« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Gabrysia i Igor najlepsi (zdjęcia)

W siłowni w hali widowiskowo-sportowej im. A. Gołasia UKS Atleta przeprowadził zawody "Pierwszy krok do podnoszenia ciężarów". Był to kolejny etap szkolenia dla najmłodszych zawodników trenujących w klubie. W przeprowadzonych zawodach w dwuboju olimpijskim wzięło udział siedem osób: trzy młode zawodniczki i czterech zawodników. 


Wewnętrzny sprawdzian umiejętności trenujących w klubie przyszłych sztangistów wypadł bardzo pozytywnie. Być może to pierwsze kroki do przyszłych tytułów mistrzowskich. Właśnie takie wspólne zmagania przygotowują ich do pierwszych startów na ogólnopolskich pomostach. Zespół sędziowski pracował w składzie: Władysław Niedźwiecki, Andrzej Rykowski i Zenon Grądzki oraz sekretarz zawodów Robert Niedzwiecki.

Reklama

Wielkie brawa dla wszystkich uczestników oraz ekipy trenerów i zawodników pomagających przy realizacji zawodów. Pamiątkowe nagrody dla młodych mistrzów sztangi ufundował Zarząd Osiedla Stare Miasto z Ostrołęki.

Wyniki dziewcząt (punktacja Sinclair'a)
1. Gabriela Zapust (2008) 73 kg/85,5 pkt.
2. Gabriela Winnicka (2007) 48 kg/55,9 pkt.
3. Julia Stachurska (2008) 48 kg/53 pkt.

Wyniki chłopców (punktacja Sinclair'a)
1. Igor Więch (2007) 71 kg/132,9 pkt.
2. Stanisław Winnicki (2008) 50kg/103,6 pkt.
3. Kacper Mróz (2009) 48 kg/78,1 pkt.
4. Wojciech Bakuła (2011) 29 kg/43,3 pkt.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Pierwszy krok do podnoszenia ciężarów

Więcej zdjęć: Pierwszy krok do podnoszenia ciężarów

Odsłon: 4089
Komentarzy: 0
21:58, 04.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Justyna Jasko z dwoma złotymi medalami (zdjęcia)

Justyna Jasko z dwoma złotymi medalami (zdjęcia)

Fenomenalny start Justyny Jasko. Pracownica siłowni West Site Fitness Ostrołęka wywalczyła dwa złote medale podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, które w miniony weekend odbyły się w Kielcach. 27-latka podopieczna Adriana Cyronka zaliczyła zwycięstwa w dwóch kategoriach.

Kulesza dziewiąty w kraju

Kulesza dziewiąty w kraju

Zamojski pomost gościł najlepszym sztangistów i sztangistki podczas Mistrzostw Polski do lat 20. W zmaganiach wziął udział Marcin Kulesza, który rywalizował w kategorii do 96 kg. 19-latek prowadzony przez Władysława Niedźwieckiego spisał się na plus.

Zawrócili, ale i tak podejmą wyzwanie (zdjęcia)

Zawrócili, ale i tak podejmą wyzwanie (zdjęcia)

Krutyń Challenge 2021, czyli kolejna dawka emocji na wodzie w kajakach szlakiem Krutyni zakończyło się nieco przedwcześnie. Pierwsze wyzwanie w kajakach odbyło się na Omulwi. Po podjęciu wspólnej decyzji przygodę zakończono na 56 km na Jeziorze Mokrym.

Krystian Łuba z brązem

Krystian Łuba z brązem

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 23 lat w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście sali sportowej WLKS przy ul. Kazimierzowskiej rywalizowało 39 zawodników i 22 zawodniczki. Do rywalizacji w tej kategorii wiekowej z UKS Atleta Ostrołęka przystąpili: Wiktor Trzciński, Dominik Kulesza, Marcin Kulesza i Krystian Łuba. 

Wyzwanie - Kajaki na wodę po przygodę

Wyzwanie - Kajaki na wodę po przygodę

Lubicie ekstremalne wyzwania? Jezioro, rzeka, kajak, super atmosfera i przygoda, tu nie ważna jest pogoda! Centrum Szkoleń Specjalistycznych ORION zaprasza na kolejna dawkę emocji w kajaku. Spływ pod nazwą „Szlakiem Krutyni wiosna – 2021” odbędzie się w 24 kwietnia. Start planowany jest wczesnym rankiem ok. godz. 5:30 w miejscowości Zyndaki, na północnym brzegu niewielkiego jeziora Zyndackiego z metą we wsi Iznota po pokonaniu ok. 101 km.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo