« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 czerwca 2021 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ostrołęczanki jadą podbić Legię

Podopieczne Rafała Koska czeka bodaj najtrudniejsze zadanie. Piłkarki Jantaru Ostrołęka zagrają z Legią Soccer Schools Warszawa i to na ich boisku. Ten mecz może rozstrzygnąć o losach mistrzostwa IV ligi. Klaudia Płoska i spółka będą chciały postawić kropkę nad "i", która drużyna na ten moment jest lepsza i zasługuje na tytuł triumfatorek stawki.


- Czy wygramy? Dobre pytanie. Niestety, nie jestem jasnowidzem. Wierzę w to, że zagramy bardzo dobre spotkanie. Każda z zawodniczek musi zagrać na swoim najwyższym poziomie, a wtedy i wynik będzie dobry. Jesienią wygraliśmy 3:2. Oczywiście dla nas było to bardzo ważne zwycięstwo, ale wtedy nie zagraliśmy jakiegoś wspaniałego meczu. Wiem, że możemy grać zdecydowanie lepiej, jak chociażby w ostatnim starciu z ekipą z Pułtuska w pierwszej połowie - mówi Rafał Kosek.

Reklama

Czy ten mecz zdecyduje o mistrzostwie? - Może zdecydować, ale nie musi. Między nami jest tylko dwa punkty różnicy. Jeśli wygramy będziemy ich mieć pięć, a to duża zaliczka do końca sezonu. Pamiętajmy, że to dopiero początek rundy rewanżowej i każdy z zespołów może jeszcze w trakcie pogubić punkty. Mistrzem będzie ten kto ich zgubi jak najmniej - dodaje.

Reklama

W ekipie Jantaru nie zagrają trzy piłkarki. - Niestety nie będę mógł skorzystać z Julii Borkowskiej, Wiktorii Olender oraz Darii Lis. Po kontuzji wraca Aleksandra Draba, ale nie jest jeszcze gotowa żeby zagrać całe spotkanie - kończy.

Odsłon: 3459
Komentarzy: 0
22:38, 07.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kto wygra w meczach Euro?

Kto wygra w meczach Euro?

Przed nami kolejne spotkania Mistrzostw Europy. Ukraina i Macedonia staną przed szansą na pierwsze punkty. Ukraińcy w pierwszym spotkaniu ulegli 2:3 Holandii, zaś Macedonia przegrała 1:3 z Austrią. Najciekawiej zapowiada się starcie Belgów z Duńczykami, zaś na deser spotkanie Holandii z Austrią.

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Przed nami kolejne spotkania w Mistrzostwach Europy 2020. Jak typują starcia nasi ludzie sportu?

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Aż 16 grup przedszkolnych z naszego miasta wzięło udział w „Festiwalu Piłkarskim dla Przedszkoli” pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki zorganizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 małych sportowców z miasta i powiatu. Ale była zabawa!

Nie tak miało być. Polska przegrała

Nie tak miało być. Polska przegrała

Wielkie nadzieje i oczekiwania. Biało-czerwoni mieli rozpocząć Mistrzostwa Europy od wygranej ze Słowacją. Niestety, nie udało się. Ekipa Paulo Sousy uległa 1:2 Słowacji. Przed Robertem Lewandowskim i spółką bardzo trudne zadanie. Polska ma do rozegrania mecze z Hiszpanią i Szwecją. Jak ocenicie poniedziałkowy bój?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Przed nami bardzo ważny dzień na Euro 2020. Dzisiaj pierwsze spotkanie rozegrają biało-czerwoni.

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo