« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 9 maja 2021 r., imieniny Grzegorza, Bożydara, Karoliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Justyna Jasko dwukrotnie ozłocona

Fenomenalny start Justyny Jasko. Pracownica siłowni West Site Fitness Ostrołęka wywalczyła dwa złote medale podczas Festiwalu Sportów Sylwetkowych federacji NPC&FBB Pro Qualifier, który odbył się w Markach. 27-latka podopieczna Adriana Cyronka zaliczyła zwycięstwa w dwóch kategoriach: women’s bikini begginers i novice.


 

Rozmowa z Justyną Jasko, pracownicą siłowni West Site Fitness Ostrołęka
Obudziłam się i uwierzyłam, że to nie sen
Mogło być lepiej?
- A skąd! Był to mój pierwszy start w życiu. Cały czas nie wierzę, że zostałam dwukrotną mistrzynią. Debiutowałam w tak wielkiej imprezie i od razu stanęłam na najwyższym stopniu podium i to dwukrotnie. Jestem z siebie bardzo dumna. Sukces jest tym większy, bo oprócz kategorii debiutantek zwyciężyłam z zawodniczkami, które mają dużo większe doświadczenie.

Reklama

Przed startem sądziłaś, że sobota może być tak piękna?
- Wiedziałam, że mam szansę w debiutach. Ogólnie w tej federacji jest bardzo duża obsada. Na scenie pojawiły się dziewczyny z bardzo mocnymi sylwetkami, a ja zostałam według sędziów wybrana tą najlepszą. Jestem przeszczęśliwa. Obudziłam się rano i uwierzyłam, że to nie sen, a fakty.

Ile trzeba ćwiczyć, by mieć taką sylwetkę?
- Mam już niemal siedmioletni staż, gdzie pracuję nad swoim ciałem. Do tych zawodów przygotowywałam się od czterech miesięcy. Codziennie spędzałam czas na szlifowaniu formy cztery godziny. Oprócz pracy nad mięśniami, musiałam ćwiczyć pozowanie oraz ruchy sceniczne. Sędziowie oceniają ciało w odpowiednich pozach. Nie jest to łatwy kawałek chleba. Przyznam szczerze, że jedną pozę nauczyłam się robić dopiero po pięciu lekcjach.

Tuż przed startem byłaś zadowolona ze swojego ciała?
- Wykonałam tytaniczną pracę. Wiedziałam, że w ostatniej fazie tuż przed występem byłam spokojna, bo zrobiłam maksimum. Byłam w życiowej formie.

Reklama

To nie koniec startów...
- Dokładnie. Dzisiaj wystąpię podczas Mistrzostw Polski w kategorii open masters. Zapowiada się ciekawa rywalizacja. Na scenie zaprezentują się najlepsze dziewczyny w kraju.

 

Odsłon: 7077
Komentarzy: 1
10:44, 11.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Zawrócili, ale i tak podejmą wyzwanie (zdjęcia)

Zawrócili, ale i tak podejmą wyzwanie (zdjęcia)

Krutyń Challenge 2021, czyli kolejna dawka emocji na wodzie w kajakach szlakiem Krutyni zakończyło się nieco przedwcześnie. Pierwsze wyzwanie w kajakach odbyło się na Omulwi. Po podjęciu wspólnej decyzji przygodę zakończono na 56 km na Jeziorze Mokrym.

Krystian Łuba z brązem

Krystian Łuba z brązem

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 23 lat w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście sali sportowej WLKS przy ul. Kazimierzowskiej rywalizowało 39 zawodników i 22 zawodniczki. Do rywalizacji w tej kategorii wiekowej z UKS Atleta Ostrołęka przystąpili: Wiktor Trzciński, Dominik Kulesza, Marcin Kulesza i Krystian Łuba. 

Wyzwanie - Kajaki na wodę po przygodę

Wyzwanie - Kajaki na wodę po przygodę

Lubicie ekstremalne wyzwania? Jezioro, rzeka, kajak, super atmosfera i przygoda, tu nie ważna jest pogoda! Centrum Szkoleń Specjalistycznych ORION zaprasza na kolejna dawkę emocji w kajaku. Spływ pod nazwą „Szlakiem Krutyni wiosna – 2021” odbędzie się w 24 kwietnia. Start planowany jest wczesnym rankiem ok. godz. 5:30 w miejscowości Zyndaki, na północnym brzegu niewielkiego jeziora Zyndackiego z metą we wsi Iznota po pokonaniu ok. 101 km.

Co ze sportem od 19 kwietnia?

Co ze sportem od 19 kwietnia?

Minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosił decyzję ws. obostrzeń z powodu pandemii COVID-19. Restrykcje zostały przedłużone o tydzień z wyjątkami. Wśród wyjątków podczas konferencji prasowej pojawiła się kwestia sportu. Co z niej wynika? Żeby móc ogłosić oficjalnie powrót do względnej normalności, trzeba poczekać na słowa rozporządzenia.

Jasko z brązem. 'Jestem bardzo zadowolona i dumna' (zdjęcia, wideo)

Jasko z brązem. "Jestem bardzo zadowolona i dumna" (zdjęcia, wideo)

To był wspaniały weekend pracownicy siłowni West Site Fitness Ostrołęka. 27-latka w sobotę wywalczyła dwa złote medale podczas Festiwalu Sportów Sylwetkowych federacji NPC&FBB Pro Qualifier w kategoriach women’s bikini begginers i novice, zaś dzień później sięgnęła po brązowy krążek Mistrzostw Polski w grupie open federacji NPC.

» Wasze komentarze

Piotr @ 10:30, 12.04.2021r. IP: *.*.47.35

Gratulacje! :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo