« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 9 maja 2021 r., imieniny Grzegorza, Bożydara, Karoliny

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA z nowym sponsorem. Żebrowska: Trzeba pogratulować i podziękować

Od tego sezonu Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki będzie startować pod nazwą OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka. W ostatnich dniach prezes klubu Konrad Szuster oraz właściciel firmy Elektro–Energetyka Ostrołęka Michał Stepnowski podpisali porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy klubem a firmą. 


Dzięki pomocy ze strony nowego członka wspierającego zawodnicy będą mogli lepiej przygotowywać się do docelowych imprez. Elektro-Energetyka to polska firma branży OZE z ponad 15-letnim doświadczeniem specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji fotowoltaicznych zarówno u klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Firma działa również w zakresie fotowoltaiki, która jest nie tylko ekologicznym źródłem energii, które nie generuje powstawania smogu i gazów cieplarnianych, ale to również rozwiązanie, które z punktu widzenia ekonomicznego generuje wiele korzyści.

Reklama

- Jestem bardzo związana z OKLA. Mam ogromny sentyment do tego klubu, bo tam się wychowałam pod kątem lekkoatletycznym. Pozyskanie sponsora, który będzie wspierać klub to naprawdę wspaniała wiadomość, na którą trzeba zwrócić uwagę i szczerze pogratulować i podziękować panu Michałowi Stepnowskiemu jako właścicielowi firmy, który w dobie pandemii jest skóry do wspierania młodych sportowców - mówi Magdalena Żebrowska, skoczkini w dal.

Reklama

Halowa mistrzyni Polski przyznaje, że po odejściu na studia i zmianie klubu, z niepokojem patrzyła na to co dzieje się w Ostrołęce. - Było mi przykro na myśl, że może przyjść taki moment, gdy dzieci z Ostrołęki i okolic nie będą miały szansy sprawdzić się w tym pięknym sporcie. Nie wyobrażam sobie nie zacząć tej przygody i że mogłoby mnie nie być tu, gdzie teraz jestem. Także przy okazji tej dobrej wiadomości apeluję o zaufanie dla młodych lekkoatletów. Są warci każdej inwestycji na każdym poziomie, szczególnie na początku tej pięknej i wymagającej drogi - dodaje.

Odsłon: 817
Komentarzy: 0
12:21, 01.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kornelia po obozie w Zakopanem

Kornelia po obozie w Zakopanem

Zawodniczka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka Ostrołęka dzisiaj zakończyła zgrupowanie zaplecza kadry narodowej, trenując w grupie trenera Roberta Kędziory. Podopieczna Bartosza Witkowskiego szlifowała formę do sezonu letniego w Zakopanem. 

Kowalczyk trenuje w kadrze

Kowalczyk trenuje w kadrze

Niespełna 17-letni Dominik Kowalczyk przebywa na zgrupowaniu zaplecza kadry narodowej. Zawodnik Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro - Energetyka Ostrołęka od 29 kwietnia do 9 maja będzie ćwiczył w Kozienicach.

Nikolina i Wiktoria na kadrze

Nikolina i Wiktoria na kadrze

Na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie odbył się kolejny obóz zaplecza kadry narodowej w skokach. Od 23 kwietnia do 2 maja oprócz prowadzącego treningi Marka Mierzejewskiego w zgrupowaniu brały udział zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka.

Ruszyły zapisy na I Hybrydowy Bieg Kurpiowski

Ruszyły zapisy na I Hybrydowy Bieg Kurpiowski

Właśnie można zgłosić akces udział w I Hybrydowym Biegu Kurpiowskim "Kurpiowska 5-tka i 10-tka". To bieg z okazji obchodów Dni Miasta Ostrołęki, który odbywać się będzie w dniach 28-30 maja. Honorowy patronat nad imprezą objęli: prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik oraz przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki.

Świerdzewski z dobrym wynikiem, chociaż do 'życiówki' trochę zabrakło

Świerdzewski z dobrym wynikiem, chociaż do "życiówki" trochę zabrakło

Damian Świerdzewski sześć dni po wywalczeniu ósmego miejsca podczas Mistrzostw Polski w maratonie w Dębnie wziął udział w Mistrzostwach Polski na 10 000 metrów. Niespełna 28-letni zawodnik podchodzący z Dzbenina pokonał dystans w czasie 31:11,14 s, co dało mu 23 miejsce. Z występu w Goleniowie był zadowolony.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo