwarte-piąte miejsce na Mazowszu, co byłoby naprawdę świetnym wynikiem - dodaje Radosław Żebrowski, trener Trójki.

Ostrołęczanie po ośmiu spotkaniach zajmują czwarte miejsce. W dorobku mają cztery wygrane i cztery porażki. W sumie nasi gracze rzucili 170 goli, zaś stracili o osiem więcej. Prowadzi Wisła I Płock przed Agrykolą I Warszawa i Victorią Piaseczno.

Reklama

Wyniki turnieju
Wisła Płock - Victoria Piaseczno 33:25 (19:12)
Szczypiorniak Rusiec - Trójka Ostrołęka 15:20 (8:11)
Victoria Piaseczno - Szczypiorniak Rusiec 25:16 (14:8)
Wisła Płock - Trójka Ostrołęka 30:17 (16:6)

Szczypiorniak Rusiec - Trójka Ostrołęka 15:20 (8:11)
Trójka: Wysocki - Zalewski, Szymczyk, Wójcik, Sendrowski, Świderski, Lech, Późniewski 1, Turski 1, Borowiecki 8, Stolarczyk 2, Godlewski, Kaczyński 5, Chełstowski 3.

Wisła Płock - Trójka Ostrołęka 30:17 (16:6)
Trójka: Wysocki - Zalewski, Szymczyk, Wójcik 2, Sendrowski 1, Świderski 1, Lech, Późniewski 1, Turski 6, Borowiecki 3, Stolarczyk 2, Kaczyński, Chełstowski 1.

Odsłon: 2908
Komentarzy: 0
12:23, 03.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Gabriel, Adam, Krzysztof, Maciej i Kacper w reprezentacji Mazowsza

Gabriel, Adam, Krzysztof, Maciej i Kacper w reprezentacji Mazowsza

W dniach 10-12 września w Ciechanowie odbyło się zgrupowanie kadry województwa mazowieckiego w piłce ręcznej chłopców z rocznika 2007. Wśród najlepszej "dwudziestki" na Mazowszu znalazło się aż pięciu reprezentantów Diamentu Ostrołęka. Wszyscy znaleźli się w ścisłej reprezentacji.

Trójka trzecia. Wyróżnienie dla Kaczyńskiego

Trójka trzecia. Wyróżnienie dla Kaczyńskiego

Juniorzy młodsi Trójki Ostrołęka od 10 do 12 września walczyli podczas Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej we Włocławku. Podopieczni Radosława Żebrowskiego wywalczyli trzecie miejsce.

Szczypiorniak przed Trójką. Ludwiczak królem. Skowroński najlepszym bramkarzem (zdjęcia)

Szczypiorniak przed Trójką. Ludwiczak królem. Skowroński najlepszym bramkarzem (zdjęcia)

Z udziałem trzech zespołów odbył się XVIII Memoriał Zbigniewa Majewskiego w piłce ręcznej. Trójka Ostrołęka gościła w swojej hali ekipy Szczypiorniaka Dąbrowa Białostocka oraz SPR Nowe Piekuty. Miejscowi zajęli drugie miejsce. 

Rzucając bramki uczczą pamięć Majewskiego

Rzucając bramki uczczą pamięć Majewskiego

Trzy drużyny wystąpią w XVIII Memoriale im. Zbigniewa Majewskiego w piłce ręcznej. Zmagania odbędą się 11 września w hali III Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej przy ul. Ks. Franciszka Blachnickiego. W turnieju zmierzą się: Trójka Ostrołęka, Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka oraz SPR Nowe Piekuty.

Niegościnni gospodarze (zdjęcia, wideo)

Niegościnni gospodarze (zdjęcia, wideo)

Zwycięstwem Trójki zakończył Międzynarodowy Turniej I Masters Handball Cup - Ostrołęka 2021. W stawce było pięć drużyn masters (mężczyźni powyżej 35 lat). Rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdym". Najlepszym bramkarzem zmagań został uznany Marcin Prorok z ekipy gospodarzy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo