« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Piątek, 18 czerwca 2021 r., imieniny Elżbiety, Marka, Amandy

Moja Ostrołęka

Aktualności

KS CK Troszyn zagra z marszu. Nie trenowali

Zespół Marcina Truszkowskiego pojedzie do Żyrardowa na starcie z Żyrardowianką po przełamanie. KS CK Troszyn nie wygrał od kilku kolejek i sytuacja w tabeli nie jest zbyt ciekawa. Bracia Świderscy i spółka będą chcieli wracać do domów w dobrych nastrojach.


Początek meczu o godz. 17:00. W ostatniej serii gier KS CK Troszyn nie zagrał z Mławianką Mława ze względu na szereg kontuzji i chorób. - Nasza dyspozycja będzie wielką zagadką. W tygodniu nie mogliśmy trenować. Zawodnicy dostali indywidualne zadania do wykonaniu we własnym zakresie - mówi Marcin Truszkowski.

Reklama

Szkoleniowiec przyznaje, że Żyradowianka to wymagający przeciwnik. - W pierwszym meczu padł remis. Dla nas to bardzo ważny mecz. Chcielibyśmy się pocieszyć po ostatnim gwizdku. W głowach siedzi, że w kilku spotkaniach byliśmy blisko trzech punktów, ale nie udało się. Liczymy, że wreszcie przyjdzie przełamanie. Wierzę, że taka sytuacja spowodowałaby inne nastroje w ekipie - dodaje.

Reklama

Truszkowski odnosi się do sytuacji z ostatniego weekendu. - Nikt tutaj nic nie kombinował. Zawodnicy zaczęli zgłaszać choroby, były kontuzje. Nie mamy sobie nic do zarzucenia. Dzień przed spotkaniem miałem do dyspozycji dwunastu zawodników. To trochę mało. Co mieliśmy zrobić? Ściągać zawodników z łóżek z gorączką? I tak i tak zagramy z Mławianką i to już 19 maja - kończy.

Odsłon: 3963
Komentarzy: 4
12:10, 15.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Kto wygra w meczach Euro?

Kto wygra w meczach Euro?

Przed nami kolejne spotkania Mistrzostw Europy. Ukraina i Macedonia staną przed szansą na pierwsze punkty. Ukraińcy w pierwszym spotkaniu ulegli 2:3 Holandii, zaś Macedonia przegrała 1:3 z Austrią. Najciekawiej zapowiada się starcie Belgów z Duńczykami, zaś na deser spotkanie Holandii z Austrią.

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Jak będą wyglądały dzisiejsze mecze na Euro?

Przed nami kolejne spotkania w Mistrzostwach Europy 2020. Jak typują starcia nasi ludzie sportu?

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Festiwal Korony. Ale się działo! (zdjęcia)

Aż 16 grup przedszkolnych z naszego miasta wzięło udział w „Festiwalu Piłkarskim dla Przedszkoli” pod honorowym patronatem prezydenta Ostrołęki zorganizowanym przez OTS Korona Ostrołęka. W wydarzeniu wzięło udział blisko 400 małych sportowców z miasta i powiatu. Ale była zabawa!

Nie tak miało być. Polska przegrała

Nie tak miało być. Polska przegrała

Wielkie nadzieje i oczekiwania. Biało-czerwoni mieli rozpocząć Mistrzostwa Europy od wygranej ze Słowacją. Niestety, nie udało się. Ekipa Paulo Sousy uległa 1:2 Słowacji. Przed Robertem Lewandowskim i spółką bardzo trudne zadanie. Polska ma do rozegrania mecze z Hiszpanią i Szwecją. Jak ocenicie poniedziałkowy bój?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Kto dzisiaj wygra? Jak typują nasi eksperci mecz Polski?

Przed nami bardzo ważny dzień na Euro 2020. Dzisiaj pierwsze spotkanie rozegrają biało-czerwoni.

» Wasze komentarze

uczciwy troszyn @ 12:34, 15.05.2021r. IP: *.*.207.38

tak, nic nie kombinowaliście, nigdy
he

kibic 2 @ 19:07, 15.05.2021r. IP: *.*.12.11

Drogi trenerze Truszkowski.
Z tego co wiem to dzisiaj Bzura pojechała do Mławy w jedenastu i nie płakali. Poprosili jedynie o przesunięcie meczu na 15:00. I taki zespół można szanować.

th @ 20:01, 15.05.2021r. IP: *.*.170.235

Dzis mial wszystkich i tez przegral

Kibolek @ 00:09, 16.05.2021r. IP: *.*.65.204

Bzura przyjechała do Mławy dziś w 10 i rozegrała mecz. Bez rezerwowych ale z honorem.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo