« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

OKLA z nowym sponsorem. Żebrowska: Trzeba pogratulować i podziękować

Od tego sezonu Ostrołęcki Klub Lekkiej Atletyki będzie startować pod nazwą OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka. W ostatnich dniach prezes klubu Konrad Szuster oraz właściciel firmy Elektro–Energetyka Ostrołęka Michał Stepnowski podpisali porozumienie dotyczące współpracy pomiędzy klubem a firmą. 


Dzięki pomocy ze strony nowego członka wspierającego zawodnicy będą mogli lepiej przygotowywać się do docelowych imprez. Elektro-Energetyka to polska firma branży OZE z ponad 15-letnim doświadczeniem specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji fotowoltaicznych zarówno u klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Firma działa również w zakresie fotowoltaiki, która jest nie tylko ekologicznym źródłem energii, które nie generuje powstawania smogu i gazów cieplarnianych, ale to również rozwiązanie, które z punktu widzenia ekonomicznego generuje wiele korzyści.

Reklama

- Jestem bardzo związana z OKLA. Mam ogromny sentyment do tego klubu, bo tam się wychowałam pod kątem lekkoatletycznym. Pozyskanie sponsora, który będzie wspierać klub to naprawdę wspaniała wiadomość, na którą trzeba zwrócić uwagę i szczerze pogratulować i podziękować panu Michałowi Stepnowskiemu jako właścicielowi firmy, który w dobie pandemii jest skóry do wspierania młodych sportowców - mówi Magdalena Żebrowska, skoczkini w dal.

Reklama

Halowa mistrzyni Polski przyznaje, że po odejściu na studia i zmianie klubu, z niepokojem patrzyła na to co dzieje się w Ostrołęce. - Było mi przykro na myśl, że może przyjść taki moment, gdy dzieci z Ostrołęki i okolic nie będą miały szansy sprawdzić się w tym pięknym sporcie. Nie wyobrażam sobie nie zacząć tej przygody i że mogłoby mnie nie być tu, gdzie teraz jestem. Także przy okazji tej dobrej wiadomości apeluję o zaufanie dla młodych lekkoatletów. Są warci każdej inwestycji na każdym poziomie, szczególnie na początku tej pięknej i wymagającej drogi - dodaje.

Odsłon: 1589
Komentarzy: 0
12:21, 01.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Wygrane i rekordy życiowe Siódemki Ostrołęka

Wygrane i rekordy życiowe Siódemki Ostrołęka

W czwartkach lekkoatletycznych, które 10 czerwca odbyły się w Łomży wystartowało 12-osobowa grupa najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka, podopiecznych Marianny Pędzich, Dariusza Dąbrowskiego i Adama Długokęckiego. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze. W sumie odnieśli cztery zwycięstwa, czterokrotnie zajmowali drugie miejsce, a trzykrotnie trzecie lokaty. Ponadto ustanowili 11 rekordów życiowych.

Ewa Bartosik jest niesamowita. Trzy rekordy Polski!

Ewa Bartosik jest niesamowita. Trzy rekordy Polski!

Ostrołęczanka wystartowała bardzo dobrze podczas Mistrzostw Polski Masters w trójboju sprinterskim. Ewa Bartosik, która w marcu skończyła 70 lat okazała się najlepsza w kraju i odebrała złoty medal.

Pozytywne występy OKLA w Słubicach

Pozytywne występy OKLA w Słubicach

W drugim dniu trwających od piątku do niedzieli w Słubicach Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych w lekkiej atletyce juniorów U-18 i U-20 pojawili się kolejni reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka.  

Nikolina, Iza i Wiktoria z występem w Słubicach

Nikolina, Iza i Wiktoria z występem w Słubicach

W niedzielę zakończyły się trwające od piątku w Słubicach Mistrzostwa Polski Ludowych Zespołów Sportowych w lekkiej atletyce juniorów U-18 i U-20. W tej ostatniej kategorii wystąpiły trzy zawodniczki Siódemki Ostrołęka. 

Kowalczyk z brązem

Kowalczyk z brązem

W weekend w Słubicach odbyły się Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS U-18 i U-20 w lekkiej atletyce. W stawce nie mogło zabraknąć przedstawicieli Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Pierwszego dnia najlepiej spisał się Dominik Kowalczyk.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo