« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021 r., imieniny Juliusza, Ludosława, Zenona

Moja Ostrołęka

Aktualności

Staśkiewicz: Rok 2020 zaliczam do udanych (wideo)

Paweł Staśkiewicz jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników Ostrołęckiego Klubu Bowlingowego. Na swoim koncie zapisał starty w szeregu imprez na terenie całego kraju. W 2020 r. dołożył kolejne sukcesy i włożył wiele pracy w przygotowania do kluczowych startów.


Po styczniowych treningach w kręgielni Łubudu Paweł wziął udział w pierwszych zawodach Grand Prix Polski w Zielonej Górze. W turnieju rozkręcał się z rundy na rundę i z trzecim wynikiem awansował do finału. W nim grając systemem pucharowym odniósł komplet zwycięstw i wywalczył złoto.

Przez pandemię koronawirusa została przerwana Wiosenna Liga Bowlingowa, a kręglarze powrócili do rywalizacji dopiero na początku czerwca. Trzymiesięczna przerwa nie wybiła z rytmu najlepszego kręglarza, który wygrał rozgrywki z wynikiem 2528 pkt, przed Łukaszem Połatyńskim i Karolem Kupisem.

Mimo świetnej postawy w Jesiennej Lidze Bowlingowej, uplasował się dopiero na trzeciej lokacie w ścisłym finale Masters TOP-8 z dorobkiem 1239 pkt. Lepsi okazali się tym razem Łukasz Połatyński i Filip Terlik.

Reklama

Paweł Staśkiewicz w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie zajął ósmą lokatę.
- Rok 2020 zaczął się dla mnie bardzo dobrze, w styczniu zawody w Grudziądzu i pierwsze miejsce w grupie amator - podkreśla Paweł Staśkiewicz. - W lutym zawody w Zielonej Górze i tam również pierwsze miejsce w grupie amator. Póżniej zawody lokalne. Można ten rok zaliczyć do udanych.

Odsłon: 1890
Komentarzy: 3
13:54, 05.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

» Wasze komentarze

Stypendium. @ 14:43, 05.03.2021r. IP: *.*.141.26

Niech ktoś mi powie jakim cudem ten Pan dostał stypendium 200 zl od miasta miesięcznie ? Za osiągnięcia sportowe... :)) Takie stypendium powinno być przeznaczone dla młodych osób.

Członek OKB @ 15:52, 05.03.2021r. IP: *.*.47.57

Być może dlatego, że to sportowiec który coś osiąga i robi to w barwach klubu z Ostrołęki. Sprzęt, wyjazdy, treningi to wszystko kosztuje. Dla nas to nie jest tylko rzucanie kulą w piny przy piwku, bo tak jest postrzegany ten sport przez ludzi niemających z nim styczności w innych miejscach niż komercyjny lokal w Feniksie. Bowling to piękny sport, proszę sobie obejrzeć filmy z USA, tam to jest kultura bowlingowa a nie rzucanie. Mamy mega utalentowaną zawodniczkę skali światowej, Daria Pająk. Nikt o niej nie słyszał bo w Polsce to tylko piłka nożna, piłka nożna itd. Ze sportowym pozdrowieniem.

Popieram @ 19:16, 05.03.2021r. IP: *

Bowling u nas w miescie wykonal swietna praca. Podziekowac wladze za pomoc. Mozemy stac sie potega.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo