« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 czerwca 2021 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Rzekunianka jedzie na "sztuczne", ale bez Sobotki. Dlaczego?

Lider Klasy A zagra 9 maja o godz. 16:00 na wyjeździe z Wymakraczem Długosiodło. Rzekunianka Rzekuń będzie chciała wygrać po raz 16. w sezonie. Czy to się uda? Podopieczni Bartłomieja Jezierskiego przystąpią do gry w nieco silniejszym składzie, ale z drugiej strony zabraknie ważnego ogniwa - Konrada Sobotki. Dlaczego?


- Spodziewamy się trudnego starcia. Wymakracz prezentuje się bardzo dobrze, a do tego dochodzi aspekt sztucznego boiska. Zespół z Długosiodła jest przyzwyczajony do takiej nawierzchni, a my niekoniecznie. Jesienią wygraliśmy z nimi 3;1, ale to była niezwykle ciężka przeprawa - mówi Bartłomiej Jezierski.

Reklama

Szkoleniowiec Rzekunianki cieszy się, że do składu wraca młodzież, która ostatnio była zajęta egzaminami dojrzałości. - Myślę, że już do gry będzie Paweł Białczak, który miał problemy ze stawem skokowym. Pod znakiem zapytania stoi występ Damiana Szymczyka, który nabawił się drobnego urazu w ostatnim meczu o punkty - wymienia.

Reklama

Jezierski musiał pogodzić się ze stratą Konrada Sobotki. 30-latek jest bardzo ważną postacią lidera Klasy A, jednak po meczu z Wkrą Radzanów okazało się, że ma złamaną rękę. - Niestety, ale takie kontuzje też się zdarzają. Koledzy będą musieli go zastąpić. Mamy wyrównaną kadrę i chłopcy postarają się zatrzeć brak Konrada. Zmęczenie? Na tą chwilę z pewnością jest, ale sądzę, że po niedzielnym starciu zespół odczuje trudny grania co kilka dni - kończy.

Odsłon: 3568
Komentarzy: 0
21:51, 07.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kto wygra w meczach Euro?

Kto wygra w meczach Euro?

Przed nami kolejne spotkania Mistrzostw Europy. Ukraina i Macedonia staną przed szansą na pierwsze punkty. Ukraińcy w pierwszym spotkaniu ulegli 2:3 Holandii, zaś Macedonia przegrała 1:3 z Austrią. Najciekawiej zapowiada się starcie Belgów z Duńczykami, zaś na deser spotkanie Holandii z Austrią.

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Przed nami kolejne spotkania w Mistrzostwach Europy 2020. Jak typują starcia nasi ludzie sportu?

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Aż 16 grup przedszkolnych z naszego miasta wzięło udział w „Festiwalu Piłkarskim dla Przedszkoli” pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki zorganizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 małych sportowców z miasta i powiatu. Ale była zabawa!

Nie tak miało być. Polska przegrała

Nie tak miało być. Polska przegrała

Wielkie nadzieje i oczekiwania. Biało-czerwoni mieli rozpocząć Mistrzostwa Europy od wygranej ze Słowacją. Niestety, nie udało się. Ekipa Paulo Sousy uległa 1:2 Słowacji. Przed Robertem Lewandowskim i spółką bardzo trudne zadanie. Polska ma do rozegrania mecze z Hiszpanią i Szwecją. Jak ocenicie poniedziałkowy bój?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Przed nami bardzo ważny dzień na Euro 2020. Dzisiaj pierwsze spotkanie rozegrają biało-czerwoni.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo