« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Sobota, 25 września 2021 r., imieniny Aurelii, Kleofasa, Władysława

Moja Ostrołęka

Aktualności

34 zawodników i zawodniczek na starcie

15 i 16 maja odbędzie się Turniej Otwarcia Sezonu o puchar prezydenta Ostrołęki w tenisie. W stawce znalazły się 34 osoby. Pojawi się kilka nowych twarzy oraz stałych bywalców. Na pewno nie zabraknie wielu sportowych emocji i miłej atmosfery na trybunach.


Mecze będą prowadzone od sobotnich godzin porannych. Spotkania rozgrywane będą do dwóch setów od stanu 2:2. W przypadku konieczności rozegrania trzeciego seta o zwycięzcy zadecyduje super tie-break.

Reklama

Stawka turnieju
Mateusz Matyczak, Roman Szkopek, Karol Bikowski, Mateusz Dąbrowski, Konrad Czapski, Tomasz Kwiatkowski, P. Orzech, T. Gumkowski, Jakub Bieżuński, Krzysztof Bułkowski, Tomasz Pakieła, Amadeusz Sęder, Daniel Dąbrowski, Sebastian Szczechowiak, Francois Legal, Mariusz Sierzputowski, Adam Skrodzki, Joanna Niska, Dominik Laskowski, Kamil Piersa, Piotr Charyton, Krzysztof Brakoniecki, Bartosz Hys, Rafał Boryszewski, Marcin Jasionek, Marcin Czerwiński, Emila Pecura, Jędrzej Nowak, Andrzej Dziekoński, Maciej Kurowicki, Adam Sado, Krzysztof Szkopek.

Terminarz spotkań

9:00
Orzech – Gumkowski
Dziekoński – Kurowicki
Murach P. – Szczechowiak
9:50
Czapski K. – Kwiatkowski
Bułkowski – Pakieła
Bikowski – Dąbrowski M.
10:40
Pecura – Nowak J.
Orzech/Gumkowski – Bieżuński
Sęder – Dąbrowski D.

Reklama


11:30
Matyczak – Szkopek R.
Legal – Sierzputowski
Czapski/Kwiatkowski – Orzech/Gumkowski – Bieżuński
12:20
Bułkowski/Pakieła – Sęder/Dąbrowski D.
Skrodzki – Niska
Laskowski – Piersa
13:10
Sado – Mazuch
Charyton – Brakoniecki
Murach P./Szczechowiak – Legal/Sierzputowski
14:00
Matyczak/Szkopek R. – Bikowski/Dąbrowski M.
Hys – Boryszewski
Jasionek – Czerwiński

Reklama


14:50
Sado/Mazuch – Szkopek K.
Skrodzki/Niska – Laskowski/Piersa
Charyton/Brakoniecki – Hys/Boryszewski
15:40
Jasionek/Czerwiński – Pecura/Nowak J.
Sado/Szkopek K. – Dziekoński/Kurowicki

Odsłon: 3220
Komentarzy: 0
11:41, 14.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Dzieci i młodzież powalczą w turnieju tenisa ziemnego

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zaprasza do udziału w Turnieju Tenisa Ziemnego na kortach ziemnych przy ulicy Hallera. W ramach Sportowych Wakacji w Mieście zostaną przeprowadzone zawody dla dzieci i młodzieży do lat 16 z podziałem na trzy kategorie.

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Bogumił Podolak i Kamil Woźniak mistrzami (zdjęcia)

Tytuł mistrzów debla w tenisie ziemnym został w Ostrołęce. Trofeum trafiło na półkę Kamila Woźniaka i Bogumiła Podolaka. W zmaganiach wzięło udział sześć drużyn, które zmierzyły się systemem "każdy z każdym". Nie bramkowało emocji, niesamowitych wymian oraz walki o każdy punkt. 

Jędrzej Nowak na podium

Jędrzej Nowak na podium

Były prezydent Ostrołęki wziął udział w międzynarodowym turnieju tenisa stołowego Świnoujście-Bansin rangi ITF S700. W rozgrywkach prowadzonych w dwóch państwach jednocześnie udział wzięło ponad 170 zawodników we wszystkich kategoriach. Jędrzej Nowak rywalizował w swojej kategorii wiekowej powyżej 80 lat i rozstawiony był z drugim numerem.

Sześć par powalczy o mistrzostwo Ostrołęki!

Sześć par powalczy o mistrzostwo Ostrołęki!

W sobotę zostaną rozegrane Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki w tenisie ziemny. Pierwsze gry rozpoczną się o godz. 10:00. W stawce znalazło się siedem drużyn. Ekipy zmierzą się systemem "każdy z każdym". Spotkania prowadzone będą do dwóch wygranych setów od stanu 2:2, a w przypadku seta trzeciego rozegrany zostanie super tie-break. 

Zagraj o mistrzostwo Ostrołęki

Zagraj o mistrzostwo Ostrołęki

Przed nami najważniejsza deblowa impreza sezonu 2021. W dniach 7/8 sierpnia na kortach MZOS-TiIT w Ostrołęce odbędą się Deblowe Mistrzostwa Ostrołęki. 

» Wasze komentarze

Brak komentarzy

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo