« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 25 czerwca 2021 r., imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta

Moja Ostrołęka

Aktualności

Trzecia liga zawita do Ostrołęki?

Dzisiaj o godz. 18;00 rozpocznie się najważniejszy mecz sezonu. Siatkarze SPS Volley Ostrołęka podejmą KPS II Siedlce w trzecim meczu drugiej fazy play-off. Po dwóch starciach jest remis 1:1 i najbliższy bój rozstrzygnie, która ekipa będzie mogła otwierać szampany z okazji awansu do III ligi.


- Od wywalczenia promocji dzielą nas trzy wygrane sety. Podobnie jest w przypadku gości. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by dzisiaj w Ostrołęce zapanowała radość. Taki jest plan, ale wiadomo, że wszystko rozstrzygnie się na boisku - mówi Damian Kwiatkowski.

Reklama

Środkowy SPS Volley Ostrołęka podkreśla, że żeby "złamać" KPS II Siedlce trzeba rywali odrzucić do siatki, a przy tym zatrzymać ich na wysokiej piłce. Wszyscy jesteśmy w pełni gotowi i zmobilizowani na to spotkanie. Mamy swoje marzenia, o które walczyliśmy cały sezon. Dzisiaj wszystko się rozstrzygnie - dodaje.

Odsłon: 2718
Komentarzy: 4
09:00, 08.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Siatkarki mistrzyniami. Martyna Werpachowska MVP

Siatkarki mistrzyniami. Martyna Werpachowska MVP

Zespół OTPS Nike Ostrołęka w hali Reduta przy ulicy Redutowej 37 rozpoczął się organizowany przez UKS Esperanto Ogólnopolski Turniej Siatkówki Dziewcząt SPRING SPIKE 2021. W zmaganiach wzięło udział siedem drużyn w kategorii juniorek. Nasze dziewczęta prowadzone przez Dariusza Werpachowskiego okazały się najlepsze.

Łomacz pomógł reprezentacji. Bardzo pewna Polska

Łomacz pomógł reprezentacji. Bardzo pewna Polska

Wychowanek Olimpu Ostrołęka przyczynił się do dobrego startu biało-czerwonych w Lidze Narodów. Mistrzowie świata wygrali w trzech setach z siatkarzami z Włoch. W wyjściowym składzie wystąpił Grzegorz Łomacz. 

Ale turniej w Lelisie! Pojawią się: Bosek, Kaczor, Skrzecz

Ale turniej w Lelisie! Pojawią się: Bosek, Kaczor, Skrzecz

Klub Sportowy Kurpie Volleyball oraz CK-BiS w Lelisie serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów siatkówki na Kurpiowski Piknik Piłki Siatkowej - Lelis 2021. Ten międzynarodowy turniej piłki siatkowej kobiet i mężczyzn odbędzie się w dniach 26-27 czerwca w miejscowości Lelis. Gry prowadzone będą na specjalnie przygotowanych boiskach trawiastych. 

Paulina Bałdyga z nagrodą starosty

Paulina Bałdyga z nagrodą starosty

Nagrodę okolicznościową starosty ostrołęckiego otrzymała siatkarka z naszego regionu Paulina Bałdyga. W sezonie 2020/2021 reprezentowała ona klub Grupa Azoty Chemik Police, z którym zdobyła Puchar Polski oraz mistrzostwo naszego kraju.

Mistrzyni kraju wróciła do domu (zdjęcia)

Mistrzyni kraju wróciła do domu (zdjęcia)

Zaczynała przygodę z siatkówką w Nike Ostrołęka. Niedawno wraz z Grupą Azoty Chemik Police sięgnęła po mistrzostwo Polski. Paulina Bałdyga przyjechała z wizytą w rodzinne strony i spotkała się najmłodszymi adeptki siatkówki mieście.

» Wasze komentarze

Xyz @ 09:13, 08.05.2021r. IP: *.*.54.212

Marzeniem to może być 1 liga a nie trzecia. Głupie te tytuły.

e @ 09:54, 08.05.2021r. IP: *.*.6.48

Każdy ma prawo do swoich marzeń, nawet tych o trzeciej lidze. Głupi najczęściej bywają, niestety, ludzie. Dobrego dnia:)

Rozbiór @ 13:55, 08.05.2021r. IP: *.*.0.193

Rzeźnia czeka po awansie

Alko @ 14:18, 08.05.2021r. IP: *.*.136.81

Adaś bez barku

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo