Niedziela, 9 maja 2021 r., imieniny Grzegorza, Bożydara, Karoliny

Ale emocje! SPS Volley z wygraną

Siatkarze z Ostrołęki pozostają w grze o III ligę. W drugim meczu drugiej rundy play-off pokonali po tie-breaku KPS II Siedlce. Ostatni mecz w sezonie odbędzie się w naszej hali. Na ten moment nie znamy terminu ani daty spotkania. Decydującą piłkę skończył Piotr Wojs.

- Wiedzieliśmy, że siedlczanie to bardzo wymagający przeciwnik. W play-offach nie ma słabych ekip. Sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Po dwóch zwycięskich setach goście zdołali wyrównać stan meczu i wszystko rozegrało się w piątej partii. Przetrzymaliśmy ciężkie momenty i mamy chwile radości - mówi Arkadiusz Piasta.

Szkoleniowiec SPS Volley Ostrołęka podkreśla, że kluczem do zwycięstwa była cierpliwość w graniu. - Wielki szacunek dla chłopców. Mamy zwycięstwo i jesteśmy w trakcie ustalania daty rozegrania decydującego starcia. Zwycięzca tego meczu będzie cieszył się z możliwości gry w przyszłym sezonie w trzeciej lidze. Wszyscy liczymy, że to właśnie my będziemy tą ekipą - dodaje.

SPS Volley Ostrołęka - KPS II Siedlce 3:2 (25:20, 25:14, 19:25, 24:26, 15:13)
SPS Volley: Zalewski, Wojs, Krajewski, Szewczyk, Kwiatkowski, Kawiecki, Murzyn (libero) oraz Kadłbowski, Małkowski.

Odsłon: 894
22:57, 30.04.2021r.

Trzecia liga zawita do Ostrołęki?

Dzisiaj o godz. 18;00 rozpocznie się najważniejszy mecz sezonu. Siatkarze SPS Volley Ostrołęka podejmą KPS II Siedlce w trzecim meczu drugiej fazy play-off. Po dwóch starciach jest remis 1:1 i najbliższy bój rozstrzygnie, która ekipa będzie mogła otwierać szampany z okazji awansu do III ligi.

SPS Volley przed najważniejszym zadaniem

Dzisiaj o godz. 20:00 siatkarze SPS Volley zagrają drugi mecz w drugiej rundzie fazy play-off o awans do III ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty będą chcieli zrewanżować ekipie KSP II Siedlce za porażkę 2:3 w premierowym boju. Zespół, który wygra dwa mecze będzie cieszył się z promocji do wyższej klasy rozgrywkowej. Na ten moment siedlczanie prowadzą 1:0.

Czwarte miejsce kadetek Nike

Podopieczne Dariusza Werpachowskiego walczyły w turnieju juniorek - April Wola Cup. Kadetki OTPS Nike Ostrołęka zajęły miejsce tuż za podium. W zmaganiach wzięło udział sześć ekip: Metro I i II Warszawa, UKS I i II Esperanto Warszawa oraz SMS Warszawa. Nasze siatkarki rywalizowały systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów.

SPS Volley z przegraną

Podopieczni Arkadiusza Piasty po pięciosetowym boju przegrali z KPS II Siedlce w pierwszym spotkaniu drugiej rundy fazy play-off. Siatkarze SPS Volley Ostrołęka prowadzili 2:1 w setach, jednak kolejne dwie partie zakończyły się triumfem miejscowych.

Kropka nad 'i' naszych siatkarzy (zdjęcia, wideo)

Kropka nad "i" naszych siatkarzy (zdjęcia, wideo)

Nie było niespodzianki w drugim spotkaniu pierwszej rundy fazy play-off. Siatkarze SPS Volley Ostrołęka ograli w trzech setach zespół z Mszczonowa. W najbliższy weekend podopieczni Arkadiusza Piasty zagrają z KPS II Siedlce, który wprawdzie przegrał 2:3 z Radmotem Jedlińsk.

Ano @ 10:56, 01.05.2021r. IP: *.*.49.143