« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kaczorek: Długo się nie zastanawiałem

(fot. Tomasz Mrozek)

19-letni obrońca został nowym zawodnikiem Narwi Ostrołęka. Wcześniej do drużyny Andrzeja Sieradzkiego trafili: Damian Drężewski, Mateusz Nakielski, Kamil Jagielski i Bartłomiej Ziemak. Igor Kaczorek jest wychowankiem Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, a ostatnio reprezentował barwy Makowianki Maków Mazowiecki.


 

Rozmowa z Igorem Kaczorkiem, nowym zawodnikiem Narwi Ostrołęka
Długo się nie zastanawiałem
Dlaczego wylądowałeś w ekipie wicelidera Klasy Okręgowej?
- Wybrałem Narew ponieważ to klub z historią i na pewno dużymi ambicjami. Po przyjeździe spodobało mi się tutaj, dlatego zależało mi na pozostaniu w Ostrołęce.

Reklama

Jak doszło do przenosin?
- Gdy miałem kontuzję i do końca nie wiedziałem kiedy wrócę do gry, dostałem wiadomość, że Narew jest mną zainteresowana. Wiedziałem jaki to jest klub, bo graliśmy ze sobą trzy razy. Długo się nie zastanawiałem.

Dlaczego zdecydowałeś się opuścić Makowiankę?
- Miałem problem, a mianowicie męczyły mnie dojazdy. W Ostrołęce zapewniono mi lokum, gdzie mogę spokojnie się uczyć. Kilka minut i jestem na zajęciach w Narwi.

Ostatnio leczyłeś uraz stopy. Co się dokładnie stało?
- Na treningu niefortunnie upadłem. Przeprostowało mi nogę. W wyniku tego łąkotka zablokowała mi całe kolano i uszkodziła więzadła.

Reklama

Jesteś gotowy do wyjścia na boisko?
- Jest coraz lepiej. Trenuję już na pełnych obrotach, ale cierpliwie czekam na to aż będę mógł wrócić i zagrać w meczu, a zarazem pomóc drużynie

Co możesz dać Narwi?
- Chce na pewno bardzo pomóc w awansie. Mogę grać na różnych pozycjach, co też jest moim plusem.

Trafiłeś do ambitnej ekipy?
- Oczywiście. Mamy skład na awans i wierzę, że w czerwcu będziemy mieli powody do świętowania.

Jakie masz marzenia piłkarskie?
- Moim największym jest zagranie na Stadionie Narodowym z orzełkiem na piersi. Nie obraziłbym się, gdyby ktoś zaproponował mi grę w Liverpoolu czy Realu Madryt (śmiech - przyp. red.).

 

Odsłon: 5526
Komentarzy: 0
13:33, 03.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Mamy świetne informacje. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz pismem Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 16 kwietnia 2021 roku wszystkie dotychczas zawieszone rozgrywki prowadzone przez związek zostaną wznowione z dniem 19 kwietnia 2021 roku. 

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Jaki wynik typują nasi ludzie sportu?

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Już dzisiaj rozpocznie się kolejna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju - Ekstraklasa. Od piątku do poniedziałku odbędzie się osiem spotkań. Jak typują wyniki spotkań ludzie z naszego regionu? Kto trafi najwięcej dokładnych wyników? Zabawa, czas start!

Kto z kim w IV lidze?

Kto z kim w IV lidze?

18. seria IV ligi już w sobotę. Co ciekawe, siedem spotkań odbędzie się jednego dnia. KS CK Troszyn zagra na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki. Jak wyglądają pozostały pary drużyn? Jak wygląda tabela. Wszystko poniżej.

 

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Czy szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników?

 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo