Niedziela, 9 maja 2021 r., imieniny Grzegorza, Bożydara, Karoliny

Rzekunianka liderem. Kurpik na podium

W weekend odbyła się 23. kolejka Klasy A. W meczu na szczycie Rzekunianka Rzekuń bezbramkowo zremisowała z Wkrą Radzanów. Trzecie miejsce samodzielnie dzierży Kurpik Kadzidło po triumfie 4:0 z Wymakraczem Długosiodło. Bartnik Myszyniec zaliczył kolejną porażkę w tabeli jest na dziewiątej pozycji. Zobaczymy wyniki spotkań oraz obecną hierarchię.

16. Opia Opinogóra 19 15 4 3 12 27-73

Następna kolejka (05.05., godz. 17:30): Bartnik - Orzyc, Mazowsze - Kurpik, Korona - Rzekunianka, Pełta - Orzeł, Wkra S. - Opia, Wkra R. - Orlęta, Wymakracz - Boruta, GUKS Krasnosielc - GKS Andrzejewo.

Odsłon: 1597
19:04, 03.05.2021r.

Jaksina w ostatniej chwili. Bartnik wygrał (zdjęcia, wideo)

Bartnik wygrał po raz drugi z rzędu. Podopieczni Adama Kobusa triumfowali nad Pełtą Karniewo i wskoczyli na siódme miejsce w tabeli. Bramki zdobyli: Adrian Wajda i Kacper Jaksina.

Lider z Ołdak okazał się bezlitosny. Gawek strzelił z połowy boiska (zdjęcia, wideo)

Nie było niespodzianki w meczu zespołów z różnych biegunów tabeli Klasy B. Lider z Ołdak nie dał szans Iskrze Zaręby Kościelne i wygrał 6:0. Dla podopiecznych Andrzeja Laskowskiego była to ósma wygrana w sezonie. Co ciekawe, ULKS jest panem swojego boiska. Ekipa w sześciu meczach zdobyła komplet punktów.

Jantar postawił się Legii

Mecz na szczycie w IV lidze zakończył się remisem. Podopieczne Rafała Koska podzieliły się punktami z zespołem z Warszawy i utrzymały dwa punkty przewagi nad najgroźniejszym rywalem w walce o awans. Gola dla zespołu z Ostrołęki zdobyła Julia Kupis.

Strzał Jastrzębskiego za trzy punkty

Narew Ostrołęka przywiozła komplet "oczek" z Bieżunia. Podopieczni Andrzeja Sieradzkiego pokonali 1:0 Wkrę i wciąż zajmują drugie miejsce w tabeli. Żbik Nasielsk pokonał 2:0 Konopiankę Konopki i przewodzi stawce w Klasie Okręgowej z przewagą dwóch punktów. W najbliższą sobotę do naszego miasta przyjedzie broniący się przed spadkiem KS Wąsewo.

Gracze Sieradzkiego jadą do Bieżunia. Nie ma marginesu błędu

Narew dzisiaj zagra o godz. 17;00 z Wkrą. Ekipa Andrzeja Sieradzkiego jesienią wygrała 3:0. Dwa trafienia zaliczył Mariusz Marczak, a jedno dorzucił Przemysław Olesiński. Wicelider Klasy Okręgowej nie może pozwolić sobie na potknięcie, gdyż cały czas musi spoglądać na zespół z Nasielska, który podejmie Konopiankę Konopki.

666 @ 11:37, 05.05.2021r. IP: *

Bieda. Powinno być ze 3:1 do przerwy dla Rzekunia. Gdyby nie ta niemoc strzelecka.