« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

Wygrana KS CK Troszyn w "generalce"

Czwartoligowcy z Troszyna zakończyli serię gier sparingowych. Podopieczni Marcina Truszkowskiego wygrali 4:1 z Okęciem Warszawa w meczu kontrolnym, który odbył się w Ząbkach. Trafienia zaliczyli: Maciej Staszczuk, Łukasz Świderski, Artur Bajor oraz wracający po artroskopii kolana Kamil Majkowski.


 

Prowadzenie dla KS CK Troszyn dał Maciej Staszczuk, który po kombinacyjnej akcji dostał prostopadłe podanie i wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Podwyższył Łukasz Świderski. Pomocnik czwartoligowców grający jako prawy pomocnik, "zaciął" do środka i uderzył lewą nogą w długi róg. Golkiper nie miał szans. Kamil Majkowski dostał prostopadłą piłkę i strzelił do siatki, zaś Artur Bajor sfinalizował dośrodkowanie z rzutu rożnego Marcina Świderskiego.

Reklama

- Dla nas był to optymistyczny sprawdzian. Cieszę się, że zawodnicy wypełnili zadania niemal w stu procentach. Od jakiegoś czasu szlifowaliśmy elementy, które nam kompletnie nie wychodziły, gdzie traciliśmy piłkę i bramki. Widzę poprawę w pewnych sferach, a to przeniosło się na dobry wynik w sparingu - mówi Marcin Truszkowski, trener KS CK Troszyn.

Reklama

Okęcie Warszawa - KS CK Troszyn 1:4 (0:2)
Bramki: Staszczuk, Ł. Świderski, Bajor, Majkowski.
KS CK Troszyn: Kowalski - Przemysław Modzelewski, Malinowski, Cychol, Bajor, M. Świderski, Górski, Kowalczyk, Ł. Świderski, D. Dzwonkowski, Staszczuk. Ponadto grali: Dzbeński, Majkowski, Bałas, Gąska, Jóźwik. 

Odsłon: 2339
Komentarzy: 0
11:38, 06.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Majkowski, Dobkowski, Połynka, Skierkowski, Białczak, Rzeszot, Kleczkowski typują mecz KS CK Troszyn

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Jaki wynik typują nasi ludzie sportu?

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Kaczorek, Kulas, Strzeżysz, Wołejszo, Marczak, Skierkowski, Białczak, Kleczkowski, Rzeszot typują Ekstraklasę

Już dzisiaj rozpocznie się kolejna kolejka najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju - Ekstraklasa. Od piątku do poniedziałku odbędzie się osiem spotkań. Jak typują wyniki spotkań ludzie z naszego regionu? Kto trafi najwięcej dokładnych wyników? Zabawa, czas start!

Kto z kim w IV lidze?

Kto z kim w IV lidze?

18. seria IV ligi już w sobotę. Co ciekawe, siedem spotkań odbędzie się jednego dnia. KS CK Troszyn zagra na wyjeździe z Makowianką Maków Mazowiecki. Jak wyglądają pozostały pary drużyn? Jak wygląda tabela. Wszystko poniżej.

 

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

Formalność KS CK Troszyn w Makowie Mazowieckim?

17 kwietnia o godz. 15:00 KS CK Troszyn rozegra drugi mecz o punkty w rundzie wiosennej. Podopieczni Marcina Truszkowskiego po pechowym remisie (gol na 1:1 padł w doliczonym czasie gry) z Nadnarowianką Pułtusk wyjadą do Makowa Mazowieckiego na bój z Makowianką. Czy szkoleniowiec będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników?

 

Jak rozumieć rozporządzenie w ramach sportu?

Jak rozumieć rozporządzenie w ramach sportu?

Właśnie pojawiło się rozporządzenie Rady Ministrów zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów  zakazów w związku w wystąpieniem stanu epidemii. Co z niego wynika?

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo