« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Julka na podium, Gabrysia tuż za "pudłem" (zdjęcia)

Pięcioro reprezentantów UKS Atleta Ostrołęka wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Siedleckiego do lat 20 w podnoszeniu ciężarów. Ekipa pod wodzą Jakuba Borkowskiego zaprezentowała się z dobrej strony na pomoście w Siedlcach. W rywalizacji wzięli udział: Gabriela Zapust, Julia Stachurska, Igor Więch, Wiktor Krukowski i Stanisław Winnicki.


Dla Gabrysi, Julki, Igora i Stasia był to debiut w oficjalnych zawodach w dwuboju olimpijskim. Wszyscy wrócili z zawodów z nowymi rekordami życiowymi. Kolejny start tych młodych i zdolnych ostrołęczan zaplanowany jest w maju podczas Mistrzostw Polski LZS do lat 15 i 17. W Siedlcach na dziewięć startujących klubów UKS Atleta zajął szóstą lokatę.

Reklama

W kategorii dziewcząt do 81 kg Gabriela Zapust (2008) zajęła czwarte miejsce, uzyskując w dwuboju 77 kg (33 kg w rwaniu i 44 kg w podrzucie. W kategorii +87 kg wystąpiła Julia Stachurska (2008) i z wynikiem 58 kg (28 kg w rwaniu i 33 kg w podrzucie) stanęła na trzecim stopniu podium. 

Reklama

W rywalizacji chłopców pierwszy na pomost wyszedł Stanisław Winnicki (2008) i zgromadził w dwuboju 51 kg (21 kg w rwaniu i 30 kg w podrzucie), plasując się na ósmej pozycji w kategorii do 55 kg. W tej samej grupie rywalizował drugi nasz zawodnik Igor Więch (2008). Uzyskał w dwuboju 72 kg (27 kg w rwaniu i 45 kg w podrzucie), c dało mu piąte miejsce.

Reklama

W kategorii do 96 kg rywalizował Wiktor Krukowski (2005) i w dwuboju olimpijskim uzyskał 137 kg (62 kg w rwaniu i 75 kg w podrzucie), ostatecznie plasując się na piątej pozycji.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego do lat 20 w podnoszeniu ciężarów

Więcej zdjęć: Otwarte Mistrzostwa Powiatu Siedleckiego do lat 20 w podnoszeniu ciężarów

Odsłon: 2116
Komentarzy: 0
13:57, 30.03.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Jasko z brązem. 'Jestem bardzo zadowolona i dumna' (zdjęcia, wideo)

Jasko z brązem. "Jestem bardzo zadowolona i dumna" (zdjęcia, wideo)

To był wspaniały weekend pracownicy siłowni West Site Fitness Ostrołęka. 27-latka w sobotę wywalczyła dwa złote medale podczas Festiwalu Sportów Sylwetkowych federacji NPC&FBB Pro Qualifier w kategoriach women’s bikini begginers i novice, zaś dzień później sięgnęła po brązowy krążek Mistrzostw Polski w grupie open federacji NPC.

Justyna Jasko dwukrotnie ozłocona

Justyna Jasko dwukrotnie ozłocona

Fenomenalny start Justyny Jasko. Pracownica siłowni West Site Fitness Ostrołęka wywalczyła dwa złote medale podczas Festiwalu Sportów Sylwetkowych federacji NPC&FBB Pro Qualifier, który odbył się w Markach. 27-latka podopieczna Adriana Cyronka zaliczyła zwycięstwa w dwóch kategoriach: women’s bikini begginers i novice.

Co z obiektami sportowymi? Obostrzenia przedłużone

Co z obiektami sportowymi? Obostrzenia przedłużone

W związku z wysoką liczbą osób zakażonych koronawirusem władze naszego kraju podjęły decyzję o przedłużeniu zasad bezpieczeństwa. Obostrzenia, które pojawiły się od 27 marca potrwają minimum do 18 kwietnia. Wśród zakazów, nakazów są również wytyczne dla osób uprawiających sport. Nie mamy dobrych wieści.

Masaż sportowy, czyli naturalny sposób na przyspieszoną regenerację

Masaż sportowy, czyli naturalny sposób na przyspieszoną regenerację

Masaż sportowy to świetne uzupełnienie dla osób aktywnie uprawiających sport. Wspomaga organizm przy wysiłku fizycznym, w jego trakcie jak i po uprawianiu sportu. Relaksuje i regeneruje organizm po wysiłku, pomagając przy tym usunąć zakwasy oraz napięcie mięśni.

Odszedł wielki kibic Legii i Narwi. Wspomnienie 'Chełsty'

Odszedł wielki kibic Legii i Narwi. Wspomnienie "Chełsty"

Po dziesięciodniowej walce pod respiratorem nie udało się uratować Łukasza Chełstowskiego. 35-latek ostatniego dnia marca przegrał z koronawirusem. Miał przed sobą całe życie. Był współzałożycielem fanklubu Legii Warszawa w Ostrołęce. Dbał o to, by każde dziecko w mieście lub powiecie sławiło klub ze stolicy.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo