« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

34 zawodników i zawodniczek na starcie

15 i 16 maja odbędzie się Turniej Otwarcia Sezonu o puchar prezydenta Ostrołęki w tenisie. W stawce znalazły się 34 osoby. Pojawi się kilka nowych twarzy oraz stałych bywalców. Na pewno nie zabraknie wielu sportowych emocji i miłej atmosfery na trybunach.


Mecze będą prowadzone od sobotnich godzin porannych. Spotkania rozgrywane będą do dwóch setów od stanu 2:2. W przypadku konieczności rozegrania trzeciego seta o zwycięzcy zadecyduje super tie-break.

Reklama

Stawka turnieju
Mateusz Matyczak, Roman Szkopek, Karol Bikowski, Mateusz Dąbrowski, Konrad Czapski, Tomasz Kwiatkowski, P. Orzech, T. Gumkowski, Jakub Bieżuński, Krzysztof Bułkowski, Tomasz Pakieła, Amadeusz Sęder, Daniel Dąbrowski, Sebastian Szczechowiak, Francois Legal, Mariusz Sierzputowski, Adam Skrodzki, Joanna Niska, Dominik Laskowski, Kamil Piersa, Piotr Charyton, Krzysztof Brakoniecki, Bartosz Hys, Rafał Boryszewski, Marcin Jasionek, Marcin Czerwiński, Emila Pecura, Jędrzej Nowak, Andrzej Dziekoński, Maciej Kurowicki, Adam Sado, Krzysztof Szkopek.

Terminarz spotkań

9:00
Orzech – Gumkowski
Dziekoński – Kurowicki
Murach P. – Szczechowiak
9:50
Czapski K. – Kwiatkowski
Bułkowski – Pakieła
Bikowski – Dąbrowski M.
10:40
Pecura – Nowak J.
Orzech/Gumkowski – Bieżuński
Sęder – Dąbrowski D.

Reklama


11:30
Matyczak – Szkopek R.
Legal – Sierzputowski
Czapski/Kwiatkowski – Orzech/Gumkowski – Bieżuński
12:20
Bułkowski/Pakieła – Sęder/Dąbrowski D.
Skrodzki – Niska
Laskowski – Piersa
13:10
Sado – Mazuch
Charyton – Brakoniecki
Murach P./Szczechowiak – Legal/Sierzputowski
14:00
Matyczak/Szkopek R. – Bikowski/Dąbrowski M.
Hys – Boryszewski
Jasionek – Czerwiński

Reklama


14:50
Sado/Mazuch – Szkopek K.
Skrodzki/Niska – Laskowski/Piersa
Charyton/Brakoniecki – Hys/Boryszewski
15:40
Jasionek/Czerwiński – Pecura/Nowak J.
Sado/Szkopek K. – Dziekoński/Kurowicki

Odsłon: 2745
Komentarzy: 0
11:41, 14.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Pierwsze szkolenia z tenisa za nami

Pierwsze szkolenia z tenisa za nami

Przez pięć dni grupa 20 dzieci brało udział w bezpłatnych zajęciach z tenisa ziemnego zorganizowanych w ramach Sportowych Wakacji w Mieście. Pod okiem instruktora Krzysztofa Bułkowskiego zdobywały pierwsze umiejętności na korcie. Treningi trwały codziennie od 10:00 do 12:00. Na zakończenie szkolenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz bidon na wodę.

UKS Mag z awansem!

UKS Mag z awansem!

W niedzielę w Starych Babicach tenisiści stołowi UKS Mag Ostrołęka rozegrali drugi mecz barażowy o wejście do IV ligi Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. Jan Klemendorf i spółka wygrali 8:5 i zapewnili sobie promocję do wyższej klasy rozgrywkowej!

Turnieje dzieci i młodzieży już 20 czerwca!

Turnieje dzieci i młodzieży już 20 czerwca!

Już w najbliższą niedzielę Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe zaprasza młodych tenisistów i tenisistki do wzięcia udziału w kolejnych turniejach na kortach MZOS-TiIT przy ul. Hallera 10 w Ostrołęce. Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku do godz. 21:00 telefonicznie lub sms pod numerem tel. 517 111 212.

Zagrają w tenisa

Zagrają w tenisa

19 czerwca odbędzie się jeden z najbardziej emocjonujących turniejów sezonu. Organizatorzy zaprosili do rywalizacji wszystkich zawodników i zawodniczki, którzy ukończyli 40 rok życia. Jednodniowy turniej zostanie rozegrany jak zwykle na kortach MZOS-TiIT przy ul. Hallera 10 w Ostrołęce. 

Wygrana przypłacona poważną kontuzją Kowalczyka

Wygrana przypłacona poważną kontuzją Kowalczyka

W czwartek po covidowej przerwie w hali sportowej SP nr 3 w Ostrołęce rozegrany został pierwszy mecz barażowy o wejście do IV ligi Mazowieckiego Związku Tenisa Stołowego. UKS Mag rywalizował z IKS Kuźnia Stare Babice. Jak Klemendorf i spółka wygrali 8:4, ale starciu towarzyszyło nietypowe zdarzenie. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo