« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 czerwca 2021 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Żebrowska wygrała, ale nie jest zadowolona

Wychowanka Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki wygrała konkurs skoku w dal podczas I Mitingu Kwalifikacyjnego do Mistrzostw Polski 2021. W Białymstoku obecna zawodniczka AZS AWF Katowice zaliczyła cztery z sześciu prób. Za każdym razem łamała barierę sześciu metrów, jednak po zmaganiach nie była zadowolona ze swojego wyniku.


6,00 m, 6,12 m, 6,04 m, 6,13 m to odległości, które uzyskała niespełna 25-latka pochodząca z Lelisa. Magdalena Żebrowska była najlepsza. Drugie miejsce wywalczyła Klaudia Nazarowicz (Sokół Węgorzewo) z wynikiem 5,41 m, zaś trzecie Klaudia Boguszewska (Podlasie Białystok) - 5,26 m.

Reklama

- Pogoda była tragiczna. Siedem stopni to temperatura, w której ciężko przygotować się do skakania. W stawce było aż 18 zawodniczek. Ten start oceniam jako nieudany. Chciałam lepiej zacząć sezon, jednak warunki nie pozwoliły na uzyskanie dobrego wyniku. Czuję, że jestem przygotowana na lepsze rezultaty, ale nie mogłam tego pokazać. Podczas rozbiegów próbnych jeszcze czułam się dobrze, ale później, niestety już nie czułam się wystarczająco rozgrzana. Były długie przerwy spowodowane szeroką stawką - dodaje.

 

Odsłon: 3407
Komentarzy: 4
17:33, 09.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa UKS Clan z dobrymi wynikami

Ekipa UKS Clan z dobrymi wynikami

Na stadionie warszawskiego AWF odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U-18 i U-20 w lekkiej atletyce W związku silna ulewą jaka miała miejsce w momencie rozpoczęcia zawodów w pierwszym dniu zawodów mistrzostwa zostały odwołane przez organizatora -WMOZLA i przełożone na niedzielę. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych również i w drugim dniu reprezentantkom UKC Clan Ostrołęka udało się osiągnąć dobre lokaty i rekordy życiowe.

Nikolina, Iza, Wiktoria i Gosia na podium!

Nikolina, Iza, Wiktoria i Gosia na podium!

13 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorów  U-20 i U-18 w lekkiej atletyce. Na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wystartowały cztery zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka, które zdobyły sześć medali. Nasze przedstawicielki zyskały dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy krążek.

Amelia Zyśk z 'życiówką'

Amelia Zyśk z "życiówką"

W sobotę w Białej Podlaskiej odbył się III Wojewódzki Kwalifikacyjny Miting LOZLA 2021. W zmaganiach wzięła udział czteroosobowa ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Bartosza Witkowskiego, Katarzyn i Konrada Szusterów zanotowali dobre rezultaty.

Wygrane i rekordy życiowe Siódemki Ostrołęka

Wygrane i rekordy życiowe Siódemki Ostrołęka

W czwartkach lekkoatletycznych, które 10 czerwca odbyły się w Łomży wystartowało 12-osobowa grupa najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka, podopiecznych Marianny Pędzich, Dariusza Dąbrowskiego i Adama Długokęckiego. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze. W sumie odnieśli cztery zwycięstwa, czterokrotnie zajmowali drugie miejsce, a trzykrotnie trzecie lokaty. Ponadto ustanowili 11 rekordów życiowych.

Ewa Bartosik jest niesamowita. Trzy rekordy Polski!

Ewa Bartosik jest niesamowita. Trzy rekordy Polski!

Ostrołęczanka wystartowała bardzo dobrze podczas Mistrzostw Polski Masters w trójboju sprinterskim. Ewa Bartosik, która w marcu skończyła 70 lat okazała się najlepsza w kraju i odebrała złoty medal.

» Wasze komentarze

Kurp @ 19:07, 09.05.2021r. IP: *

Chętnie bym ją pocieszył ;)

DoKurp @ 20:00, 09.05.2021r. IP: *.*.0.193

Ręke sobie co najwyżej możesz pocieszyć

Zofia Kowalczyk @ 09:54, 10.05.2021r. IP: *.*.38.82

Do "DoKurp": Nie mierz innych swoją miarą.

DoZOFIIchodzacejWmasce @ 10:15, 10.05.2021r. IP: *.*.0.193

Mówi to szympans co chodzi w masce i się szczepi na grypę

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo