« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 czerwca 2021 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.


W Mistrzostwach Polski Federacji Tańca Sportowego w Kombinacji Tańców Junior na starcie sezonu ostrołęczanie uplasowali się na czternastej lokacie. W kolejnym starcie w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego Top Dance Junior II Open w Pruszkowie zajęli trzecie miejsce w tańcach standardowych i czwartą lokatę w tańcach latynoamerykańskich.

W Mazowieckim Pucharze Związku Tańca Sportowego zajęli drugie w tańcach latynoamerykańskich i wywalczyli awans do pierwszej klasy sportowej. W tańcach standardowych uplasowali się na trzeciej lokacie. Kolejnymi zawodami były Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w Tańcach Standardowych w Koninie, gdzie podopieczni trener Katarzyny Orlickiej wywalczyli szóste miejsce.

Reklama

W 2020 r. wystartowali także w Mistrzostwach Polski Federacji Tańca Sportowego w Tańcach Latynoamerykańskich Junior w Koninie, plasując się na czternastej lokacie, Mistrzostwa Polski Federacji Tańca Sportowego w Tańcach Latynoamerykańskich w Sierpcu, gdzie zajęli ósmą lokatę oraz w Mistrzostwach Polski Federacji Tańca Sportowego w Tańcach Standardowych Junior w Sierpcu, gdzie uplasowali się na piętnastej pozycji.

- Największym sukcesem było zajęcie drugiego miejsca w mistrzostwach okręgu - mówi Klara Radecka. - Pod koniec maja będą Mistrzostwa Polski do których się przygotowujemy i będą dla nas głównym celem. - Chciałbym powalczyć kiedyś na mistrzostwach świata - dodaje Filip Radecki.

Odsłon: 7340
Komentarzy: 1
09:30, 06.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Paweł Goździewski jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, zdobywając medale.

» Wasze komentarze

Miru @ 08:03, 07.03.2021r. IP: *.*.136.228

Redakcjo Klara Radecka

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo