« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 9 maja 2021 r., imieniny Grzegorza, Bożydara, Karoliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

Biegali, by pomagać

Znamy najlepszych podczas Wirtualnego Biegu z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Do zmagań pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki Łukasza Kulika i przewodniczącego Rady Miasta Wojciecha Zarzyckiego zgłosiło się ponad sto osób.


 

Uczestnicy okazali wielkie serce. Opłaty startowe w całości zostaną przeznaczone na szczytny cel, czyli zakup sprzętu sportowego dla Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Ostrołęce. Przypomnijmy, że celem biegu było solidaryzowanie się z osobami z autyzmem i ich opiekunami, propagowanie w społeczeństwie świadomości o autyzmie oraz promocja rodzinnej aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. 

Reklama

Zawodnicy w dniach 27 marca - 4 kwietnia rywalizowali w kategoriach biegowych open kobiet i mężczyzn na dystansach 5 i 10 km oraz w kategorii R - rodzinnej, gdzie aktywność była dowolna (biegi, jazda na rowerze, nordic-walking, itp.). Wyróżniono w niej dwie rodziny z najciekawszą relacją z tras.

Wszystkie osoby biorące udział w rywalizacji proszone są o odbiór pamiątkowych medali w siedzibie MZOS-TiIT w Ostrołęce,  ul. gen. Józefa Hallera 10, w dni powszednie w godz. 10.00 - 13.00 począwszy od 12 kwietnia.

Reklama


Wyniki w poszczególnych kategoriach

OPEN Kobiet na 5 km:
• Anna Napiórkowska, 21m 09s;
• Oliwia Prachniak, 23m 45s;
• Dorota Rypina-Gałązka, 25m 59s.

OPEN Kobiet na 10 km:
• Weronika Lenkiewicz, 43m 47s;
• Agnieszka Majk, 46m 17s;
• Ewelina Szczubełek-Rykowska, 49m 19s.

OPEN Mężczyzn na 5 km:
• Tomasz Polewaczyk, 17m 56s;
• Norbert Samsel, 24m 31s;
• Wiesław Bakuła, 26m 25s.

OPEN Mężczyzn na 10 km:
• Kamil Nadrowski, 36m 40s;
• Sławomir Mąka, 39m 18s;
• Wojciech Broniek, 41m 39s.

Reklama

Nagroda Specjalna Dyrektora MZOS-TiIT:
• Rodzina Budnych, państwo Beata, Stanisław, Sławomir, Franciszek
• Rodzina Nurczyk, pani Natalia wraz z synami Borysem i Wiktorem

Odsłon: 3826
Komentarzy: 0
13:12, 12.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia po obozie w Zakopanem

Kornelia po obozie w Zakopanem

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka Ostrołęka dzisiaj zakończyła zgrupowanie zaplecza kadry narodowej, trenując w grupie trenera Roberta Kędziory. Podopieczna Bartosza Witkowskiego szlifowała formę do sezonu letniego w Zakopanem. 

Kowalczyk trenuje w kadrze

Kowalczyk trenuje w kadrze

Niespełna 17-letni Dominik Kowalczyk przebywa na zgrupowaniu zaplecza kadry narodowej. Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro - Energetyka Ostrołęka od 29 kwietnia do 9 maja będzie ćwiczył w Kozienicach.

Nikolina i Wiktoria na kadrze

Nikolina i Wiktoria na kadrze

Na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbył się kolejny obóz zaplecza kadry narodowej w skokach. Od 23 kwietnia do 2 maja oprócz prowadzącego treningi Marka Mierzejewskiego w zgrupowaniu brały udział zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka.

OKLA z nowym sponsorem. Żebrowska: Trzeba pogratulować i podziękować

OKLA z nowym sponsorem. Żebrowska: Trzeba pogratulować i podziękować

Od tego sezonu Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki będzie startować pod nazwą OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka. W ostatnich dniach prezes klubu Konrad Szuster oraz właściciel firmy Elektro–Energetyka Ostrołęka Michał Stepnowski podpisali porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy klubem a firmą. 

Ruszyły zapisy na I Hybrydowy Bieg Kurpiowski

Ruszyły zapisy na I Hybrydowy Bieg Kurpiowski

Właśnie można zgłosić akces udział w I Hybrydowym Biegu Kurpiowskim "Kurpiowska 5-tka i 10-tka". To bieg z okazji obchodów Dni Miasta Ostrołęki, który odbywać się będzie w dniach 28-30 maja. Honorowy patronat nad imprezą objęli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo