« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

Kowalska z dwoma złotami. Oliwia ma srebro, a Maciej brąz

Reprezentacja UKS Piątka Ostrołęka wzięła udział w XVII Wiosennych Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Burmistrza Miasta Giżycka. W zawodach uczestniczyło ponad 400 zawodników z 31 klubów z całego kraju. UKS Piątkę reprezentowali: Magda Kowalska, Oliwia Charewicz, Natalia Skórzewska, Antonina Szczubełek oraz Maciej Romanowski.


Dwa medale wywalczyła Magda Kowalska, która zajęła pierwsze miejsce na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:12,80 s oraz trzecie miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:06,77 s.
 
Z dobrej strony zaprezentowała się Oliwia Charewicz, zdobywając srebrny medal na 100 m stylem motylkowym z czasem 1:18,98 s oraz brązowy krążek na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:06,12 s, poprawiając rekord życiowy na 25-metrowym basenie o kilkanaście sekund.

Reklama

 
Brązowy medal wywalczył Maciej Romanowski, który przepłynął 100 m stylem motylkowym z czasem 1:11,12 s (rekord życiowy). Ponadto zajął piąte miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:01,76 s.
 
Natalia Skórzewska zajęła szóste miejsce na 50 m stylem grzbietowym z czasem 41,45 s (rekord życiowy) oraz trzynaste miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:18,98 s (rekord życiowy).
 
Antonina Szczubełek wystartowała na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:36,06 s (rekord życiowy) oraz na 50 m stylem klasycznym z czasem 53,20 s.
 

Odsłon: 1531
Komentarzy: 1
14:55, 12.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Nakielski, Mierzejewski, Wiśniewski, Kowalska i Bojarska w kadrze na mistrzostwa!

Nakielski, Mierzejewski, Wiśniewski, Kowalska i Bojarska w kadrze na mistrzostwa!

Reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka mają czym się pochwalić. Piątka podopiecznych Dariusza Małkowskiego otrzymała nominacje do reprezentacji Polski w ratownictwie wodnym. Biało-czerwoni wystartują w mistrzostwach Europy, które odbędą się w Hiszpanii. 

Złoto i brąz Szporaka. Brąz Jankowskiego

Złoto i brąz Szporaka. Brąz Jankowskiego

W Warszawie odbyły się Otwarte Letnie Mistrzostwa Okręgu Warszawsko-Mazowieckiego 14-latków i starszych zawodników w pływaniu. Wśród startujących znaleźli się przedstawiciele Squatina Ostrołęka. W stolicy wystartowali: Mateusz Jankowski, Kamil Szporak, Jakub Bieżuński.

Kulik: Zuzia godnie reprezentuje nasze miasto

Kulik: Zuzia godnie reprezentuje nasze miasto

Dzisiaj w Urzędzie Miasta pojawił się niecodzienny gość. Z prezydentem Ostrołęki Łukaszem Kulikiem spotkała się Zuzanna Zecer oraz jej trener Andrzej Pyskło. 9-latka jest reprezentantką Uczniowskiego Klubu Sportowego Piątka Ostrołęka i osiąga znakomite wyniki. Jest nadzieją pływania.

Zuzia i Oliwia najlepsze w Puławach

Zuzia i Oliwia najlepsze w Puławach

W minioną sobotę na nowoczesnym ośrodku MOSiR w Puławach na 50-metrowym basenie otwartym odbyły się Otwarte Mistrzostwa o puchar prezydenta Puław w pływaniu, które zgromadziły ponad 400 zawodniczek i zawodników z 32 klubów pływackich. Świetnie spisały się zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka.

WOPR-OS - kolekcjonerzy trofeów

WOPR-OS - kolekcjonerzy trofeów

15 medali, tytuł wicemistrzów Polski w klasyfikacji drużynowej mężczyzn, tytuł mistrza kraju w klasyfikacji generalnej w kategorii junior (Adam Wiśniewski), tytuł wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej w kategorii Open (Hubert Nakielski) oraz wiele wartościowych wyników to osiągnięcia reprezentacji WOPR-OS Ostrołęka podczas Letnich Mistrzostw Polski w sportowym ratownictwie wodnym, które odbyły się w Szczecinie.

» Wasze komentarze

Neo @ 18:26, 12.05.2021r. IP: *.*.50.9

Super. Powodzenia dla całej reprezentacji Uks5

» Dodaj komentarz




Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

Łubudu



Najnowsze wideo