« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 16 kwietnia 2021 r., imieniny Bernadetty, Cecyliana, Kseni

Moja Ostrołęka

Aktualności

SPS Volley zaczyna najważniejszy etap

Najlepszy zespół IV ligi siatkówki w grupie B - SPS Volley Ostrołęka już w najbliższy weekend rozpocznie walkę o awans do drugiej rundy fazy play-off o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Podopieczni Arkadiusza Piasty zagrają na wyjeździe z UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów.


 

Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia o godz. 16:00 na boisku przeciwników. Rewanż został zaplanowany na 18 kwietnia na godz. 17:00. - Przed nami pierwszy etap. W przypadku podobnego bilansu partii, o awansie zdecyduje złoty set, który zagramy na własnym terenie ze względu na to, że po rundzie zasadniczej mieliśmy wyższe miejsce od rywali - mówi Damian Kwiatkowski, środkowy SPS Volley.

Reklama

Ewentualny awans do drugiej rundy będzie oznaczał walkę do dwóch wygranych meczów. - Wtedy zaczniemy rywalizację u siebie, drugi bój odbędzie się na wyjeździe. W przypadku remisu, decydujące starcie przeniesie się na nasz teren - dodaje. Jeśli nasi poradziliby sobie w tej fazie play-off wywalczą awans do III ligi wojewódzkiej seniorów, gdyż promocję zdobędą dwie najlepsze ekipy czwartoligowe.

Reklama

Pary I rundy fazy play-off
Bór Regut - KS Halinów
SPS Radmot Jedlińsk - KPS II Siedlce
Grom Przytyk - Huragan Wołomin
UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów - SPS Volley Ostrołęka

Odsłon: 2221
Komentarzy: 0
11:53, 06.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Trzy szkoły z dofinansowaniem na sport

Trzy szkoły z dofinansowaniem na sport

Ostrołęckie szkoły podstawowe nr 5, 6, 10 pozyskały środki finansowe na realizację zajęć sportowych dla swoich uczniów. Które placówki dostały najwięcej i na co?

Pozornie łatwo, ale nie było spacerku

Pozornie łatwo, ale nie było spacerku

Gracze SPS Volley zakończyli rundę zasadniczą zwycięstwem 3:0 z KS Halinów. W każdym z setów trwała walka na przewagi. Za każdym razem to podopieczni Arkadiusza Piasty byli górą. W trzeciej partii obie ekipy zdobyły aż 58 punktów. Ostrołęczanie finiszowali na pierwszym miejscu i teraz czeka ich walka w play-offach.

SPS Volley jedzie po wygraną

SPS Volley jedzie po wygraną

Przed siatkarzami z Ostrołęki spotkanie z KS Halinów. Podopieczni Arkadiusza Piasty zajmują pierwsze miejsce w IV lidze i wiadomo, że nie oddadzą przodownictwa po rundzie zasadniczej, jednak nasi gracze cały czas są głodni zwycięstw.

Siatkarki z występami w stolicy

Siatkarki z występami w stolicy

Trzy drużyny "czwórek" wystąpiły w turnieju mistrzostwa Mazowsza z cyklu Kinder Joy of Moving w siatkówce. Podopieczne Urszuli Kosek zaprezentowały się z dobrej strony. Dziewczęta z pierwszego zespołu miały trochę pecha.

Siatkarki walczyły w stolicy

Siatkarki walczyły w stolicy

Siedem zespołów Nike Ostrołęka wzięło udział w turnieju mistrzostwa Mazowsza z cyklu Kinder Joy of Moving w kategorii "dwójek". Pierwszy zespół Joanny Kurpiewskiej pewnie wygrał wszystkie spotkania. Pozostał ekipy radziły sobie ze zmiennym szczęściem.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo