Niedziela, 9 maja 2021 r., imieniny Grzegorza, Bożydara, Karoliny

Sen Kurpika trwa w najlepsze

Czwarty mecz i czwarta wygrana podopiecznych Łukasza Pokory. Kurpik nie dał większych szans Wymakraczowi Długosiodło i wygrał 4:0. Zespół z Kadzidła w rundzie wiosenne kolejno pokonał: 4:3 Rzekuniankę Rzekuń, 4:1 Koronę Karolinowo oraz 3:1 Wkrę Radzanów i to na ich boisku. Po triumfie Kurpik samodzielnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli Klasy A.

Gospodarze rozgrywający mecz w Myszyńcu rozpoczęli mecz od bramki Przemysława Śnietki, który trafił w 13 minucie po strzale po ziemi z 15 metrów. Podwyższył w 33 minucie Konrad Mamiński po uderzeniu głową i dośrodkowaniu z rzutu rożnego Śnietki. Jeszcze przed przerwą podwyższył Piotr Przytuła, uprzedzając bramkarza Wymakracza. Kropkę nad "i" postawił Mamiński, zdobywając drugiego gola w tym starciu.

Kurpik Kadzidło - Wymakracz Długosiodło 4:0 (3:0)
Bramki: Śnietka 13', Ko. Mamiński 33', 65', Przytuła 40'.

Odsłon: 4753
Komentarzy: 6
20:41, 01.05.2021r.

Jaksina w ostatniej chwili. Bartnik wygrał (zdjęcia, wideo)

Bartnik wygrał po raz drugi z rzędu. Podopieczni Adama Kobusa triumfowali nad Pełtą Karniewo i wskoczyli na siódme miejsce w tabeli. Bramki zdobyli: Adrian Wajda i Kacper Jaksina.

Lider z Ołdak okazał się bezlitosny. Gawek strzelił z połowy boiska (zdjęcia, wideo)

Nie było niespodzianki w meczu zespołów z różnych biegunów tabeli Klasy B. Lider z Ołdak nie dał szans Iskrze Zaręby Kościelne i wygrał 6:0. Dla podopiecznych Andrzeja Laskowskiego była to ósma wygrana w sezonie. Co ciekawe, ULKS jest panem swojego boiska. Ekipa w sześciu meczach zdobyła komplet punktów.

Jantar postawił się Legii

Mecz na szczycie w IV lidze zakończył się remisem. Podopieczne Rafała Koska podzieliły się punktami z zespołem z Warszawy i utrzymały dwa punkty przewagi nad najgroźniejszym rywalem w walce o awans. Gola dla zespołu z Ostrołęki zdobyła Julia Kupis.

Strzał Jastrzębskiego za trzy punkty

Narew Ostrołęka przywiozła komplet "oczek" z Bieżunia. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego pokonali 1:0 Wkrę i wciąż zajmują drugie miejsce w tabeli. Żbik Nasielsk pokonał 2:0 Konopiankę Konopki i przewodzi stawce w Klasie Okręgowej z przewagą dwóch punktów. W najbliższą sobotę do naszego miasta przyjedzie broniący się przed spadkiem KS Wąsewo.

Gracze Sieradzkiego jadą do Bieżunia. Nie ma marginesu błędu

Narew dzisiaj zagra o godz. 17;00 z Wkrą. Ekipa Andrzeja Sieradzkiego jesienią wygrała 3:0. Dwa trafienia zaliczył Mariusz Marczak, a jedno dorzucił Przemysław Olesiński. Wicelider Klasy Okręgowej nie może pozwolić sobie na potknięcie, gdyż cały czas musi spoglądać na zespół z Nasielska, który podejmie Konopiankę Konopki.

Prezes OZPN @ 22:30, 01.05.2021r. IP: *

No i co smierydzace hejterki jadaczki zamkniete 4/4 wygrane

Gorgon @ 08:09, 02.05.2021r. IP: *.*.56.140

Tylko ,żebyście nie obudzili się ręką w nocniku.. Idealny początek sezonu komplet punktów skok na podium ,ale pany nie pompować balonika ,bo już kiedyś tak było ,jeszcze dużo meczy ciężkie wyjazdy grać swoje .

S. @ 12:13, 02.05.2021r. IP: *.*.7.228

Na pewno cieszy, że wygrane nie były przypadkowe. Braki padały z przemyślanych akacji a nie "aby do przodu i może ktoś dobiegnie".
Trzymamy kciuki za Kurpika i odliczamy dni, kiedy będziemy mogli bez zbędnych kombinacji zasiąść na trybunach.

Florentino Perez @ 14:33, 02.05.2021r. IP: *.*.52.162

Co to za nazwa wymakracz ?

Kogoś wyobraźnia poniosła

Raiola @ 15:11, 02.05.2021r. IP: *.*.51.233

Wymakracz od nazwy rzeki która przepływa przez Długosiodło

Kibic @ 20:41, 02.05.2021r. IP: *

Kurpik bardzo dobrze w ofensywie, szczególnie boczni skrzydłowi co można było zobaczyć w meczach z rzekuniem i karolinowem.