« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 czerwca 2021 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

Ruszają zapisy na VII Ostrołęcki Bieg Papieski

Spotkajmy się, aby oddać hołd wielkiemu Polakowi św. Janowi Pawłowi II, patronowi Ostrołęki. Przemierzmy wspólnie trzykilometrową trasę ulicami Starego Miasta. Start i meta będą miały miejsce przy pomniku Jana Pawła II przy ostrołęckiej Farze. Udział w biegu jest nieodpłatny.


 

Limit osób startujących zależny będzie od wytycznych dotyczących obostrzeń wynikających z pandemii, W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych uczestników, będzie możliwość zapisu również na miejscu w dniu zawodów. Na najlepszych czekają atrakcyjne wyróżnienia. Każdy uczestnik będzie miał możliwość pobrania imiennego dyplomu ze strony z wynikiem i zajętym miejscem w swojej kategorii wiekowej i w kategorii open.

Reklama

- Serdecznie zapraszamy zarówno doświadczonych zawodników, jak i tych, którzy po raz pierwszy chcą spróbować swoich sił na tym dystansie, by właśnie w ten sposób, poprzez bieg uczcić naszego rodaka Papieża św. Jana Pawła II, patrona Ostrołęki - mówi Halina Pierzchała z UKS Clan Ostrołęka. Klub z wieloma podmiotami i instytucjami jest organizatorem wydarzenia.

Zapisy oraz więcej informacji na stronie organizatora. Wystarczy nacisnąć w TYM MIEJSCU lub TUTAJ. Elektroniczny pomiar czasu po raz kolejny zapewnia Galeria Bursztynowa w Ostrołęce. Zapisy potrwają do 3 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Reklama


Program minutowy
11:00 - 14:00 Otwarcie biura zawodów (namiot na placu przy kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce od strony parkingu: weryfikacja zawodników, odbiór pakietów startowych)
13:00 Msza święta w intencji uczestników i organizatorów
14:00 Rozgrzewka
14:30 Oficjalne otwarcie
14:40 Powitanie zawodników na linii startu
14:45 Start V Ostrołęckiego Biegu Papieskiego (3 km)
15:15 Zakończenie biegu
15:30 Ogłoszenie wyników, wręczenie wyróżnień i nagród
15:45 Zakończenie imprezy

Odsłon: 1278
Komentarzy: 1
15:04, 12.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Ekipa UKS Clan z dobrymi wynikami

Ekipa UKS Clan z dobrymi wynikami

Na stadionie warszawskiego AWF odbyły się Mistrzostwa Mazowsza U-18 i U-20 w lekkiej atletyce W związku silna ulewą jaka miała miejsce w momencie rozpoczęcia zawodów w pierwszym dniu zawodów mistrzostwa zostały odwołane przez organizatora -WMOZLA i przełożone na niedzielę. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych również i w drugim dniu reprezentantkom UKC Clan Ostrołęka udało się osiągnąć dobre lokaty i rekordy życiowe.

Nikolina, Iza, Wiktoria i Gosia na podium!

Nikolina, Iza, Wiktoria i Gosia na podium!

13 czerwca odbyły się Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Juniorów  U-20 i U-18 w lekkiej atletyce. Na stadionie Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie wystartowały cztery zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka, które zdobyły sześć medali. Nasze przedstawicielki zyskały dwa złote, trzy srebrne i jeden brązowy krążek.

Amelia Zyśk z 'życiówką'

Amelia Zyśk z "życiówką"

W sobotę w Białej Podlaskiej odbył się III Wojewódzki Kwalifikacyjny Miting LOZLA 2021. W zmaganiach wzięła udział czteroosobowa ekipa Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki Elektro-Energetyka. Podopieczni Bartosza Witkowskiego, Katarzyn i Konrada Szusterów zanotowali dobre rezultaty.

Wygrane i rekordy życiowe Siódemki Ostrołęka

Wygrane i rekordy życiowe Siódemki Ostrołęka

W czwartkach lekkoatletycznych, które 10 czerwca odbyły się w Łomży wystartowało 12-osobowa grupa najmłodszych zawodników UKS Siódemka Ostrołęka, podopiecznych Marianny Pędzich, Dariusza Dąbrowskiego i Adama Długokęckiego. Nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze. W sumie odnieśli cztery zwycięstwa, czterokrotnie zajmowali drugie miejsce, a trzykrotnie trzecie lokaty. Ponadto ustanowili 11 rekordów życiowych.

Ewa Bartosik jest niesamowita. Trzy rekordy Polski!

Ewa Bartosik jest niesamowita. Trzy rekordy Polski!

Ostrołęczanka wystartowała bardzo dobrze podczas Mistrzostw Polski Masters w trójboju sprinterskim. Ewa Bartosik, która w marcu skończyła 70 lat okazała się najlepsza w kraju i odebrała złoty medal.

» Wasze komentarze

flaki @ 21:01, 12.05.2021r. IP: *

Błagamy!
Zabierzcie Halince mikrofon!!!

Szacunek dla Pani Halinki za załatwienie sponsorów, kasy i organizację imprezy, ale do mikrofonu trzeba kogoś innego :)
Prosimy serdecznie. :)
wysłuchajcie naszych błagalnych próśb...

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo