« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Poniedziałek, 17 maja 2021 r., imieniny Sławomira, Paschalisa, Weroniki

Moja Ostrołęka

Aktualności

Justyna Jasko dwukrotnie ozłocona

Fenomenalny start Justyny Jasko. Pracownica siłowni West Site Fitness Ostrołęka wywalczyła dwa złote medale podczas Festiwalu Sportów Sylwetkowych federacji NPC&FBB Pro Qualifier, który odbył się w Markach. 27-latka podopieczna Adriana Cyronka zaliczyła zwycięstwa w dwóch kategoriach: women’s bikini begginers i novice.


 

Rozmowa z Justyną Jasko, pracownicą siłowni West Site Fitness Ostrołęka
Obudziłam się i uwierzyłam, że to nie sen
Mogło być lepiej?
- A skąd! Był to mój pierwszy start w życiu. Cały czas nie wierzę, że zostałam dwukrotną mistrzynią. Debiutowałam w tak wielkiej imprezie i od razu stanęłam na najwyższym stopniu podium i to dwukrotnie. Jestem z siebie bardzo dumna. Sukces jest tym większy, bo oprócz kategorii debiutantek zwyciężyłam z zawodniczkami, które mają dużo większe doświadczenie.

Reklama

Przed startem sądziłaś, że sobota może być tak piękna?
- Wiedziałam, że mam szansę w debiutach. Ogólnie w tej federacji jest bardzo duża obsada. Na scenie pojawiły się dziewczyny z bardzo mocnymi sylwetkami, a ja zostałam według sędziów wybrana tą najlepszą. Jestem przeszczęśliwa. Obudziłam się rano i uwierzyłam, że to nie sen, a fakty.

Ile trzeba ćwiczyć, by mieć taką sylwetkę?
- Mam już niemal siedmioletni staż, gdzie pracuję nad swoim ciałem. Do tych zawodów przygotowywałam się od czterech miesięcy. Codziennie spędzałam czas na szlifowaniu formy cztery godziny. Oprócz pracy nad mięśniami, musiałam ćwiczyć pozowanie oraz ruchy sceniczne. Sędziowie oceniają ciało w odpowiednich pozach. Nie jest to łatwy kawałek chleba. Przyznam szczerze, że jedną pozę nauczyłam się robić dopiero po pięciu lekcjach.

Tuż przed startem byłaś zadowolona ze swojego ciała?
- Wykonałam tytaniczną pracę. Wiedziałam, że w ostatniej fazie tuż przed występem byłam spokojna, bo zrobiłam maksimum. Byłam w życiowej formie.

Reklama

To nie koniec startów...
- Dokładnie. Dzisiaj wystąpię podczas Mistrzostw Polski w kategorii open masters. Zapowiada się ciekawa rywalizacja. Na scenie zaprezentują się najlepsze dziewczyny w kraju.

 

Odsłon: 7259
Komentarzy: 1
10:44, 11.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Justyna Jasko z dwoma złotymi medalami (zdjęcia)

Justyna Jasko z dwoma złotymi medalami (zdjęcia)

Fenomenalny start Justyny Jasko. Pracownica siłowni West Site Fitness Ostrołęka wywalczyła dwa złote medale podczas Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness, które w miniony weekend odbyły się w Kielcach. 27-latka podopieczna Adriana Cyronka zaliczyła zwycięstwa w dwóch kategoriach.

Kulesza dziewiąty w kraju

Kulesza dziewiąty w kraju

Zamojski pomost gościł najlepszym sztangistów i sztangistki podczas Mistrzostw Polski do lat 20. W zmaganiach wziął udział Marcin Kulesza, który rywalizował w kategorii do 96 kg. 19-latek prowadzony przez Władysława Niedźwieckiego spisał się na plus.

Zawrócili, ale i tak podejmą wyzwanie (zdjęcia)

Zawrócili, ale i tak podejmą wyzwanie (zdjęcia)

Krutyń Challenge 2021, czyli kolejna dawka emocji na wodzie w kajakach szlakiem Krutyni zakończyło się nieco przedwcześnie. Pierwsze wyzwanie w kajakach odbyło się na Omulwi. Po podjęciu wspólnej decyzji przygodę zakończono na 56 km na Jeziorze Mokrym.

Krystian Łuba z brązem

Krystian Łuba z brązem

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego do 23 lat w podnoszeniu ciężarów. Na pomoście sali sportowej WLKS przy ul. Kazimierzowskiej rywalizowało 39 zawodników i 22 zawodniczki. Do rywalizacji w tej kategorii wiekowej z UKS Atleta Ostrołęka przystąpili: Wiktor Trzciński, Dominik Kulesza, Marcin Kulesza i Krystian Łuba. 

Wyzwanie - Kajaki na wodę po przygodę

Wyzwanie - Kajaki na wodę po przygodę

Lubicie ekstremalne wyzwania? Jezioro, rzeka, kajak, super atmosfera i przygoda, tu nie ważna jest pogoda! Centrum Szkoleń Specjalistycznych ORION zaprasza na kolejna dawkę emocji w kajaku. Spływ pod nazwą „Szlakiem Krutyni wiosna – 2021” odbędzie się w 24 kwietnia. Start planowany jest wczesnym rankiem ok. godz. 5:30 w miejscowości Zyndaki, na północnym brzegu niewielkiego jeziora Zyndackiego z metą we wsi Iznota po pokonaniu ok. 101 km.

» Wasze komentarze

Piotr @ 10:30, 12.04.2021r. IP: *.*.47.35

Gratulacje! :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo