« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 maja 2021 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Korona na tronie, Korona w podwójnej koronie

Znakomity występ podopiecznych Piotra Karczewskiego podczas halowego turnieju orlików młodszych Kolno Cup 2021. Zespół Korony Ostrołęki zanotował pięć zwycięstw i został triumfatorem rozgrywek. Ponadto Szymon Buchalski został królem strzelców, zaś Klaudiusz Półtorak najlepszym zawodnikiem turnieju.


Korona Ostrołęka - Elite Łomża 4:0
Bramki: Szymon Buchalski x2, Klaudiusz Półtorak, Maciej Rolka.

Reklama

Korona Ostrołęka - MŁKS Łomża 3:1
Bramki: Szymon Buchalski, Błażej Stepnowski.

Korona Ostrołęka - Orzeł Kolno 4:1
Bramki: Szymon Buchalski, Blanka Chojnowska, Maciej Rolka.

Korona Ostrołęka - Dąb Dąbrowa Białostocka 3:0
Bramki: Klaudiusz Półtorak x2, Alan Zyśk.

Korona Ostrołęka - Warmia Grajewo 2:1
Bramki: Maciej Rolka, Klaudiusz Półtorak.

Reklama

Klasyfikacja końcowa

1. Korona Ostrołęka

2. MŁKS Łomża

3. Orzeł Kolno

4. Dąb Dąbrowa Białostocka

5. AP Elite Łomża

6. Warmia Grajewo

Koronę Ostrołęka reprezentowali: Anna Balińska, Adam Białobłocki, Szymon Buchalski, Blanka Chojnowska, Bartosz Ciepierski, Olaf Grabowski, Filip Mierzejewski, Adam Ochenkowski, Klaudiusz Półtorak, Maciej Rolka, Piotr Rosiak, Błażej Stepnowski, Alan Zyśk. Trener: Piotr Karczewski

Odsłon: 4287
Komentarzy: 2
13:42, 04.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żbik odpiera ataki Narwi. W sobotę starcie na szczycie

Żbik odpiera ataki Narwi. W sobotę starcie na szczycie

18 wygrane w sezonie zanotowały drużyny z dwóch pierwszych miejsc. Narew Ostrołęka nie miała większych problemów z KS Wąsewo i wygrała 3:0. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego wciąż zajmują pozycję wicelidera. Wszyscy liczyli na wpadkę Żbika w Ciechanowie. Nic z tego. Ekipa z Nasielska na wyjeździe wygrała 4:0. A w weekend? Żbik zagra z Narwi!

Komplet Rzekunianki, Kurpika i Bartnika

Komplet Rzekunianki, Kurpika i Bartnika

Nie w każdej kolejce to się zdarza. Trzy drużyny z naszego powiatu cieszyły się z kompletu punktów i wysokich zwycięstw. Rzekunianka rozbiła 8:1 GKS Andrzejewo, Bartnik ograł 4:1 GUKS Krasnosielc, zaś Kurpik Kadzidło 6:2 Borutę Kuczbork. W najbliższy weekend Bartnik jedzie na bój z Wkrą Sochocin, Rzekunianka zagra w Kuczborku z Borutą, zaś Kurpik będzie gościł w Baboszewie.

Jantar rozbił GOSiR

Jantar rozbił GOSiR

13 mecz bez porażki zespołu z Ostrołęki. Podopieczne Rafała Koska wygrały 7:1 w wyjazdowym meczu z GOSiR Piaseczno i utrzymały prowadzenie w tabeli IV ligi. Przed Jantarem weekendowe starcie ze Żbikiem Nasielsk. Co ciekawe, w weekend Legia Soccer Schools Warszawa rozgromiła aż 27:0 (!) Pogoń Siedlce.

KS CK Troszyn osunął się w tabeli

KS CK Troszyn osunął się w tabeli

Kolejne niepowodzenie zespołu Marcina Truszkowskiego. KS CK Troszyn uległ 0:2 Żyrardowiance Żyrardów i wobec wygranej 3:2 Makowianki Maków mazowiecki z KS Łomianki spadł na dziesiąte miejsce w tabeli IV ligi

Quo vadis KS CK Troszyn?

Quo vadis KS CK Troszyn?

Zespół Marcina Truszkowskiego pojechał do Żyrardowa i przegrał. Żyrardowianka triumfowała 2:0 po golach Pawła Jabłońskiego i Jakuba Sokołowskiego w doliczonym czasie gry. KS CK Troszyn spadł na dziesiąte miejsce w tabeli. Zespół z powiatu ostrołęckiego wyprzedziła Makowianka Maków Mazowiecki...

» Wasze komentarze

Karol @ 09:12, 05.03.2021r. IP: *.*.54.100

Gratulacje

aaaaaa @ 00:43, 06.03.2021r. IP: *.*.158.65

super!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo