« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Laskowski: Celuję w Mistrzostwa Europy (wideo)

Adam Laskowski to zawodnik Academia Gorila, który od trzech lat godnie reprezentuje Ostrów Mazowiecką na arenie krajowej w brazylijskim ju-jitsu. Pomimo wielu odwołanych występów, sezon 2020 sportowiec może zaliczyć do udanych.


Każdy wyjazd na sportową rywalizację w przypadku "Goryla" kończył się medalem zawieszonym na szyi. Ciężka praca procentuje, a sam zawodnik brazylijskiego ju-jitsu swoją sportową pasję dzieli z policyjną służbą. Sukcesy, jakie osiągnął w 2020 roku, to brąz na Mistrzostwach Polski w Luboniu w formule No-GI i srebrny medal w Grand Prix w Mińsku Mazowieckim. W październiku w Luboniu zdobył dwa medale: złoty w master I i srebrny w master II. W Grappler Cup w Mińsku Mazowieckim wszedł na drugie miejsce na podium, w Mosinie w kategorii master I - zdobył złoto i brąz w master III. 

Ukoronowaniem wysokiej formy zawodnika Academia Gorila był bardzo udany start w zawodach Winter Cup w Luboniu, w kategorii master II bez kimon zdobył srebro, a w kimonach brązowy medal. W plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasował się na drugiej lokacie.

Reklama

- Pomimo sytuacji, jaka była w 2020 roku, udało mi się wyjechać z każdych zawodów z blachą na szyi - podkreśla Adam Laskowski. - W tym sezonie zaczynam od Grand Prix Polski, a potem zamierzam wystartować w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych, Winter Cup i Puchar Polski. Chciałbym wystartować w Mistrzostwach Europy.

Odsłon: 6126
Komentarzy: 0
12:15, 07.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Skowrońska: Chcę dalej rozwijać się (wideo)

Na podium w plebiscycie Sportowiec Roku 2020 w Regionie stanęła Amelia Skowrońska. Zawodniczka, która jest nadzieją ostrowskiego sportu i potrafi odnaleźć się w różnych dyscyplinach. To utalentowana piłkarka, która z powodzeniem rywalizuje również w zawodach lekkoatletycznych.

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Filip i Klaudia Radeccy tuż za podium (wideo)

Tuż za podium plebiscytu Sportowiec Roku 2020 w Regionie uplasowała się niezwykle utalentowana para taneczna Uczniowskiego Klubu Sportowego Atria Ostrołęka - Filip i Klaudia Radeccy. Podopieczni trenerki Katarzyny Orlickiej w sezonie 2020 zanotowali na swoim koncie kilka świetnych występów i przykuli uwagę fanów tańca sportowego.

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Boruch: Celem medal Mistrzostw Europy (wideo)

Olga Boruch z gminy Kadzidło ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego z powodzeniem startowała w ważnych imprezach sportowych i notowała bardzo wartościowe wyniki, w tym medale imprez rangi mistrzostw Polski.

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

Budziłek: Sezon krótki, ale bardzo dobry (wideo)

To jedna z najbardziej doświadczonych obecnie zawodniczek Uczniowskiego Klubu Sportowego Siódemka Ostrołęka. Podopieczna trenera Dariusza Dąbrowskiego w 2020 roku zanotowała wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach.

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Goździewski: Sukcesem srebro Mistrzostw Polski (wideo)

Paweł Goździewski jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia w Ostrołęckim Klubie Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła bardzo udanie zaprezentował się w szeregu imprez, zdobywając medale.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo