« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.


Najważniejszym startem dla zawodniczki z Kadzidła był występ w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce w Toruniu. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w biegu na 3000 m zajęła wysokie czwarte miejsce z czasem 10 min. 09 sek. Na przełomie 2019 i 2020 r. lekkoatletka wzięła udział w cyklu biegów City Trail w Olsztynie. W rywalizacji na dystansie 5 km zawodniczka UKS Siódemka Ostrołęka okazała się najlepsza i odebrała nagrodę główną.

Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego zanotowała także kilka udanych sprawdzianów w ogólnopolskich mityngach. Od kilku lat z powodzeniem rywalizuje w biegach średnich na dystansach od 800 do 3000 m.

Reklama

Na szóstym miejscu w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się Martyna Budziłek.
- Miniony sezon był dla mnie krótki, ale bardzo dobry - podkreśla zawodniczka UKS Siódemka. - Zajęłam właśnie czwarte miejsce na Halowych Mistrzostwach Polski, uzyskałam rekord życiowy na 3000 metrów i wygrałam cykl biegów City Trail w Olsztynie. 

Odsłon: 6432
Komentarzy: 1
13:56, 05.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Paweł Goździewski jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, zdobywając medale.

» Wasze komentarze

Lucja @ 18:55, 05.03.2021r. IP: *.*.9.57

Brawo Kadzidlanka.Gratulacje!!!

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo