« Powrót do serwisu Moja Ostrołęka

Niedziela, 1 sierpnia 2021 r., imieniny Justyna, Nadii, Piotra

Moja Ostrołęka

Aktualności

Mistrzyni kraju wróciła do domu (zdjęcia)

Zaczynała przygodę z siatkówką w Nike Ostrołęka. Niedawno wraz z Grupą Azoty Chemik Police sięgnęła po mistrzostwo Polski. Paulina Bałdyga przyjechała z wizytą w rodzinne strony i spotkała się najmłodszymi adeptki siatkówki mieście.


Dziewczęta miały okazję spotkać się i porozmawiać z wychowanką naszego klubu. Siatkarki zadawały pytania, obejrzały i miały okazję dotknąć złoty medal mistrzostw Polski. Paulina życzyła im przede wszystkim radości z uprawiania siatkówki i obiecała kolejną wizytę. Wcześniej mistrzyni potrenowała z juniorkami i kadetkami.

Reklama

W imieniu zarządu klubu prezes Dariusz Piersa uhonorował Paulinę okolicznościowym grawerem. - Nasze juniorki i kadetki mogły potrenować z zawodniczką, która pierwsze siatkarskie kroki stawiała właśnie w Nike. To bardzo cenne doświadczenie. Najmłodsze adeptki miały okazję spotkać się i zadać kilka pytań naszej mistrzyni. Na pewno takie wizyty jak Pauliny promują siatkówkę w naszym mieście, która od dawien dawna jest ważną częścią życia sportowego Ostrołęki - mówi Dariusz Piersa.

Paulina Bałdyga to niespełna 25-letnia siatkarka. Po grze w OTPS Nike Ostrołęka występowała w klubach: SMS PZPS Sosnowiec, UMKS MOS Wola Warszawa, Pałac Bydgoszcz, Polski Cukier Muszynianka Muszyna, Grupa Azoty PWSZ Jedynka Tarnów, Grot Budowlani Łódź i obecnie Grupa Azoty Chemik Police. Na koncie ma złoty medal mistrzostw Europy kadetek w 2013 roku. Podczas turnieju została uznana najlepszą rozgrywającą turnieju.

Reklama

Zobacz zdjęcia:
Spotkanie z Pauliną Bałdygą

Więcej zdjęć: Spotkanie z Pauliną Bałdygą

Odsłon: 5706
Komentarzy: 1
09:03, 20.05.2021r.

« Powrót do strony głównej


» Powiązane artykuły

Los Steineros najlepsi pod siatką (zdjęcia)

Los Steineros najlepsi pod siatką (zdjęcia)

W hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce rozegrany został pierwszy turniej dzikich drużyn w siatkówce organizowany w ramach Sportowych Wakacji w Mieście. Najlepsza okazała się drużyna Los Steineros.

Dzisiaj turniej w siatkówkę

Dzisiaj turniej w siatkówkę

Uczniowski Klub Sportowy Olimp i miasto Ostrołęka zapraszają do skorzystania z wakacyjnych zajęć i turnieju siatkówki.

Dokarmia i adoptuje psiaki. Ostrołęczanka w kadrze. Lendzioszek: to wielka duma (wywiad)

Dokarmia i adoptuje psiaki. Ostrołęczanka w kadrze. Lendzioszek: to wielka duma (wywiad)

W połowie zeszłego roku wychowanka OTPS Nike Ostrołęka została wicemistrzynią Polski juniorek. Teraz Gabriela Lendzioszek dostąpiła kolejnego zaszczytu. Trener reprezentacji Polski juniorek powołał naszą zawodniczkę do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata U-20. 19-letnia atakująca po pięciu latach przerwy ponownie wystąpi w kadrze.

Gabrysia w reprezentacji!

Gabrysia w reprezentacji!

W połowie zeszłego roku wychowanka OTPS Nike Ostrołęka została wicemistrzynią Polski juniorek. Teraz Gabriela Lendzioszek dostąpiła kolejnego zaszczytu. Trener reprezentacji Polski juniorek powołał naszą zawodniczkę do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata U-20.

Dwa dni emocji podczas Kurpiowskiego Pikniku Piłki Siatkowej (zdjęcia)

Dwa dni emocji podczas Kurpiowskiego Pikniku Piłki Siatkowej (zdjęcia)

Klub Sportowy Kurpie Volleyball oraz CK-BiS w Lelisie byli organizatorem turnieju dla pasjonatów siatkówki. Kurpiowski Piknik Piłki Siatkowej - Lelis 2021 trwał dwa dni. Obsada była międzynarodowa. Gry prowadzone były na specjalnie przygotowanych boiskach trawiastych.

» Wasze komentarze

Katarzyna @ 09:49, 20.05.2021r. IP: *

Gratulacje Pani Paulino.

» Dodaj komentarz
Redakcja serwisu Moja Ostrołęka nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.

Reklama

ŁubuduNajnowsze wideo