« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 czerwca 2021 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA z nowym sponsorem. Żebrowska: Trzeba pogratulować i podziękować

Od tego sezonu Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki będzie startować pod nazwą OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka. W ostatnich dniach prezes klubu Konrad Szuster oraz właściciel firmy Elektro–Energetyka Ostrołęka Michał Stepnowski podpisali porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy klubem a firmą. 


Dzięki pomocy ze strony nowego członka wspierającego zawodnicy będą mogli lepiej przygotowywać się do docelowych imprez. Elektro-Energetyka to polska firma branży OZE z ponad 15-letnim doświadczeniem specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji fotowoltaicznych zarówno u klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Firma działa również w zakresie fotowoltaiki, która jest nie tylko ekologicznym źródłem energii, które nie generuje powstawania smogu i gazów cieplarnianych, ale to również rozwiązanie, które z punktu widzenia ekonomicznego generuje wiele korzyści.

Reklama

- Jestem bardzo związana z OKLA. Mam ogromny sentyment do tego klubu, bo tam się wychowałam pod kątem lekkoatletycznym. Pozyskanie sponsora, który będzie wspierać klub to naprawdę wspaniała wiadomość, na którą trzeba zwrócić uwagę i szczerze pogratulować i podziękować panu Michałowi Stepnowskiemu jako właścicielowi firmy, który w dobie pandemii jest skóry do wspierania młodych sportowców - mówi Magdalena Żebrowska, skoczkini w dal.

Reklama

Halowa mistrzyni Polski przyznaje, że po odejściu na studia i zmianie klubu, z niepokojem patrzyła na to co dzieje się w Ostrołęce. - Było mi przykro na myśl, że może przyjść taki moment, gdy dzieci z Ostrołęki i okolic nie będą miały szansy sprawdzić się w tym pięknym sporcie. Nie wyobrażam sobie nie zacząć tej przygody i że mogłoby mnie nie być tu, gdzie teraz jestem. Także przy okazji tej dobrej wiadomości apeluję o zaufanie dla młodych lekkoatletów. Są warci każdej inwestycji na każdym poziomie, szczególnie na początku tej pięknej i wymagającej drogi - dodaje.

Odsłon: 1651
Komentarzy: 0
12:21, 01.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa UKS Clan z dobrymi wynikami

Ekipa UKS Clan z dobrymi wynikami

Na stadionie warszawskiego AWF odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U-18 i U-20 w lekkiej atletyce W związku silna ulewą jaka miała miejsce w momencie rozpoczęcia zawodów w pierwszym dniu zawodów mistrzostwa zostały odwołane przez organizatora -WMOZLA i przełożone na niedzielę. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych również i w drugim dniu reprezentantkom UKC Clan Ostrołęka udało się osiągnąć dobre lokaty i rekordy życiowe.

Nikolina, Iza, Wiktoria i Gosia na podium!

Nikolina, Iza, Wiktoria i Gosia na podium!

13 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorów  U-20 i U-18 w lekkiej atletyce. Na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wystartowały cztery zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka, które zdobyły sześć medali. Nasze przedstawicielki zyskały dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy krążek.

Amelia Zyśk z 'życiówką'

Amelia Zyśk z "życiówką"

W sobotę w Białej Podlaskiej odbył się III Wojewódzki Kwalifikacyjny Miting LOZLA 2021. W zmaganiach wzięła udział czteroosobowa ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Bartosza Witkowskiego, Katarzyn i Konrada Szusterów zanotowali dobre rezultaty.

Wygrane i rekordy życiowe Siódemki Ostrołęka

Wygrane i rekordy życiowe Siódemki Ostrołęka

W czwartkach lekkoatletycznych, które 10 czerwca odbyły się w Łomży wystartowało 12-osobowa grupa najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka, podopiecznych Marianny Pędzich, Dariusza Dąbrowskiego i Adama Długokęckiego. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze. W sumie odnieśli cztery zwycięstwa, czterokrotnie zajmowali drugie miejsce, a trzykrotnie trzecie lokaty. Ponadto ustanowili 11 rekordów życiowych.

Ewa Bartosik jest niesamowita. Trzy rekordy Polski!

Ewa Bartosik jest niesamowita. Trzy rekordy Polski!

Ostrołęczanka wystartowała bardzo dobrze podczas Mistrzostw Polski Masters w trójboju sprinterskim. Ewa Bartosik, która w marcu skończyła 70 lat okazała się najlepsza w kraju i odebrała złoty medal.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo