« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Wtorek, 18 maja 2021 r., imieniny Eryka, Aleksandry, Feliksa

Moja Ostrołęka

Aktualności

Oficjalnie. Piłkarze wracają do gry!

Mamy świetne informacje. Mazowiecki Związek Piłki Nożnej poinformował, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2021 roku zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz pismem Polskiego Związku Piłki Nożnej z dnia 16 kwietnia 2021 roku wszystkie dotychczas zawieszone rozgrywki prowadzone przez związek zostaną wznowione z dniem 19 kwietnia 2021 roku. 


Co to oznacza w praktyce? Już 21 kwietnia o godz. 17:30 Narew Ostrołęka rozegra mecz o punkty. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego u siebie zmierzą się z GKS Strzegowo. Z kolei w następny weekend Piotr Strzeżysz i spółka pojadą na bój z Ostrovią Ostrów Mazowiecka.

Reklama

Wreszcie o punkty zagrają zespoły z Klasy A. 21 kwietnia o godz. 17:30 rozpoczną się mecze naszych drużyn. Rzekunianka Rzekuń podejmie GUKS Krasnosielc, Kurpik Kadzidło Koronę Karolinowo, zaś Bartnik Myszyniec powalczy z Opią Opinogóra. Z koeli w weekend 24 i 25 kwietnia: Rzekunianka zmierzy się na wyjeździe z Wkrą Sochocin, Bartnik podejmie Koronę, a Kupik będzie walczyl w Radznowie z Wkrą.

Reklama

W następny weekend zagrają również zespoły z Klasy B. Narew II Ostrołęka zmierzy się ze Świtem Baranowo, ULKS Ołdaki podejmie Orz Goworowo. GLKS Lelis będzie pauzował ze względu na nieparzystą ilość zespołów w stawce.

Odsłon: 3695
Komentarzy: 4
15:59, 16.04.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Żbik odpiera ataki Narwi. W sobotę starcie na szczycie

Żbik odpiera ataki Narwi. W sobotę starcie na szczycie

18 wygrane w sezonie zanotowały drużyny z dwóch pierwszych miejsc. Narew Ostrołęka nie miała większych problemów z KS Wąsewo i wygrała 3:0. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego wciąż zajmują pozycję wicelidera. Wszyscy liczyli na wpadkę Żbika w Ciechanowie. Nic z tego. Ekipa z Nasielska na wyjeździe wygrała 4:0. A w weekend? Żbik zagra z Narwi!

Komplet Rzekunianki, Kurpika i Bartnika

Komplet Rzekunianki, Kurpika i Bartnika

Nie w każdej kolejce to się zdarza. Trzy drużyny z naszego powiatu cieszyły się z kompletu punktów i wysokich zwycięstw. Rzekunianka rozbiła 8:1 GKS Andrzejewo, Bartnik ograł 4:1 GUKS Krasnosielc, zaś Kurpik Kadzidło 6:2 Borutę Kuczbork. W najbliższy weekend Bartnik jedzie na bój z Wkrą Sochocin, Rzekunianka zagra w Kuczborku z Borutą, zaś Kurpik będzie gościł w Baboszewie.

Jantar rozbił GOSiR

Jantar rozbił GOSiR

13 mecz bez porażki zespołu z Ostrołęki. Podopieczne Rafała Koska wygrały 7:1 w wyjazdowym meczu z GOSiR Piaseczno i utrzymały prowadzenie w tabeli IV ligi. Przed Jantarem weekendowe starcie ze Żbikiem Nasielsk. Co ciekawe, w weekend Legia Soccer Schools Warszawa rozgromiła aż 27:0 (!) Pogoń Siedlce.

KS CK Troszyn osunął się w tabeli

KS CK Troszyn osunął się w tabeli

Kolejne niepowodzenie zespołu Marcina Truszkowskiego. KS CK Troszyn uległ 0:2 Żyrardowiance Żyrardów i wobec wygranej 3:2 Makowianki Maków mazowiecki z KS Łomianki spadł na dziesiąte miejsce w tabeli IV ligi

Quo vadis KS CK Troszyn?

Quo vadis KS CK Troszyn?

Zespół Marcina Truszkowskiego pojechał do Żyrardowa i przegrał. Żyrardowianka triumfowała 2:0 po golach Pawła Jabłońskiego i Jakuba Sokołowskiego w doliczonym czasie gry. KS CK Troszyn spadł na dziesiąte miejsce w tabeli. Zespół z powiatu ostrołęckiego wyprzedziła Makowianka Maków Mazowiecki...

» Wasze komentarze

Marian @ 18:17, 16.04.2021r. IP: *.*.11.139

A po co?

Golib @ 18:22, 16.04.2021r. IP: *.*.49.21

Po to byś pytał

gsiweb @ 18:29, 16.04.2021r. IP: *

Dajcie nam trochę więcej kasy, bo za mało zarabiamy i już niedługo przestaniemy przychodzić na treningi!

Golib @ 09:08, 17.04.2021r. IP: *.*.32.251

Gsiweb czyżby żal dvpe ściskał ?

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo