« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 czerwca 2021 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Paweł Goździewski jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, zdobywając medale.


14-latek z powodzeniem rywalizował w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego w Chełmie, gdzie uzyskał bardzo wartościowe wyniki. W konkurencji kumite -50 kg w kategorii junior młodszy nie miał sobie równych i wywalczył złoty medal. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła w kolejnych miesiącach miał czas na spokojne treningi, udział w obozie i przygotowania do jesiennych startów. 

Ważnym sprawdzianem dla 14-latka z gminy Olszewo-Borki był Puchar Prezydenta Ciechanowa, w którym reprezentant Ostrołęckiego KKK wywalczył złoty medal w kategorii -55 kg w gronie juniorów młodszych.

Reklama

Docelową imprezą dla podopiecznego shihana Wiesława Orzoła były Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, które zostały przeprowadzone w listopadzie 2020 roku w Katowicach. W zawodach 14-latek walczył rewelacyjnie i dopiero w finale musiał uznać wyższość rywala, zdobywając tym samym srebrny medal. To jeden z największych talentów w ekipie dowodzonej przez shihana Wiesława Orzoła. 

Pawle Goździewski w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie zajął siódme miejsce.
- W 2020 roku było mało startów, ale największym sukcesem było drugie miejsce w Mistrzostwach Polski w Katowicach - podkreśla utalentowany sportowiec. - W przyszłym roku planujemy start w Mistrzostwach Polski i Pucharze Polski. 

Odsłon: 2386
Komentarzy: 1
13:55, 05.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

» Wasze komentarze

Kölik @ 14:27, 05.03.2021r. IP: *.*.136.163

Gratulacje, ale poziom dziennikarstwa marny

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo