« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 czerwca 2021 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Justyna Jasko dwukrotnie ozłocona

Fenomenalny start Justyny Jasko. Pracownica siłowni West Site Fitness Ostrołęka wywalczyła dwa złote medale podczas Festiwalu Sportów Sylwetkowych federacji NPC&FBB Pro Qualifier, który odbył się w Markach. 27-latka podopieczna Adriana Cyronka zaliczyła zwycięstwa w dwóch kategoriach: women’s bikini begginers i novice.


 

Rozmowa z Justyną Jasko, pracownicą siłowni West Site Fitness Ostrołęka
Obudziłam się i uwierzyłam, że to nie sen
Mogło być lepiej?
- A skąd! Był to mój pierwszy start w życiu. Cały czas nie wierzę, że zostałam dwukrotną mistrzynią. Debiutowałam w tak wielkiej imprezie i od razu stanęłam na najwyższym stopniu podium i to dwukrotnie. Jestem z siebie bardzo dumna. Sukces jest tym większy, bo oprócz kategorii debiutantek zwyciężyłam z zawodniczkami, które mają dużo większe doświadczenie.

Reklama

Przed startem sądziłaś, że sobota może być tak piękna?
- Wiedziałam, że mam szansę w debiutach. Ogólnie w tej federacji jest bardzo duża obsada. Na scenie pojawiły się dziewczyny z bardzo mocnymi sylwetkami, a ja zostałam według sędziów wybrana tą najlepszą. Jestem przeszczęśliwa. Obudziłam się rano i uwierzyłam, że to nie sen, a fakty.

Ile trzeba ćwiczyć, by mieć taką sylwetkę?
- Mam już niemal siedmioletni staż, gdzie pracuję nad swoim ciałem. Do tych zawodów przygotowywałam się od czterech miesięcy. Codziennie spędzałam czas na szlifowaniu formy cztery godziny. Oprócz pracy nad mięśniami, musiałam ćwiczyć pozowanie oraz ruchy sceniczne. Sędziowie oceniają ciało w odpowiednich pozach. Nie jest to łatwy kawałek chleba. Przyznam szczerze, że jedną pozę nauczyłam się robić dopiero po pięciu lekcjach.

Tuż przed startem byłaś zadowolona ze swojego ciała?
- Wykonałam tytaniczną pracę. Wiedziałam, że w ostatniej fazie tuż przed występem byłam spokojna, bo zrobiłam maksimum. Byłam w życiowej formie.

Reklama

To nie koniec startów...
- Dokładnie. Dzisiaj wystąpię podczas Mistrzostw Polski w kategorii open masters. Zapowiada się ciekawa rywalizacja. Na scenie zaprezentują się najlepsze dziewczyny w kraju.

 

Odsłon: 7775
Komentarzy: 1
10:44, 11.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Świetna impreza Tomasza Chrzanowskiego (zdjęcia)

Świetna impreza Tomasza Chrzanowskiego (zdjęcia)

6 czerwca w Nowej Wsi Wschodniej na placu przy świetlicy odbyła się sportowa impreza zorganizowana przez sołtysa Tomasza Chrzanowskiego - Sportowa Niedziela u Sołtysa. Ci co lubią biegali, ale również w siatkówkę grali. Do tego była pyszna, kolorowa wata i popcorn dla najmłodszych oraz kiełbaska z grilla dla każdego. 

Super zabawa w gumowych kulach

Super zabawa w gumowych kulach

W gminie Lelis atrakcji na Dzień Dziecka ciąg dalszy. 4 czerwca na zaproszenie drużyny z Łęgu Starościńskiego Klub Aktywnych Dzieciaków udał się na boisko w Kurpiewskich. Tam czekały na nich gumowe kule. 

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. Startowało tam czworo reprezentantów UKS Atlety Ostrołęka: Gabriela Zapust, Julia Stachurska, Igor Więch oraz Aleksander Płodziszewski. Zanotowali dobre wyniki.

Świetny start w Jednorożcu

Świetny start w Jednorożcu

Zawodnicy KS Badminton Ostrołęka z powodzeniem wystartowali w V Grand Prix Jednorożca w badmintonie. W turnieju wzięło udział 76 zawodników reprezentujących cztery województwa. Pierwszy tegoroczny turniej w badmintona, w którym wzięli udział zawodnicy ze stolicy powiatu był ważnym sprawdzianem po długiej przerwie od rywalizacji sportowej. 

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Wielka gratka dla wszystkich pociech. 5 czerwca o godz. 10:00 radny Osiedla Witosa oraz Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowy Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

» Wasze komentarze

Piotr @ 10:30, 12.04.2021r. IP: *.*.47.35

Gratulacje! :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo