« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 czerwca 2021 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kamil, Mateusz i Jakub na plus

Ekipa Mai i Leszka Bieżuńskich z KS Ostrołęckie Stowarzyszenie Pływackie "Squatina" Ostrołęka wzięła udział w Arena Grand Prix Puchar Polski o puchar Rekrota Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Do stolicy zjechało się 816 zawodników i zawodniczek ze 108 klubów pływackich.


 

Wśród najlepszych w Polsce wystąpiła trójka juniorów z Ostrołęki: Kamil Szporak, Mateusz Jankowski, Jakub Bieżuński. Dla młodych zawodników Squatiny był to pierwszy start w życiu w tak profesjonalnej imprezie z najlepszą obsadą. W dobie pandemii po wielu trudnościach sportowcy spisali się bardzo dobrze, pokonując ogromny stres przedstartowy.

Reklama

Odsłon: 2729
Komentarzy: 3
14:24, 14.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pokonali Supraśl

Pokonali Supraśl

Kolejne wyznawanie z Orionem zostało zrealizowane. Spływ kajakowy Supraśl Challenge odbył się w upalną sobotę i składał się z sześciu załóg. W sumie śmiałkowie pokonali około 90 km, zaś długość rzeki Supraśl wynosi 108,3 km. 11 osób wystartowało w miejscowości Radunin i skończyli wyzwanie na wprost wsi Złotoria.

Zuzia i Oliwia w blasku złota

Zuzia i Oliwia w blasku złota

13 czerwca zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka: Zuzanna Zecer i Oliwia Charewicz wystartowały w XIV Grand Prix w Pływaniu o Puchar Burmistrza Dzielnicy Bemowo, które zostały rozegrane na pływalni OSiR Pingwin w Warszawie. W zawodach udział wzięło ponad 200 zawodniczek i zawodników z 21 klubów Mazowsza.

Wielki finał Zuzi Zecer. Dwa złote medale

Wielki finał Zuzi Zecer. Dwa złote medale

Na basenie olimpijskim Uniwersytetu Medycznego w Warszawie odbył się Wielki Finał zawodów pływackich - Od Młodzika do Olimpijczyka. W zawodach finałowych w każdej konkurencji indywidualnej i kategorii wiekowej wzięły udział trzy osoby, które uzyskały w sezonie 2020/2021 najlepsze wyniki według punktów FINA oraz 13 najlepszych osób według zestawienia punktów FINA, uwzględniającego pięć najlepszych wyników ze wszystkich zawodów eliminacyjnych.

Hubert Nakielski multimedalistą

Hubert Nakielski multimedalistą

Bardzo udany start podczas Akademickich Mistrzostw Polski w pływaniu, które odbyły się na 50-metrowym basenie w Lublinie w dniach 11-12 czerwca odnotował zawodnik WOPR-OS Ostrołęka Hubert Nakielski. Podopieczny Dariusza Małkowskiego raz po raz wchodził na podium, by odbierać krążki za swoje występy.

Ekipa Raczyka na podium. Zespół Baczewskiego tuż za 'pudłem' (zdjęcia)

Ekipa Raczyka na podium. Zespół Baczewskiego tuż za "pudłem" (zdjęcia)

Pierwszy weekend czerwca oznaczał start dwóch ekip z Ostrołęki podczas 11. edycji Regat Żeglarskich pod nazwą Regaty Węgorzewiaków. Zmagania odbyły się na jeziorze Stręgiel koło Węgorzewa. Do rywalizacji zgłosiło się 13 załóg.

» Wasze komentarze

Fan @ 12:53, 15.04.2021r. IP: *.*.192.248

Suuuper

Pluskanie @ 16:44, 15.04.2021r. IP: *.*.2.186

A gdzie medale co to teraz plusy na zawodach dają ?

Do pluskanie @ 18:38, 15.04.2021r. IP: *.*.59.224

Przyjacielu na ARENA GRAND PRIX nie ma medali :) hahaha to nie zabawa już tylko wyczyn :) wyniki się liczą i rekordy życiowe dla 14 i 15 latka to jak dla seniora Mistrzostwa Europy, bo startują z Najstarszymi, Najlepszymi w Polsce a jak będą mieli 17, 18 lat to na pewno trzeba patrzeć na miejsca które zajmują... medale są na Mistrzostwach Polski w tych kategoriach wiekowych .... Pozdrawiamy i Miłego Kibicowania życzymy :)

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo