Niedziela, 9 maja 2021 r., imieniny Grzegorza, Bożydara, Karoliny

KS CK Troszyn bez punktów

Zespół Marcina Truszkowskiego przegrał drugi mecz w rundzie wiosennej. KS CK Troszyn uległ 1:4 Hutnikowi Warszawa. Początek rewanżów naszym idzie jak po grudzie. Drużyna w pięciu spotkaniach zaliczyła zaledwie trzy remisy.

Gospodarze po niespełna kwadransie wygrywali. Asystę zaliczył Rafał Goluch, a strzałem zza pola karnego popisał się Paweł Michałek. W 37 minucie miejscowi podwyższyli. Sebastian Ignacak pokonał bramkarza z Troszyna po zagraniu Golucha. Tuż po zmianie stron KS CK odpowiedział. Karol Górski popisał się przewrotką.

Podopieczni Truszkowskiego starali się wyrównać. Trzykrotnie wychodzili z kontrami, lecz w decydujących momentach brakowało ostatniego podania. Kwadrans przed końcem warszawianie rozwiali nadzieje naszych na dobry wynik. Erwin Nowik zagrał do Pawła Giela, który minął bramkarza i dopełnił formalności. W doliczonym czasie gry kropkę nad "i" postawił Michał Butkiewicz.

Hutnik Warszawa - KS CK Troszyn 4:1 (2:0)
Bramki: Michałek 29', Ignacak 37', Giel 75', Butkiewicz 90+3' - Górski 50'.
KS CK Troszyn: Kowalski - Dzbeński, K. Kamionowski (46' Górski), Malinowski, Przemysław Modzelewski, M. Świderski, Bałas (46' Kraska), Ł. Świderski (80' Jóźwik), D. Dzwonkowski, Majkowski, Gumowski (46' Staszczuk).

Odsłon: 3872
Komentarzy: 9
16:09, 01.05.2021r.

Jaksina w ostatniej chwili. Bartnik wygrał (zdjęcia, wideo)

Bartnik wygrał po raz drugi z rzędu. Podopieczni Adama Kobusa triumfowali nad Pełtą Karniewo i wskoczyli na siódme miejsce w tabeli. Bramki zdobyli: Adrian Wajda i Kacper Jaksina.

Lider z Ołdak okazał się bezlitosny. Gawek strzelił z połowy boiska (zdjęcia, wideo)

Nie było niespodzianki w meczu zespołów z różnych biegunów tabeli Klasy B. Lider z Ołdak nie dał szans Iskrze Zaręby Kościelne i wygrał 6:0. Dla podopiecznych Andrzeja Laskowskiego była to ósma wygrana w sezonie. Co ciekawe, ULKS jest panem swojego boiska. Ekipa w sześciu meczach zdobyła komplet punktów.

Jantar postawił się Legii

Mecz na szczycie w IV lidze zakończył się remisem. Podopieczne Rafała Koska podzieliły się punktami z zespołem z Warszawy i utrzymały dwa punkty przewagi nad najgroźniejszym rywalem w walce o awans. Gola dla zespołu z Ostrołęki zdobyła Julia Kupis.

Strzał Jastrzębskiego za trzy punkty

Narew Ostrołęka przywiozła komplet "oczek" z Bieżunia. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego pokonali 1:0 Wkrę i wciąż zajmują drugie miejsce w tabeli. Żbik Nasielsk pokonał 2:0 Konopiankę Konopki i przewodzi stawce w Klasie Okręgowej z przewagą dwóch punktów. W najbliższą sobotę do naszego miasta przyjedzie broniący się przed spadkiem KS Wąsewo.

Gracze Sieradzkiego jadą do Bieżunia. Nie ma marginesu błędu

Narew dzisiaj zagra o godz. 17;00 z Wkrą. Ekipa Andrzeja Sieradzkiego jesienią wygrała 3:0. Dwa trafienia zaliczył Mariusz Marczak, a jedno dorzucił Przemysław Olesiński. Wicelider Klasy Okręgowej nie może pozwolić sobie na potknięcie, gdyż cały czas musi spoglądać na zespół z Nasielska, który podejmie Konopiankę Konopki.

kibic pilki @ 18:49, 01.05.2021r. IP: *

Miały być 3 punkty

Remus Romulus @ 19:11, 01.05.2021r. IP: *.*.4.152

Bylim lepse ! Sendzia kalos ! To muziułem ja , kibzic Trosyna z krwzi i gnatów cy jakoś tam

Mietek @ 22:11, 01.05.2021r. IP: *.*.48.165

Ten śmieszny twór ze śmiesznym trenerem zawody przy szklance moze organizować a nie do meczów o awans przystępować... przy szklance mogą mieć lidera, myśle ze mogli by nawet przepić towarzystwo z hotelów przy ulicy sienkiewicza

Ee @ 23:33, 01.05.2021r. IP: *.*.10.190

Troszyn się utrzyma i dalej będzie reprezentował region w 4 lidze.To jest inna piłka niż w tej śnieżnej okręgówce zupełnie inny poziom więc porażka z takimi zespołami jak hutnik to żaden wstyd.a może tak wypadnie baraż Narew-Troszyn o wejście do 4 ligi.lepiej nie bo później znowu płacz jak w zeszłym sezonie

kibic pilki @ 12:44, 02.05.2021r. IP: *

Ogladałem cały mecz w pierwszej połowie Troszyn nie powachał pilki .Po 45 minutach powinno byc 4-0

Normal @ 18:16, 02.05.2021r. IP: *.*.10.222

A takie mam pytanie do Ciebie kibicu piłki. Gdzie ten mecz oglądałeś???

th @ 18:35, 02.05.2021r. IP: *.*.170.235