Cztery gole w meczu KS CK Troszyn

Nie tak miał wyglądać powrót piłkarzy z Troszyna z Makowa Mazowieckiego. KS CK tylko zremisował z dużo niżej notowaną Makowianką. Po pierwszej połowie wydawało się, że nikt i nic nie jest w stanie zabrać wygranej podopiecznym Marcina Truszkowskiego.

Zespół z powiatu ostrołęckiego prowadził 2:0. Wynik otworzył Dominik Dzwonkowski, zaś w doliczonym czasie gry podwyższył Marcin Świderski. Miejscowi złapali kontakt kwadrans po przerwie, kiedy to do siatki trafil Kacper Matusiak. W 80 minucie drugiego gola dla miejscowych, a zarazem ustalającą bramkę spotkania strzelił Michał Złotkowski. KS CK Troszyn kończył spotkanie w niepełnym składzie. W 89 minucie czerwoną kartkę obejrzał Marcin Kraska.

Po drugim remisie z rzędu Kamil Majkowski i spółka spadli w tabeli na ósme miejsce. Trzy punkty więcej ma Wkra Żuromin, która na wyjeździe wygrała 1:0 z KS Łomianki.

Zawodnicy KS CK nie będą mieli czasu na odpoczynek. Już 21 kwietnia o godz. 17:00 zagrają ze Świtem Staroźreby, zaś 24 kwietnia o godz. 16:00 zmierzą się z Huraganem Wołomin. Obie ekipy plasują się wyżej w tabeli niż nasi gracze.

Makowianka Maków Mazowiecki - KS CK Troszyn 2:2 (0:2)
Bramki: Matusiak 60', Złotkowski 80' - D. Dzwonkowski 23', M. Świderski 45+1'.

Odsłon: 12161
Komentarzy: 12
16:57, 17.04.2021r.

17-latek w KS CK Troszyn

Runda wiosenna w IV lidze ruszyła. KS CK Troszyn plasuje się w czołówce stawki. Ciekawym zawodnikiem, który dołączył do ekipy Michała Złotkowskiego jest Łukasz Gocłowski. 17-latek jest wychowankiem Rzekunianki Rzekuń.

AMP najlepszy w Pro Future Cup w Miętne! Gęsich królem (zdjęcia)

W minioną niedzielę ekipa Akademii Młodego Piłkarza z rocznika 2016 wybrał się na dwie drużyny do oddalonego o 160 km pięknego ośrodka pod balonem w Miętnem. Niebieska drużyna wystąpiła w grupie diamentowej, natomiast biała w grupie złotej, złożona również z zawodników z rocznika 2017.

Jedziemy na Euro! Jak ocenisz spotkanie?

Reprezentacja Polski wywalczyła awans do mistrzostw Europy w piłce nożnej. Zespół Michała Probierza pokonał 5:4 w serii rzutów karnych Walię. W regulaminowym czasie oraz w dogrywce nie padły bramki. Przed biało-czerwonymi turnieju w Niemczech.

Zyśk, Niedzwiecki, Lis, Szymański, Kleczkowski, Kędzierski, Gąska i inni typują

Przed reprezentacją Polski niezwykle ważny mecz. Dzisiaj o godz. 20:45 w Cardiff podopieczni Michała Probierza zagrają z Walią. Stawkę jest awans do mistrzostw Europy. Jak poradzą sobie biało-czerwoni. Poniżej typu. Piszcie w komentarzach, jakie macie odczucia.

Troszynianie wciąż w czołówce (zdjęcia)

Drużyna Michała Złotkowskiego ma na koncie czternaście zwycięstw w IV lidze. KS CK Troszyn w dalszym ciąglu plasuje się w czubie stawki. Do wicelidera traci zaledwie punkt. Zobacz wyniki 20. kolejki oraz tabelę.

że co @ 17:27, 17.04.2021r. IP: *.*.99.243

No bez jaj z Makowem 2:2? Trener i złotowy do siebie won!

th @ 17:33, 17.04.2021r. IP: *.*.170.235

CZY MACIE KOMPLEKSY NA DRUZYNY Z MIASTA

Wtf @ 19:40, 17.04.2021r. IP: *.*.152.53

Z Makowem, naprawdę? Kamil w wywiadzie mowil, ze niesmacznie będzie jak usiądzie na lawce a jak zremisował to jak się czuje? Z dziećmi i amatorami juz jest problem wygrac.

Mietek @ 20:54, 17.04.2021r. IP: *.*.3.190

Co zrobi Mława z troszynem? Strach pomysleć. W poprzedniej kolejce zlała Maków 9-0

Kibic @ 07:50, 18.04.2021r. IP: *.*.123.38

Ile drużyn odpada w naszej grupie po końcu rozgrywek?

Normal @ 11:20, 18.04.2021r. IP: *.*.11.3

Spokojnie Mietek. Mecz meczowi nie jest równy. Makowianka z Mławianką grała w 10 od wyniku 2:0 dla gospodarzy. Ale fakt, że dostali lanie.Tak zauważyłem, że w tej waszej Ostrołęce macie problem z tym m, że Troszyn ma 4 ligę a Ostrołęka okregówkę.... I nie wiadomo czy tak czasem na kolejny sezon nie zostanie....
Trzeba było wygrać baraż z Troszynem lub zremisować w Mławie. Nikt wam chyba kłód pod nogi nie rzucał????? Czy może macie znowu jakieś podteksty??? Jakieś podejrzenia.... Oskarżenia. Przegracie pierwsze miejsce w lidze z Nasielskiem i znowu będą oskarżenia? Nasielsk przekupił sędziego albo zła pora meczu albo mało czasu na wypoczynek między meczami? Co jeszcze? Jakieś pomysły?

Do normal @ 17:05, 18.04.2021r. IP: *.*.233.191

A nawet gdyby Nasielsk wyprzedził Narew i miał 1 miejsce to na koniec tez będą 4 zespołowe baraze? Bo niby dlaczego nie? Druzyna z 1 miejsca powinna mieć awans i tyle. A Troszyn po prostu marnuje finansowe możliwości.

Brat Bogdana @ 17:59, 18.04.2021r. IP: *.*.53.122

Do wszystkich kibiców, Bogdan ostatnio zaczął pić i nie wiadomo kiedy wróci do pierwszej jedenastki

Arek @ 18:03, 18.04.2021r. IP: *.*.53.122

Chyba jaja z tym Bogdanem se robicie, chłopa prędzej pod sklepem można zastać niż w domu

Fizjoterapeuta @ 20:56, 19.04.2021r. IP: *.*.65.219

Bogdan,nie marnuj czasu na dziewczyny! Wróć do piłki potrzebują Cię teraz!
Trzymaj się !

Bolo @ 10:23, 20.04.2021r. IP: *.*.49.206

Doszły mnie wieści ze Bogdan powrócił do treningów miejmy nadzieje ze forma tez i każdą 100 strzeli jak pod sklepem

Syn Bogdana @ 19:57, 21.04.2021r. IP: *