« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 czerwca 2021 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Jasko z brązem. "Jestem bardzo zadowolona i dumna" (zdjęcia, wideo)

To był wspaniały weekend pracownicy siłowni West Site Fitness Ostrołęka. 27-latka w sobotę wywalczyła dwa złote medale podczas Festiwalu Sportów Sylwetkowych federacji NPC&FBB Pro Qualifier w kategoriach women’s bikini begginers i novice, zaś dzień później sięgnęła po brązowy krążek Mistrzostw Polski w grupie open federacji NPC.


Rozmowa z Justyną Jasko, pracownica siłowni West Site Fitness Ostrołęka
Za mną niesamowity weekend. Mam trzy krążki, w tym dwa złote
Cieszy brąz?
- Oczywiście. Weszłam na podium podczas mistrzostw Polski. To ogromny zaszczyt stanąć na "pudle" obok zawodniczek, u których uczyłam się pozować. To były moje nauczycielki, które dawały mi rady. Teraz stanęłam na jednej scenie i mogłyśmy porównywać nasze sylwetki. Dwukrotnie byłam wywoływana do dodatkowych porównać, a to znaczy, że wybór najlepszych był bardzo trudny, a co za tym idzie niezwykle wyrównana stawka. Jestem bardzo zadowolona z wyniku. Dalej jestem w szoku.

Reklama

Oprócz brązowego medalu wywalczyłaś chyba jeszcze coś więcej niż nagrody?
- Zgadza się. Były to moje pierwsze mistrzostwa kraju w życiu. Wyniosłam bardzo wiele, zaczynając od podstaw. Już teraz wiem, jak zadbać o swoją skórę. Zdarzyły się mankamenty, ale kto wchodzący do branży wie wszystko. Dużym atutem jest również fryzura. Popracuję nad tym. W sportach sylwetkowych wszystko ma znaczenie.

O sobotnim starcie przeczytaj TUTAJ

Sama obsada zawodów?
- Bardzo mocna. Na scenie pojawiły się utytułowane zawodniczki. Ja byłam debiutantką. Do udziału w konkursie namówił mnie Adrian Cyronka. Mam brązowy medal. Jestem przeszczęśliwa. Za mną niesamowity weekend. Mam trzy krążki, w tym dwa złote. Już dawno nie miałam tylu emocji.

Reklama

Mówiłaś po sobotnim konkursie, iż byłaś w dużym szoku...
- Dokładnie. Wyszłam na scenę, ale tak naprawdę nie wierzyłam, gdzie jestem. Słyszałam komendy w języku angielskim, wykonywałam pozy, ale to było coś, czego nie da się opisać słowami. To trzeba przeżyć. W niedzielę było więcej spokoju poprzez sobotnie doświadczenia. Zdążyłam ochłonąć. Podczas mistrzostw Polski wiedziałam jak się zaprezentować, by było jeszcze lepiej. 

A dzisiaj wracasz do pracy?
- Mam kilka dni odpoczynku. Muszę odpocząć. Mam gorsze zakwasy niż po ciężkim treningu. Pozy obowiązkowe wymuszają spięcie poszczególnych mięśni, gdzie trzeba przez długie sekundy stać w bezruchu. Teraz mam czas dla siebie i relaks. Większość zawodniczek startowało tylko raz. Ja zaryzykowałam, pojawiłam się dwukrotnie i się opłaciło.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Jasko zdobyła brąz

Więcej zdjęć: Jasko zdobyła brąz

Reklama

Odsłon: 9349
Komentarzy: 3
14:36, 12.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Świetna impreza Tomasza Chrzanowskiego (zdjęcia)

Świetna impreza Tomasza Chrzanowskiego (zdjęcia)

6 czerwca w Nowej Wsi Wschodniej na placu przy świetlicy odbyła się sportowa impreza zorganizowana przez sołtysa Tomasza Chrzanowskiego - Sportowa Niedziela u Sołtysa. Ci co lubią biegali, ale również w siatkówkę grali. Do tego była pyszna, kolorowa wata i popcorn dla najmłodszych oraz kiełbaska z grilla dla każdego. 

Super zabawa w gumowych kulach

Super zabawa w gumowych kulach

W gminie Lelis atrakcji na Dzień Dziecka ciąg dalszy. 4 czerwca na zaproszenie drużyny z Łęgu Starościńskiego Klub Aktywnych Dzieciaków udał się na boisko w Kurpiewskich. Tam czekały na nich gumowe kule. 

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

Pozytywne starty Atlety. Gabi i Julka z brązowymi medalami

W Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorek i Juniorów do lat 17 w podnoszeniu ciężarów. Startowało tam czworo reprezentantów UKS Atlety Ostrołęka: Gabriela Zapust, Julia Stachurska, Igor Więch oraz Aleksander Płodziszewski. Zanotowali dobre wyniki.

Świetny start w Jednorożcu

Świetny start w Jednorożcu

Zawodnicy KS Badminton Ostrołęka z powodzeniem wystartowali w V Grand Prix Jednorożca w badmintonie. W turnieju wzięło udział 76 zawodników reprezentujących cztery województwa. Pierwszy tegoroczny turniej w badmintona, w którym wzięli udział zawodnicy ze stolicy powiatu był ważnym sprawdzianem po długiej przerwie od rywalizacji sportowej. 

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa

Wielka gratka dla wszystkich pociech. 5 czerwca o godz. 10:00 radny Osiedla Witosa oraz Park Wodny Aquarium zapraszają na Sportowy Dzień Dziecka z Osiedlem Witosa. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik.

» Wasze komentarze

ania @ 20:49, 12.04.2021r. IP: *.*.153.130

Super Justyna! Gratuluję! Do zobaczenia na zajęciach!

Koksik z Psaraka @ 21:14, 12.04.2021r. IP: *

też startowałem w IFBB ale za wygraną dawali puszkę białka i kreatynę to zrezygnowałem. Flakon teścia 400 zł a za miejsce miejsce puszka kreatyny za 19 zł

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo