« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 13 czerwca 2021 r., imieniny Antoniego, Lucjana, Gracji

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzecia liga zawita do Ostrołęki?

Dzisiaj o godz. 18;00 rozpocznie się najważniejszy mecz sezonu. Siatkarze SPS Volley Ostrołęka podejmą KPS II Siedlce w trzecim meczu drugiej fazy play-off. Po dwóch starciach jest remis 1:1 i najbliższy bój rozstrzygnie, która ekipa będzie mogła otwierać szampany z okazji awansu do III ligi.


- Od wywalczenia promocji dzielą nas trzy wygrane sety. Podobnie jest w przypadku gości. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dzisiaj w Ostrołęce zapanowała radość. Taki jest plan, ale wiadomo, że wszystko rozstrzygnie się na boisku - mówi Damian Kwiatkowski.

Reklama

Środkowy SPS Volley Ostrołęka podkreśla, że żeby "złamać" KPS II Siedlce trzeba rywali odrzucić do siatki, a przy tym zatrzymać ich na wysokiej piłce. Wszyscy jesteśmy w pełni gotowi i zmobilizowani na to spotkanie. Mamy swoje marzenia, o które walczyliśmy cały sezon. Dzisiaj wszystko się rozstrzygnie - dodaje.

Odsłon: 2586
Komentarzy: 4
09:00, 08.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Łomacz pomógł reprezentacji. Bardzo pewna Polska

Łomacz pomógł reprezentacji. Bardzo pewna Polska

Wychowanek Olimpu Ostrołęka przyczynił się do dobrego startu biało-czerwonych w Lidze Narodów. Mistrzowie świata wygrali w trzech setach z siatkarzami z Włoch. W wyjściowym składzie wystąpił Grzegorz Łomacz. 

Ale turniej w Lelisie! Pojawią się: Bosek, Kaczor, Skrzecz

Ale turniej w Lelisie! Pojawią się: Bosek, Kaczor, Skrzecz

Klub Sportowy Kurpie Volleyball oraz CK-BiS w Lelisie serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów siatkówki na Kurpiowski Piknik Piłki Siatkowej - Lelis 2021. Ten międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn odbędzie się w dniach 26-27 czerwca w miejscowości Lelis. Gry prowadzone będą na specjalnie przygotowanych boiskach trawiastych. 

Paulina Bałdyga z nagrodą starosty

Paulina Bałdyga z nagrodą starosty

Nagrodę okolicznościową starosty ostrołęckiego otrzymała siatkarka z naszego regionu Paulina Bałdyga. W sezonie 2020/2021 reprezentowała ona klub Grupa Azoty Chemik Police, z którym zdobyła Puchar Polski oraz mistrzostwo naszego kraju.

Mistrzyni kraju wróciła do domu (zdjęcia)

Mistrzyni kraju wróciła do domu (zdjęcia)

Zaczynała przygodę z siatkówką w Nike Ostrołęka. Niedawno wraz z Grupą Azoty Chemik Police sięgnęła po mistrzostwo Polski. Paulina Bałdyga przyjechała z wizytą w rodzinne strony i spotkała się najmłodszymi adeptki siatkówki mieście.

Mielnicki, Pakieła i Wiszowaty wśród wyróżnionych

Mielnicki, Pakieła i Wiszowaty wśród wyróżnionych

13 maja w Radomiu odbyły się konsultacje wojewódzkie Siatkarskich Ośrodków Szkolnych rocznika 2008. Wzięło w nim udział 32 uzdolnionych młodych siatkarzy z całego województwa. UKS Olimp Ostrołęka reprezentowało trzech zawodników: Piotr Mielnicki, Franciszek Pakieła i Kacper Wiszowaty.

» Wasze komentarze

Xyz @ 09:13, 08.05.2021r. IP: *.*.54.212

Marzeniem to może być 1 liga a nie trzecia. Głupie te tytuły.

e @ 09:54, 08.05.2021r. IP: *.*.6.48

Każdy ma prawo do swoich marzeń, nawet tych o trzeciej lidze. Głupi najczęściej bywają, niestety, ludzie. Dobrego dnia:)

Rozbiór @ 13:55, 08.05.2021r. IP: *.*.0.193

Rzeźnia czeka po awansie

Alko @ 14:18, 08.05.2021r. IP: *.*.136.81

Adaś bez barku

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo