« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.


17-letnia zawodniczka z Kadzidła z powodzeniem rywalizowała w Mistrzostwach Mazowsza, które odbyły się w Górze Kalwarii. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego nie miała sobie równych i pewnie wywalczyła złoty medal. Równie wysoką dyspozycję zawodniczka MKKK zaprezentowała w Polish Open 2020, czyli Mistrzostwach Polskiej Federacji Karate Shinkyokushin w Starachowicach, gdzie sięgnęła po kolejny złoty medal.

Kolejnym bardzo ważnym sprawdzianem dla 17-latki były Mistrzostwa Polski Juniorów, które odbyły się w Zielonce. We wspomnianej imprezie wywalczyła srebrny medal i potwierdziła bardzo wysoką dyspozycję.

Do swoich zdobyczy zawodniczka z Kadzidła dołożyła jeszcze brązowy medal w Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushinkai Skarżysko-Kamienna Cup 2020. Z pewnością podopieczna sensei Artura Prusińskiego będzie wspominać sezon 2020 z bardzo dobrej strony.

Reklama

W plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie Olga Boruch zajęła piąte miejsce.
- Chciałabym wywalczył pierwsze miejsce w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy, a w medal w tej imprezie to już byłoby wspaniałe przeżycie - mówi o swoich planach utalentowana zawodniczka MKKK Shinkyokushin.

Odsłon: 7072
Komentarzy: 0
09:29, 06.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Paweł Goździewski jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, zdobywając medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo